Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/)
-   -   Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/616414-yardim-ve-goruslerinizi-bekliyorum.html)

Ervanur 18-11-2010 01:39 PM

Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum....

Endişe ve kokularımı yenemiyorum kendime güvenim yok başkalarının benim hakkımda düşüncelerini çok önemsiyorum ve hep hakkımda olumsuz düşündüklerini düşünüyorum... ne yapacağımı bilemiyorum...psikyatra gitmemi önerirmisiniz?

bluegirlx 18-11-2010 04:44 PM

Cevap: Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum....

yola çıkmış çözüm aramaya geçmiş sorunları belirlemişsinizz...bunlar başarıya ,istediğiniz size ulaşmanız için iyi bir başlangıç..bundan sonra ihtiyacınız olan her neyse karşınıza çıkacaktır yeterki siz farkedecek gözlere sahip olun..başaramadıklarınızı yazmışsınızz ben birde başarabildiklerinizi yazdığınız bir günlük tutmanızı öneririm..sevgiyle paylaşımlarınızı bekliyoruzz..

nazendem 18-11-2010 05:49 PM

Psikiyatrist yerine psikoloğa gitmani öneriyorum.İlaçla tedavi edilmene ihtiyaç varsa o seni psikiyatra yönlendirecektir zaten.Psikologla seanslarına devam ederken ek olarak kitaplar okuyarak,telkin dinleyerek ve olumlama yaparak takviye yaparsın.Sevgiler..

teoman_ 18-11-2010 09:21 PM

başkaları senin hakkında olumsuz düşünüyordur ama
bunun bir önemi varmıki?

endişe ve korkuların neler? başkalarının senin hakkında olumsuz düşünmeleri asıl korktuğun şey değildir heralde

bir şeylerden korktuğun için başkalarının senin hakkında düşüncelerini önemsiyor olabilirmisin

yeni bir hayat 19-11-2010 05:18 AM

Sevgili Ervanur,
Bahsettiğin konularda telkin ve olumlamaların çok faydasını görebilirsin..Psikiatriye gidecek kadar vahim bir durum içinde olduğunu sanmıyorum..Gerek telkin gerek olumlamada istikrarlı davranırsan mutlaka sonuç alacaksın..hatta arkadaşların da dediği gibi günlük yazabilirsin..Böylece değişimlerini daha iyi takip edebilirsin.Bizler de sana yardımcı olabiliriz..actionsmile

Ervanur 11-12-2010 10:56 PM

Kendimi çok kötü hissediyorum...yüreğmde bi acııı yüreğim kalbim acıyor sürekli ağlama modundayım şu an mesajı yazarken bile gözyaşlarım akıyor alabildiğine...mutluluk nedir hiç bilmedim ben mutluluk mu beni sevmiyor benmi mutlu olamıyorum..çok yanlızım...hep dua ediyorum rabbime benim için ölüm hayırlıysa beni yanına al rabbim ne olur al beni yanına....yoruldum çok yoruldum...

papatyagibiyaşamak 23-12-2010 09:32 PM

seni anlıyorum ervanur bende mutsuzum ama hayatımda aşk olmadığı için sen neden mutsuzsun peki, sanırım bunun nedeni ni tam bilmiyorsun, ilk önce yaşamayı istemelisin zor ama gerekil birşey.. ;)

bluegirlx 24-12-2010 05:48 PM

Alıntı:

Ervanur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 782666)
Kendimi çok kötü hissediyorum...yüreğmde bi acııı yüreğim kalbim acıyor sürekli ağlama modundayım şu an mesajı yazarken bile gözyaşlarım akıyor alabildiğine...mutluluk nedir hiç bilmedim ben mutluluk mu beni sevmiyor benmi mutlu olamıyorum..çok yanlızım...hep dua ediyorum rabbime benim için ölüm hayırlıysa beni yanına al rabbim ne olur al beni yanına....yoruldum çok yoruldum...

merhabaa..bazen çalkantılı dönemler geçirebilirsin..telinleri dinleyip kendin için kişisel gelişimin için çalışöalar yapıyormusun.iyi olmak için yaptığın her hangi birşey varmı..lütfen ne kadar kötü olduğunun yanında bizlerlke iyi olmak için ne yapıyorsan onlarıda paylaşırmısın işe yaramamış olsalarda bunları bilmeyi çok isterim..girlhahasevgiler..

matri 24-12-2010 11:51 PM

bu site bana birseyler katti. buna eminim. hissediyorum, eminim bol bol okuyarak, sende pek cok sey alacaksin, ve sikintilarin uzerinde gelebilecek kararlari verebileceksin.

süpper 25-12-2010 02:25 AM

arkadaşlar bi konuya dikkat çekmek istiyorum. kabul edip etmemek size kalmış. bir doktor olarak arkadaşa tavsiyem psikiyatriste gitmesidir. tabi ki siteden yararlanmalı, ben çok faydasını gördüm. hala da görüyorum. tıbbi açıdan hiç bi zararının olduğunu düşünmüyorum, ama herkes doktormuş gibi bence psikiyatriste ihtiyacın yok dememeli.
psikoloğa git gerekirse o psikiyatriste yollar hiç dememeli.
psikologlar eğitimleri boyunca hasta görmezler ( çok gerekli bi branştır, hiç lafım yok), hastayı tanıyamayabilirler, ve major depresyonda biri doktor tarafından görülmeden ra gidebilir. psikiyatrist gerek duyarsa psikoloğa yönlendirir, gerekirse kişinin ailesini de.
bir de sağlıklı insanlar, günlük hayatın mücadelesinde, konuşup rahatlamak, anlatırken kendimizi çözmek vs gibi pekçok şey için psikoloğa gidebiliriz( ben de gittim) ama psikolog tedavi etmez, bikere gitmekle olmaz zaten. hayat düzene girer, ayda bir psikoloğa gidersin tekrar eskisi gibi düşünme diye.

bu kdar rahat doktorluk yapmayalım. bence bir psikiyatrik muayeneden geçin. bu ayıp değil, günah değil. ama mutlaka da sitemize girin. çok çok faYDAsını görüyorum. hepimiz insanız, sorunlarımız var. z
arkadaşım unutma, zaman herşeyin ilacıdır!!!

7-8 yaşındayken annemden izinsiz sokağa çıkıp bir iki saat sonra eve gelmiştim. kapıyı çalmadan önce kalbimin atışını, korkumu hatırlıyorum da... girince de saatlerce ağlamıştım. o zaman en büyük derdim buydu... tabi senin sorunlarınla kıyaslanmaz ama
belki bi bakış açısı getirir.
nerden baktığımızla ilgili.
şimdi doktora git. değişmeye karar ver. yeni insanlarla bu korkuların olmadan tanış. eskilerin karşısında bu zayıf duygularını belli etmiş olduğun için, sıfırdan başlarken zorlanabilirsin. yeni insanlarda başarılı oldukça, eskilere de( şuan tanıdığın) daha kendine güvenerek yaklaşırsın.
en kötü, kimsen olmasa, kimseyi sallamasan, kafana göre takılsan noolur, ölmezsin=))
kendine güvenmemenin anlamı yok ozaman. herkes aşağılasa kimse sevmese, tek kalsan ne olur?? hiç bişey...
bu duyguların altında biraz yanlızlık korkusu yatar. korkmamaya yemin et, hep aklında tut, herşeyin değiştiğini anlayacaksın

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:15 AM.