Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dalgalanma Hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/)
-   -   dalgalanma hissi ile ilgili yazılanları görünce telaşlandım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/617463-dalgalanma-hissi-ile-ilgili-yazilanlari-gorunce-telaslandim.html)

acmilanac 24-01-2011 07:00 PM

dalgalanma hissi ile ilgili yazılanları görünce telaşlandım

derty dalgalanma hissindeki konuları okudum ve endişelendim.Telkinler ilk başta her şeyin güzele dönmesini sağlayıp sonrada her şeyi kötüye mi dönüştürüyor?Açıkçası çok tedirgin oldum.Telkinleri bırakmayı bile düşünüyorum :?Her şey iyi giderken birden kötüleşiğ depresyona gireceğim korkusu beni esir almış durumda dusun2

_roxie_ 25-01-2011 12:50 AM

Cevap: dalgalanma hissi ile ilgili yazılanları görünce telaşlandım

herşeyi başlangıçta güzelleştirip sonra kötüleştirmiyor...

herhalde dalgalanmayı bu aralar en yoğun yaşayan benim... ego güçlendirici ile aram iyi mesela ama bu aralar kişiye özel telkinlerimden kendini kabullenmeyi dinliyorum... artık bilinçaltımda nası bir kavga varsa kendimle ve kendime dair... çok yoğun dalgalanma yaşıyorum... önemli olan bunun dalgalanma veya direnç olarak adlandırdığımız şey olduğunun farkına varabilmek... dalgalanmayı şu yüzden yaşıyoruz : bilinçaltımız o konu ile o kadar fazla olumsuz çekirdek inanca sahip ki telkinler bunun aksini yani olumlu olanları bize aşıladığında, yerleşmiş köklü inançlarımız kaybolup yeni güzel ve olumlu inançlarımızla değişmeyi reddediyor... ben bunu kendini kabullenme telkininde özellikle çok yaşıyorum başka hiç bir telkinde değil mesela... sizin için de başka bir telkin olabilir... o yüzden kendinize zaman vermeniz gerekiyor ve bilinçaltınızdaki bu savaşı olumlu telkinlerin kazanabilmesi için normalden biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor... bence sözlü olumlama bunda çok etkili ben sürekli olarak "varlığımı sevgiyle bir bütün olarak kabul ediyorum" cümlesini sesli olarak yineliyorum telkinleri dinlemenin yanısıra.. çünkü beyin tutarlılık arar... aynanın karşısına 5 dk için geçip sebepsiz yere gülerseniz olumlu şeyler düşünmeye başlarsınız.. zihniniz davranışınıza uyum sağlar... bunun geçici olduğunun, bilinçaltınızdaki bir savaş olduğunun farkında olun ve bunu dalgalanma anında da farkedin.. olumsuz birşeyler düşündüğünüz anda savaştan olumsuz düşünceler galip çıkıyor demektir.. ama onları yeneceksiniz... herşey her zaman güzel olacak... =) bana güvenin demek istemiyorum, kendinize güvenin =))

schizophren84 25-01-2011 03:14 AM

ewet ayni sekilde bende dalgalanma yasadim, hersey ayni sekilde giderken ben iyiydim ve bir anda olumsuz bir olay oldu ve kendimi cok kötü hissettim. ama tekrardan sarildim telkinlere. simdi ise ugrasiyorum. yine iyiye dogru gidiyorum. sözlü olumlama yapmadim ama bunun sayesinde telkinler cok daha saglamlasacaktir.

Alice in Wonderland 25-01-2011 10:05 AM

ben telkinleri dinleyeli sanırım 3 ay oldu ama hiç dalgalanma yaşamadım :) korkmuyorum da :) yaşarsam da başedebilecek güçteyim. sende başarırsın inan.

ac_milan_ac 04-02-2011 09:20 AM

birde benim sorunum utangaçlık,topluluk önünde konuşmaktan birine ödev sormaktan vb utanıyorum.bu durumu önleyebilmek için sadece ücretsiz telkinlerle mi devam edeyim?

bluegirlx 05-02-2011 02:01 PM

ego topluluk karşısında konuşma kendine güven dinle..neye ihtiyacın olduğunu tespit edip isme özel telkin yapıtırabilirsin..veya çekirdek inancını bulma konusunda yardım alabilirsin..
bu arada düşme korkun geçecek..geçmezse üzülerek söylüyorum ki aradığın beklediğin olumsuzluklar ve yara berelerle tanışacaksın..tanışıp aşıp aşamadığını deneyimleyip kendine güveneceksin..hayat hep aynı gitmezz..asıl olan senin hayat karşısında duruşun öyle değil mi..

güzel gelişmelerini bekliyoruz sevgiler..

salvameaa 05-04-2011 11:57 AM

Dalgalanmaları sık yaşıyorum hatta sinir krizi bile geçirmiştim :D ama çok rahatlatıcı olmuştu. Şu sıralarda çok yoğun dalgalanmalar yaşıyorum ama bunun bir süreç olduğunu geçeceğini biliyorum o yüzden dinlemeye devam ediyorum. Şöyle düşünün pozitif ve negatif düşünceler içimizde kavga ediyorlar şu an ve kazanan pozitif düşünceler olacak şayet telkinleri dinlemeyi bırakmazsanız :)

Alice in Wonderland 23-05-2011 06:03 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788217)
ben telkinleri dinleyeli sanırım 3 ay oldu ama hiç dalgalanma yaşamadım :) korkmuyorum da :) yaşarsam da başedebilecek güçteyim. sende başarırsın inan.

tüüüü dilimi ısırsaymışım keşke y789 dün geceden beri kendimi çok huzursuz hissediyorum midemi bile bozdum oderece girlhaha sanırsam dalgalanıyorum y789 çok panik olmak istemiorum ama dinlediğim telkinlermi ağır geldi anlamadım. akşam iyice bir rehber bölümünü okumadan konu açmayayım dedim. iyice bi araştırıcam kendim başedemessem sizden yardım isteyeceğimdunk56

azraist_24 27-10-2011 11:51 AM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799203)
tüüüü dilimi ısırsaymışım keşke y789 dün geceden beri kendimi çok huzursuz hissediyorum midemi bile bozdum oderece girlhaha sanırsam dalgalanıyorum y789 çok panik olmak istemiorum ama dinlediğim telkinlermi ağır geldi anlamadım. akşam iyice bir rehber bölümünü okumadan konu açmayayım dedim. iyice bi araştırıcam kendim başedemessem sizden yardım isteyeceğimdunk56

Su an nasilsin merak ettim:)

Ben de 2 gundur iyi degilimyu89

firdevsi ala 04-03-2015 09:32 PM

Bende telkin dinleyeli 3 veya 4 gun oldu istajim azaldi fakat aksam ac olmadigim halde yiyorum ne yapmaliyim bilemiyory
Dalgalandom mi duruldum mu??:):):)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:39 AM.