Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Daha Çok Susama Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-cok-susama-etkisi/)
-   -   susamaktan bıktım. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-cok-susama-etkisi/463871-susamaktan-biktim.html)

daLqa 17-02-2010 08:03 PM

susamaktan bıktım.

Selamlar. çok soru soruyorum farkındayım ama yazmak istedim :S
acayip bi susama oluyor bende üst üste 3 bardak su içsem bile yine susamış gibi oluyorum bu normal mi :S

maviinci 17-02-2010 11:42 PM

Cevap: susamaktan bıktım.

günde 1.5 litreden sonrası da gidiyor, bende. . sulu yemekleri, ayranını, kolasını saymıyorum :P Normal yani xS

Batu10 07-04-2010 12:48 PM

ewet bendede aynısı oluyor susama hissi 2dkda bir susadıgım oluyor bazen:)

master8566 07-04-2010 12:58 PM

Günde 2 lt su içmek normaldir,ama buna rağmen bedende aşırı bir hararet varsa bir problem var demektir.Doktora görünmekte fayda vardır.Böbreklerle veya yüksek tansiyonla ilgili vb sorunlar olabilir...

Elektra 07-04-2010 12:59 PM

Alıntı:

daLqa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585233)
acayip bi susama oluyor bende üst üste 3 bardak su içsem bile yine susamış gibi oluyorum bu normal mi :S

Normal. Zaten havalar ısındı. İnsanın durup dururken su içesi geliyor. Ayrıca su içmek güzeldir. Hiç içememekten yakınanlar ne yapsın de mi? Sevgiler...actionsmile

yelda_k 07-04-2010 01:43 PM

Alıntı:

daLqa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585233)

3 bardak su içiyor ve de hala suzusluk cekıyorsanıuz kesınlıkle doktora gorunmelısınızz cunku şeker tansiyon böbrek sorununa yatkın olabılırsınızzzz..O0

Elektra 07-04-2010 02:35 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 602691)
3 bardak su içiyor ve de hala suzusluk cekıyorsanıuz kesınlıkle doktora gorunmelısınızz cunku şeker tansiyon böbrek sorununa yatkın olabılırsınızzzz..O0

Bende arka arkaya 3 bardak su içip hala susama hissetmeme rağmen, bu bahsettiğininiz hastalıkların hiç bir belirtisi ya da hiç biri bende yok. Çünkü en son 1 ay önce doktora gittim. Arkadaş gayet normal görünüyor. Zaten telkinlerin etkilerinden biri daha çok su içme isteği, ki sıcaklarda bu isteği destekleyici nitelikte. O yüzden korkulacak ve merak edilecek bir durum yok. Sevgilerle...

yelda_k 08-04-2010 01:14 PM

Alıntı:

Elektra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 603248)
Bende arka arkaya 3 bardak su içip hala susama hissetmeme rağmen, bu bahsettiğininiz hastalıkların hiç bir belirtisi ya da hiç biri bende yok. Çünkü en son 1 ay önce doktora gittim. Arkadaş gayet normal görünüyor. Zaten telkinlerin etkilerinden biri daha çok su içme isteği, ki sıcaklarda bu isteği destekleyici nitelikte. O yüzden korkulacak ve merak edilecek bir durum yok. Sevgilerle...

bilmem farkındamısın ama bende zatennn şeker böbrek yada tansiyon hastasısın demedimmmmmmm..yatkınlık olabilir dedimmmm...bu yuzden doktora görunmenin faydalı olabılecegını ilettimmmmmmmmmmmm.

Elektra 08-04-2010 01:55 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 604751)
bilmem farkındamısın ama bende zatennn şeker böbrek yada tansiyon hastasısın demedimmmmmmm..yatkınlık olabilir dedimmmm...bu yuzden doktora görunmenin faydalı olabılecegını ilettimmmmmmmmmmmm.

Yatkınlıkla belirti hemen hemen aynı şeyler değil midir? Bende öyle bir yatkınlık yada belirti olmayacağını söyledim. Neresi anlaşılmadı anlayamadım?

yelda_k 08-04-2010 02:25 PM

Alıntı:

Elektra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 604814)
Yatkınlıkla belirti hemen hemen aynı şeyler değil midir? Bende öyle bir yatkınlık yada belirti olmayacağını söyledim. Neresi anlaşılmadı anlayamadım?

tıp dilinde yatkınlıkla belırlı farklı seylerdırrr. şeker tansiyon böbrekk hastalıkları genetıktırrr yanii hastada aılesındde varsa yatkınlık var denırrr.belırtı ısee o hastalıgın etkılerıdırr ...bılmem anladınız mı?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:14 AM.