Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/)
-   -   Sena's täglich :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/621979-senas-taeglich.html)

fevel57 23-09-2012 11:10 PM

Sena's täglich :)

Bende cekirdek inancimi buldurdum yüzyüze gorusme ile
Mükemmeliyetcilik, anne baba destegi eksikligi, buyumeyi reddediyormusum birde, birkac tane daha var tabi
Kabullenemedigim ne cok sey varmis hayatimda meger girlhaha

4 gundur tekrardan basladim su an sucluluk ve egonun yaninda buyume telkinimi ve saglikli iliski telkinini dinlyiorum..
Bugun de sevdigim kisi baskasiyla gorustugunu soyledi, su an cok uzgunum beni bu kadar uzen birine hala neden deger veriyorum bilmiyorum ama gececektir zamanla insallah...

Forumdaki herkesii cooook seviyorum :) Burasi cok güzel bir Aile girlhahaO0

fevel57 24-09-2012 09:09 PM

Cevap: Sena's täglich :)

agl34Offff... onu baskalariyla düsünmek cok zor bi duygu...

ßyKuS 25-09-2012 12:01 AM

madem zor bir duygu nediye düşünüp kendine eziyet ediyosun ki .. ''fevel57 çekirdek inanç sordurma ücreti ne kadar ?

fevel57 01-10-2012 01:31 PM

haklisin bende düsünmeyi biraktim zaten :) Cok sükür bugünlerde cok iyiyim, telkinlerimi dinliyorum hersey cok düzenli gidiyorsevincli

Calismayi 350tl ye yaptirmistim yanlis hatirlamiyorsam, bu yaz yaptirdim

ßyKuS 01-10-2012 04:28 PM

hmm araştırdım çekirdek inancıda telefonla daha ucuza geliyo :) herşey istediğin gibi olur.. Ama senin pek sorunu yok gibi bence bu çok iyi bişey

fevel57 01-10-2012 05:06 PM

Evet telefonla daha ucuz ama ben yuzyuze gorusmeyi tercih ettim..

Sorunlarim var tabiki kendime gore, cok duygusalim mesela, sonra herseyi ben kurtaracakmisim gibi davraniyorum.Hayir diyemiyorum, kendimi sevemiyorum... Sirf kendimi sevmedigim icin bu ilgiyi baskalarindan bekliyorum ve o zaman zor duruma dusuyorum, sevilmedigim zaman kahroluyorum

Telkinleri dinlemeden Abdullah beyle konusmadan once insanlara sevgim karsiliksiz sanirdim, ama duydukca kesinlikle karsilikli seviyormusum.. Bu sevilmeyi beklemek olsa bile...
Simdi yavas yavas bunu yapmamayi ogrendim kendimle gurur duyuyorum25889 ve Abdullah beye de tesekkur ediyorum :)

PS: Z point calismasi ve hooponopono calismasini yapiyorum, icim ferah oluyor her seferinde, ve onlarinda kesinlikle faydasi var

Özür dilerim
Lütfen beni affet
Seni seviyorum
Tesekkur ederim smil56

ßyKuS 01-10-2012 09:53 PM

:) çok şirinsin de özür dilemene gerek yok :)

fevel57 01-10-2012 10:20 PM

heheh tesekkur ederim sizde oyle, Sevgiyle kalin :)

fevel57 06-10-2012 09:48 PM

Uzun zamandir yazamiyorum buraya... 18 gündür telkinlerimi büyük bir sabirla dinliyorum, Hersey yolunda gidiyor simdilik, kendimde degisiklikleri farketmek güzel gercekten..
En güzeli olumsuz düsünme miktari azaldi, kendimi dertlere kafa yormak yerine derslerime veriyorum.. Mutluyum, yüzüm gülüyor birkac gündür. Kendimi kimseye anlatmaya ugrasmiyorum Mevlananin dedigi gibi " Seni ancak gördükleri ve duyduklari kadar anlayacaklar"--

Sabretmeyi de ögrendim gibi, acele etmiyorum, boylece kendimi hirpalamadan düsünebiliyorum bu da cok guzel :)

Hediye olarak kendime almanca ögreniyorum telkini aldim, almancami cok daha fazla gelistirecegim..

Solfeggio
frekansini dinledim fakat bende ne bas agrisi oldu ne de baska birsey, sesler korkuttu sadece beni :))

Iyiligi sevgiyi kendime dogru cektigimi hissediyorum, 4 özel cümleyi soylemeyi de asla unutmuyorum
Dalgalanma, üzüntü hali, aglama istegi olmuyor degil, ama onlari da kabul ediyorum ve seviyorum..

Kendimi cok seviyorum, iyiki ben BENim ve varim !

fevel57 08-10-2012 10:10 PM

Yaşadığım kadar seviyorum...Aynaya baktığım zaman kendi yüzümü görebiliyorum.Maskem yok,kimseye ikiyüzlü davranmayacak kadar ruhuma sadık olduğumuda biliyorum..Bütün fotoğraflarımda gülerek poz veriyorum...Ruhum da neşeli..Giydiğimi yakıştırıyorum üzerime..Rahmetle ve sevgiyle andığım ölülerimde var benim,başım sıkıştığında bağrıma basacak dostlarımda...Bazı sorularımın yanıtını veremesemde kendime,olacak o kadar...Düşünüyorumda varsın bazı şeyler eksik olsun hayatımda..Nasılsa emir ve komuta bende...Eller yukarı hayat..Ben seni sevdiğim kadar yaşıyorum,yaşadığım kadar seviyorum...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:03 AM.