Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasasını anlayalım!!! doğrular ve yanlışlar... nelerdir???

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasasını anlayalım!!! doğrular ve yanlışlar... nelerdir??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar, çekim yasasının nasıl çalıştığını hepimiz az çok anladık. İste,hayal kur,iyi hisset vs... Ben, çok önemli olduğunu düşündüğüm bir noktaya değinmek istiyorum.Dikkat ettim bazı isteklerim hemen gerçekleşiyor bazıları ise gerçekleşmiyor...(Muhtemelen sizin de böyle oluyordur.) Örneğin,canım kiraz istiyor,hayal ediyorum,hakikaten tadını falan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasasını anlayalım!!! doğrular ve yanlışlar... nelerdir???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2008, 09:23 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart Çekim Yasasını anlayalım!!! doğrular ve yanlışlar... nelerdir???

Arkadaşlar, çekim yasasının nasıl çalıştığını hepimiz az çok anladık.

İste,hayal kur,iyi hisset vs...

Ben, çok önemli olduğunu düşündüğüm bir noktaya değinmek istiyorum.Dikkat ettim bazı isteklerim hemen gerçekleşiyor bazıları ise gerçekleşmiyor...(Muhtemelen sizin de böyle oluyordur.)

Örneğin,canım kiraz istiyor,hayal ediyorum,hakikaten tadını falan aldığımı hissediyorum vs...ertesi gün bir bakıyorum...karşımda kiraz ağcı... ve insanlar kirazdan bahsediyor...En ilginci de şuydu kiraz düşündükten 2 gün sonra birisi iletisine sadece , kiraz yazmış! ilginç değil mi?

Ama sevgili ya da iş hayal edince durum değişiyor!!! ...Hemen karşıma çıkmıyor!!!

Ben deneyimlerimden şu kanıya vardım: Kiraz yiyeceğimden o kadar emin oluyorum ki.(hatta yememe ihtimali aklıma bile gelmiyor!çünkü biliyorum ki kiraz yemesem de olur.Sadece canım istediğinde hayalini kurmak bile.Mutlu edebiliyor..Sonra da unutuyorum zaten...Sanırım bu nokta da üstünde durmamak önemli.Çünkü üstünde durmayınca.İnsan doğal olarak olumsuz da düşünmüyor!!!anlatabilmişimdir umarım.

Ama iş konusu her an aklımda...Belli bir uygulamadan sonra oluruna bırakmak gerekiyor...(benim başaramadığım nokta bu işte!!!)

Peki siz,en kolay hangi isteklerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 10:59 PM   #2 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Çekim Yasasını anlayalım!!! doğrular ve yanlışlar... nelerdir???

Ben daha öncede böyle bir konuda yazmıştım.Benim her istediğim gerçekleşti şu ana kadar büyük küçük.Sadece iş konum kaldı onuda ben erteliyorum biraz bilinçli olarak.Çünkü işe girmeden önce yapmak istediğim şeyler var ve onları tamamlamaya çalışıyorum.Ben çok faydalandım çekim yasasından şanslı kitle arasındayım.1 ay sonra da işime kavuşucam.Şu anda ayrıntılarını tamamlıyorum sadece çekim yasasını kullanarak.Bugün ofisimi boyattım mesela doya doya çektim boya kokusunu içime.Yavaş yavaş eşyalarımı yerleştiricem ve işim hazır.İste ve bırak enerjin serbest kalsın.Evren senin için en iyisini yapar zaten.Sen enerjini serbest bırakmaz da içinde tutarsan evren zorla kopartmaz ki onu senden sadece vedalaşman için bekler sende getirsin diye beklersin kısır döngü yani.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 11:02 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Ben daha öncede böyle bir konuda yazmıştım.Benim her istediğim gerçekleşti şu ana kadar büyük küçük.Sadece iş konum kaldı onuda ben erteliyorum biraz bilinçli olarak.Çünkü işe girmeden önce yapmak istediğim şeyler var ve onları tamamlamaya çalışıyorum.Ben çok faydalandım çekim yasasından şanslı kitle arasındayım.1 ay sonra da işime kavuşucam.Şu anda ayrıntılarını tamamlıyorum sadece çekim yasasını kullanarak.Bugün ofisimi boyattım mesela doya doya çektim boya kokusunu içime.Yavaş yavaş eşyalarımı yerleştiricem ve işim hazır.İste ve bırak enerjin serbest kalsın.Evren senin için en iyisini yapar zaten.Sen enerjini serbest bırakmaz da içinde tutarsan evren zorla kopartmaz ki onu senden sadece vedalaşman için bekler sende getirsin diye beklersin kısır döngü yani.

gerçekten mi? dusun

Alt 06-06-2008, 11:17 PM   #4 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Yok canım yok espri yaptım
Tabiiki gerçek.Neden inanılmaz geliyor anlamıyorum ama bir sürü canlı örnek var bu forumda arkadaşlar.Ben yıllarca ilaç kullandığım tedavi gördüğüm hastalıklarımdan bile kurtuldum.Ha sorun çıkmıyor mu diyceksiniz bende insanım tabii ki sorun çıkıyor ama en aza indirgeyebiliyorum.Sonra da tamamıyle çözüyorum.Yapabilirsiniz arkadaşlar biraz güvenin kendinize inanın.Evren sizin için var.Bu hayat sizin ister güzelleştirerek yaşayın ister elinizi kolunuzu bağlayın kaderinizi yaşayın.Seçim sizin.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 06-06-2008, 11:26 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Yok canım yok espri yaptım

Alıntı:

Tabiiki gerçek.Neden inanılmaz geliyor anlamıyorum ama bir sürü canlı örnek var bu forumda arkadaşlar.
evet ama ben görmediğim için değil... pekiştirmek için sormuştum..

