Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dalgalanma Hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/)
-   -   Bu Dalgalanma Ne zaman sona ericek?:S:S (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/618335-bu-dalgalanma-ne-zaman-sona-ericek-s-s.html)

Edward_87 16-04-2011 10:03 AM

Bu Dalgalanma Ne zaman sona ericek?:S:S

Herkese merhabalar, Öncelikle ben telkinleri dinleyeli 3,5 ay oldu.Çok yararını da gördüğüm oldu fakat 1,5-2 aydır kendimi çok boşta hissediyorum.Zaten sessiz içine kapanık ve çekingen bir insandım.Şimdi daha tepkisiz bir hal almaya başladım.Daha çok uyumaya ve sıkılmaya başladım.Üniversiteden dolayı yeniyim şehirde.2 aydır evden dışarı çıkma isteğim yok.Bazen çıkmak zorunda kalmamın dışında.Canımı da en çok sıkan bu sessiz ve bazen de olaylara tepkisiz kalmam.Kızlara karşı çekingenliğim daha çok oluyor ve sanki konuşacak konu bulamazmış gibi:S.Hayatımda çok monotonlaştı diyebilirim.Sosyal ortamımda yok. Ne yapıcam bilmiyorum.Hayatın en güzel yaşında bu şekilde yaşamam çok sıkıntı verici gerçekten.Küçüklüğümden beri hep sessiz içine kapanıktım.Bu sitedeki arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular onlara da içtenlikle teşekkür ediyorum.Fakat durumlarım hala aynı :(((

ßatuhan 16-04-2011 11:40 AM

Cevap: Bu Dalgalanma Ne zaman sona ericek?:S:S

Atakan bey bu tür durumlar olabileceğini belirtmişti bilinçaltın hala direnç gösteriyor ve eski haline dönmeye çalışıyor telkinlere devam etmeni tavsiye ederim.Ayrıca yazdıklarına bakılırsa sende bu durumu kabullenmiş görünüyorsun.Ayna egzersizleri yap olmazsa psikoloğa danış

strongman 16-04-2011 12:46 PM

arkadasim merak etme yanliz degilsin valla ben yaklasik bir senedir dinliyorum ve bende hala dalgalanmalar devam ediyor hatta benimki daha cok surdu ben yaklasik 3 aydir ayni durumu yasiyorum bir iyiyi bir kotu anlik ama son 2 gundur az da olsa kendimi daha iyi hisediyorum hatta ben 2 defa bunun icin konu actim bir iki yorum disinda kimse aciklamada bulunmadi ozellikle atakan beyden bir aciklama bekliyoruz sadece sabredin diyor dalgalanmalrin bu kadar uzun surecegi kimse soylemedi ve aklimdaki soru isareti ise niye gitikce etkiler dusuyor.bu sorular cevaplanirsa cok seviniriz tesekurler..

Edward_87 16-04-2011 04:34 PM

Bu durumuma kabullenmek insana çok zor geliyor.Zaten yeterince sabır gösteriyorum fakat bu duruma alışmak çok zor olucak.Sanki hayatı kontrol edemez gibi bir halim var.Bazen de konuşmak bile bana zor geliyor:S, daha önce böyle durumda değildim.Duyduğuma göre dinledikten sonra etkisini yitiriyormuş çünkü burda çekirdek inanç devreye giriyor.Tek çarem çekirdek inancımı yenmek.Bunu yapabilirsem hayatımda herşey yoluna girecektir.Çekirdek inanç çalışmasını yapan var mı merak ediyorum gerçekten..!!!

DeLiTaY21 16-04-2011 05:29 PM

Aynı sorunları bende yaşamıştım.bende 50 gün sonunda herşey iyiye dönmüştü.sende biraz fazla sürmüş olabilir fakat benim tavsiyem biraz daha sabret,sonucu alacaksın emin ol...

bluegirlx 16-04-2011 10:39 PM

Alıntı:

Edward_87 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796170)
Bu durumuma kabullenmek insana çok zor geliyor.Zaten yeterince sabır gösteriyorum fakat bu duruma alışmak çok zor olucak.Sanki hayatı kontrol edemez gibi bir halim var.Bazen de konuşmak bile bana zor geliyor:S, daha önce böyle durumda değildim.Duyduğuma göre dinledikten sonra etkisini yitiriyormuş çünkü burda çekirdek inanç devreye giriyor.Tek çarem çekirdek inancımı yenmek.Bunu yapabilirsem hayatımda herşey yoluna girecektir.Çekirdek inanç çalışmasını yapan var mı merak ediyorum gerçekten..!!!

tabiki çekirdek inanç çalışması yaptırıp çok güzel sonuçlar alanlar var .bu durumda ortaya çıkan blokajların. çekirdek inancının oluşturduğu blokajlar.

şöyle düşüne biliriz.senin bir düşüncen oluşmuş muhtemelelen çocuklukta oluşmuş bir düşünce..
mesela hayatın kontrolü benim elimde olursa hata yaparsam suçlanırım.
mesela hayatın kontrolü elimde olursa ........(burayı sen doldur.)

bu düşünceni bulacaksın sonra bu düşünceni değiştireceksin. önce bulll..sonra yen..senelerce buna inandığın için üzerine biraz çalışman gerekebilir.
ben şöyle yapıyorum bazen..

daha önce oluşturduğum benim bu durumumu yaşamama sebep olan düşüncem her neyse bunu değiştirmeyi seçiyorum. sonra durumla ilgili doğru olumlamayı bulup yapıyorum. yani ne düşünseydim bu durum gerçekleşmezdi onu buluyorum . sonrada 21 gün süreyle yapıyorum olumlamamı..

umarım yardımcı olabilmişimdir..sevgiler..girlhaha

bluegirlx 16-04-2011 11:15 PM

Alıntı:

strongman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796162)
arkadasim merak etme yanliz degilsin valla ben yaklasik bir senedir dinliyorum ve bende hala dalgalanmalar devam ediyor hatta benimki daha cok surdu ben yaklasik 3 aydir ayni durumu yasiyorum bir iyiyi bir kotu anlik ama son 2 gundur az da olsa kendimi daha iyi hisediyorum hatta ben 2 defa bunun icin konu actim bir iki yorum disinda kimse aciklamada bulunmadi ozellikle atakan beyden bir aciklama bekliyoruz sadece sabredin diyor dalgalanmalrin bu kadar uzun surecegi kimse soylemedi ve aklimdaki soru isareti ise niye gitikce etkiler dusuyor.bu sorular cevaplanirsa cok seviniriz tesekurler..

etki kişiden kişiye değişiyor. çünkü herkesin direnç seviyesi farklı. tabi çekirdek inancınızı bulmanızda fayda var. herşeyi telkinlerden de beklemeyin aslında..telkinleri dinledikce bulduğunuz inançlarınızı değiştirmek için karşınızı çıkan fırsatları değerlendirin.

gelen mesajlara açık olmak lazım..girlhaha

Berilce 17-04-2011 12:31 PM

Alıntı:

Edward_87 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796155)
Herkese merhabalar, Öncelikle ben telkinleri dinleyeli 3,5 ay oldu.Çok yararını da gördüğüm oldu fakat 1,5-2 aydır kendimi çok boşta hissediyorum.Zaten sessiz içine kapanık ve çekingen bir insandım.Şimdi daha tepkisiz bir hal almaya başladım.Daha çok uyumaya ve sıkılmaya başladım.Üniversiteden dolayı yeniyim şehirde.2 aydır evden dışarı çıkma isteğim yok.Bazen çıkmak zorunda kalmamın dışında.Canımı da en çok sıkan bu sessiz ve bazen de olaylara tepkisiz kalmam.Kızlara karşı çekingenliğim daha çok oluyor ve sanki konuşacak konu bulamazmış gibi:S.Hayatımda çok monotonlaştı diyebilirim.Sosyal ortamımda yok. Ne yapıcam bilmiyorum.Hayatın en güzel yaşında bu şekilde yaşamam çok sıkıntı verici gerçekten.Küçüklüğümden beri hep sessiz içine kapanıktım.Bu sitedeki arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular onlara da içtenlikle teşekkür ediyorum.Fakat durumlarım hala aynı :(((

Merhaba,
İnsanın tüm hayatını bir tek şeyin gerçekleşip gerçekleşmemesine bağlaması ne kadar doğru? Sizin yaşınız çok genç, hayattan zevk almak için illa çok büyük şeylerin olması gerekmiyor. Küçük tatlar alın önce, kendinizi zorlayın biraz, ben bilemiyorum yaşım çok genç değil belki ama, bazı gençler görüyorum ellerinde cep telefonu, markalı giysiler, mutsuzlar... Parktan geçiyor mesela, o parkta bulunan çiçek açmış ağacı farketmeden yanından geçip gidiyor... Yanında bir kız var, onu dinleyeceğine, ona bakacağına, habire elindeki cep telefonuyla meşgul, Yaşamın mutluluklarını küçük flaş çalkımlarında arayacaksınız, balığı siz tutacaksınız... Telkinler size yardımcı olabilir, olmayabilir, önce siz kendinizi kucaklayın... Sizi tanımıyorum, yukarıda anlattıklarıma bakarakta siz böyle öylesiniz demiyorum,beni sakın yanlış anlamayın, sadece kalkın, silkinin, yaşayın...art56art56

Edward_87 17-04-2011 04:01 PM

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim,yazdıklarınız beni gerçekten umutlandırdı. Evet hayattaki fırsatlarımızı değerlendirmeliyiz fakat önce farkına varmak gerekicek.Örneğin şu çekirdek inancım yüzünden birçok fırsatı kaçırdığımı düşünüyorum.yeni insanlarla tanışacağıma bazen uzaklaşıyorum.Suskunluğum ve içine kapanıklığım dışarıdan insanlara soğuk biriymişim hissi veriyordur.Halbuki öyle biri değilim diyorum kendime ve özelliklerimi de gizlemiş oluyorum suskunluğumla. Dalgalanma dönemlerinde ise daha belirgin oluyor.Sabırla bekliyorum değişimlerimi:))

Kendimde büyük mutluluk beklemiyorum tabiki de.Benim tek önemsediğim manevi durumum, hep küçük mutluluklar umutlandırıyor beni hayatta:))

bluegirlx 17-04-2011 08:38 PM

bulana kadar (ki bulamazsan abdullah beyden yardım al) şöyle olumlama yap..bu duruma sebep olan her neyseee..her ne inancımsa..bunu iptal ediyorum ve şuandan itibaren ...........olsunn(boş bırakılan ne olmak istediğini yaz..)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:34 AM.