Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/)
-   -   Çekirdek inanç yaptırıp telkin alanlar bir bakabilir mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/624448-cekirdek-inanc-yaptirip-telkin-alanlar-bir-bakabilir-mi.html)

sayadi 26-10-2014 03:12 PM

Çekirdek inanç yaptırıp telkin alanlar bir bakabilir mi?

Bir süre önce çekirdek inanç yaptırmıştım telkinler göndermişlerdi. Şimdi aklıma takılan bir kısım var:

Telkinler arasında Kendine güven, Ego ve suçluluk telkinleri gönderilmiş başta 2 hafta dinlensin diye.

Kendine güven telkininin 2 farklı versiyonu var doğa ve klasik müzik. Doğa versiyonu 8 dk, klasik müzik verisyonu 18 dk. Telkin versiyonları arasında zaman farkı olabileceğini fakat içeriklerinin aynı olduğunu biliyorum fakat bu 10 dk fark fazla değil mi? Yani 10 dk farta içerik nasıl aynı kalabiliyor? Daha mı ağır söylüyorşar 18 dk olanda telkinleri.

Mesela bendeki telkin sayısı fazla bu yüzden 18 dk olan yerine 8 dk olanı dinlesem daha karda olurum, 12-13 tane mi ne telkin göndermişlerdi bana, fakat tereddüt ediyorum acaba 18 dk olanı dinlersem daha mı faydalı olur diye?

Çekirdek inanç yaptırıp telkin alanınız varsa sizdeki durum nedir? Sizdede bu durum var mı kendine güven telkini için?

delioglan 26-10-2014 04:48 PM

Cevap: Çekirdek inanç yaptırıp telkin alanlar bir bakabilir mi?

İçerik aynı ise (bunu bilmiyorum) 18 dk olan 2 tekrar yapmış olabilir. Şöyle bir tavsiye verebilirim. Günlük güven telkinine 3 saat ayırıyorsan 10 kere kısa olanı 5 kere de uzun olanı dinleyebileceğin şekilde playlist hazırlayabilirsin.

marea476 07-11-2016 10:39 PM

bu sekilde farklı zamanların nedenini bende merak ediyorum dogrusu.

KıpçakBeyi 08-11-2016 04:24 AM

Kendine güven ve ego telkinlerinin farklı versiyonları var.Zaman içerisinde bu telkinleri içerikleri geliştirildi hatta ücretsiz olan telkinlerin içerisinde de en yenisi olan ve en etkilisi olan ego güçlendirici telkinin 18 dakika olduğunu hatırlıyorum.

Özellikler kısmından hangisinin yeni sürüm olduğuna bakabilirsiniz.Ego güçlendirici çok etkili bir telkin.Aslında liste de her daim olmalı.Sadece ego dinlendirici ve bir kaç farklı telkin dinleyerek hayatında çok olumlu değişikliklere imza atanlar var.Bunun nedeni iç mekanizmanı değiştirmesi.

Ego dediğimiz şey güven ve irade.O olmayınca her şeyden kaçan , ben bunu yapamam , beceremem.İradem güçlü değil ben o kadar sabredemem ben güçlü ve çalışkan değilim diyen bir insan oluyorsunuz.Kolayca zorluklardan yılıyorsunuz.

Bence o kadar dert etmeyin ama bu konuda daha bilgili kişilerin açıklama yapması yerinde olacaktır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:46 AM.