Alıntı:

Tabiiki gerçek.Neden inanılmaz geliyor anlamıyorum ama bir sürü canlı örnek var bu forumda arkadaşlar.Ben yıllarca ilaç kullandığım tedavi gördüğüm hastalıklarımdan bile kurtuldum.Ha sorun çıkmıyor mu diyceksiniz bende insanım tabii ki sorun çıkıyor ama en aza indirgeyebiliyorum.Sonra da tamamıyle çözüyorum.
(bunun için sormuştum ben )

Alıntı:

Yapabilirsiniz arkadaşlar biraz güvenin kendinize inanın.Evren sizin için var.Bu hayat sizin ister güzelleştirerek yaşayın ister elinizi kolunuzu bağlayın kaderinizi yaşayın.Seçim sizin.
size katılıyorum....

ama beklediğim cevap daha farklıydı

saygılar...

Alt 06-06-2008, 11:43 PM   #6 (permalink)

Redflowers

Canım üzdüysem özür dilerim.Kalp kırmak en son istediğim şey benim.Dediğim gibi sadece tüm ayrıntılarıyla düşünüp -muş gibi yapıp sonrada serbest bırakmak gerekiyor.O anın tadını çıkarman,kokusunu duyman,dokunman,hissetmen çok önemli bir faktör.Sevgiler
Alt 06-06-2008, 11:46 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

önemli değil..

benim de biraz daha açık sormam gerekirdi belkide...
Alt 07-06-2008, 01:29 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

çekim yasası bana nedense en basından beri fazla abartı geliyo ben çekim yasasını uygulamaya çalıştım en ince ayrıntısına kadar hayal kurdum ertesi gün bir baktım herşey baska gelişti hayal kurarak bir beklenti içine girdim birde hayatta elindekilerle yetinmek diye birsey var çok para isticem yakısıklı sevgili isticem yapanlara saygı duyuyorum ama bence çekim yasası hastalıklar için çok ideal ama onun dısındakiiler abartı hem ben anlamıyorum ben çekim yasasını bilmeden önce hayatımda istedigim seyler için azimle ve inatla çalışıyodum ve de emegimin karsılıgını alıyodum şimdi herşey hayalle biticek mi bu konuya sanırım fazla realist yaklasıyorum ve beynim kabul etmiyo yoksa evrenden birseyler istemekten basit ne var önemli olan o istekler ugruna çalışmak ben bunu kendi azmime inanarak yapıyorum evrene deil
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2008, 01:33 AM   #9 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
ceren18 Nickli Üyeden Alıntı
çekim yasası bana nedense en basından beri fazla abartı geliyo ben çekim yasasını uygulamaya çalıştım en ince ayrıntısına kadar hayal kurdum ertesi gün bir baktım herşey baska gelişti hayal kurarak bir beklenti içine girdim birde hayatta elindekilerle yetinmek diye birsey var çok para isticem yakısıklı sevgili isticem yapanlara saygı duyuyorum ama bence çekim yasası hastalıklar için çok ideal ama onun dısındakiiler abartı hem ben anlamıyorum ben çekim yasasını bilmeden önce hayatımda istedigim seyler için azimle ve inatla çalışıyodum ve de emegimin karsılıgını alıyodum şimdi herşey hayalle biticek mi bu konuya sanırım fazla realist yaklasıyorum ve beynim kabul etmiyo yoksa evrenden birseyler istemekten basit ne var önemli olan o istekler ugruna çalışmak ben bunu kendi azmime inanarak yapıyorum evrene deil
sorum tek; bu hayallerin içinde ne kadar his vardı??? dusun

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2008, 10:33 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough

"hem ben anlamıyorum ben çekim yasasını bilmeden önce hayatımda istedigim seyler için azimle ve inatla çalışıyodum ve de emegimin karsılıgını alıyodum şimdi herşey hayalle biticek mi bu konuya sanırım fazla realist yaklasıyorum ve beynim kabul etmiyo yoksa evrenden birseyler istemekten basit ne var önemli olan o istekler ugruna çalışmak ben bunu kendi azmime inanarak yapıyorum evrene deil "

Ceren'cim bence sen çekim yasasını yanlış yorumluyrsun!!! Elbette kimse oturduğu yerden sadece hayal kurarak isteklerini gerçekleştirmez.Zaten çekim yasası da bu şekilde çalışmıyor!!!

Bak örnek vereyim.Diyelim ki ayda 900,00 ytl kazanmak istiyorsun.Ve başladın hayal kurmaya.(Bu para zaten eline şak diye geçmez!)

Peki nasıl olur.Mesela iş istiyorsundur.Çekim yasası karşına,sana yardım edebilecek bir insan çıkarır.Onunla sohbet falan edersin,derken konu konuyu açar iş aradığını söylersin.Atıyorum onunda senin istediğin işte çalışan bir tanıdığı falan vardır.Onunla tanışırsın...İşe girersin.(elbetteki çalışırsın,yorulursun işe kendini veririsin vs) İlk ay asgari ücret alırsın vs...Sonra bir bakmışsın ki... 900.00 ytl elinde...

Anlatmak istediğim,mücadele edilecek tabiki...(hayallerin zaten seni mücadele noktana yaklaştırır!!!) ok
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks