Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Bildirge.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/329292-bildirge.html)

ChosenOne 21-04-2009 09:38 PM

Bildirge..

Çekim yasasını gerçekleştirirken 2 kere düşünmek...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4aLe658iBaA]YouTube - TDGünü / DONA'NIN SECRET BİLDİRGESİ[/ame]

Bilge İnan 22-04-2009 09:19 PM

Cevap: Bildirge..

Söylenenler mantıklı görünüyor ancak insan şunu düşünmeden edemiyor; bir başka eserin karalanması suretiyle yapılan bir kitap reklamı... Ne kadar güvenilir, tartışmaya açık...

ChosenOne 24-04-2009 03:04 PM

Reklama ihtiyacın olmadığını düşünüyorum ? Burada yazanları güzel bir şekilde daha da mantık kılıfına sokarak tek kişinin ağzından sizlerle paylaşa da bilirdim o zaman hiç bir şey anlamazdın ? Burada maksat reklam yapmak değil, insanları bazı şeylere karşı uyarma ihtiyacıdır. Sen yine de bildiğin yoluna devam edersin tercih senin........

moondance 24-04-2009 06:06 PM

ben çekim yasasını son derece masumane ve yararlı buluyorum. Hiç yoksa bunun psikolojiye faydası var dolayısıyla da vücuda. Olumlu düşünmek hormonlarımızı bile etkiliyor düşünsenize. Tabiki elimizde olamayan kader dediğimiz bir olgu var ama seçme şansımız da var. O halde neden olumluyu istemiyeyim ya da seçmiyeyim? Çekim yasası bana endişelerimden arınmanın önemini öğretti en başta. yani herşeyde olduğu gibi bu yasanın da muhalifleri çıkacaktır ve vardır diye düşünüyorum.

pitircik 24-04-2009 08:45 PM

Secret'ı ilk çıktığı dönemde bir çırpıda okudum.Çekim yasasıyla ilgili çalışmalar yapıp faydasını da gördüm;fakat çok kısa bir süre sonra aynen bu bildirgedeki bahsedilenler üzerinde düşünceler belirmeye başladı beynimde.
Ben de çekim yasasını uygulamaya koyarken iki kere düşünmenin gerekliliğine inanıyorum.Neyi,niçin istediğimizi iyi bilmemiz ve yalnız kendimiz için değil bütünün hayrına niyetlerde bulunmamız gerekiyor.
Diğer türlü çok egosal,bencilce bir tutum ortaya çıkıyor ki, gerçekten tehlikeli.
Bu paylaşımın için teşekkür ederim Chosenone.Pek çok düşünceme ayna tuttu.

Sevgiler..

house 25-08-2011 07:18 PM

Bencede çok ilginç bir paylaşım çekim yasasının irdelenmesinden ve değişik taraflardan bakılması kanımca çok yayarlı, ama şöyle bir durum var dileklerimizi sırf hırstan, başkalarına olan kıskançlıktan vs vs gibi nedenlerden dolayı istememeliyiz, mutlaka bizim onu istememizde bir hareket noktası vardır ve elbette bedel ödenmeden hiç bişey olmaz umarım videoda anlatılanlar gibi ağır bedeller olmaz, şuda haklı bir nokta, kendinin ve bütünün hayrına istemek... Yani yeni bir kariyer bir iş istemek sevdiklerini daha az görmek gibi bir bedel olabilir ya da çocuklarının büyüdüğünü göremezsin belki ama o senin ideal mesleğindir, evet 2 kere düşünmek gerekir herşeyi o şeyi gerçekten istiyormuyuz? sadece hayırlı olanı dilemek lazım belkide sırf egomuzun sesine kapılırsak istediğimizi alırken ağır bedeller ödeyebilriiz umarım herkesin herşey gönlünce olurgirlhaha

ChosenOne 25-08-2011 09:53 PM

Sevgili House dünya milyarların oburluğunu bireylerin sınırlıymış gibi gözüken ama aslında sınır nedir bilmeyen oburluğunu besleyecek potansiyele sahip değil. Ve bunun da bir bedeli elbette olacaktır. Şimdi size diyeceğim kim iyilik için kullandı diyeceğim bütün eller 956k ahanda böyle kalkacak havaya elbette doğaldır herkesin kendine göre bir iyilik anlayışı olacaktır. yu89 Peki kimin ölçütü ne kadar ölçüt olacaktır otokontrol ne olacaktır 4897. Bu yüzden soruyu böyle sormayıp kıvırma yoluna gidip şu soruyu soracağım partysmiley kim bu yasayı öğrendikten hemen sonra dünyanın aç kalan kısmını doyurmak için yasayı kullandı ya da kim dünyanın karanlık ve sefil yönünü aydınlatmaya niyet etti cevap çoğunlukla bireysel istekler olacaktır. İsterseniz anket yapalım secret yasasını öğrendiğinizde ilk isteiğiniz ne oldu diye..

house 26-08-2011 02:10 AM

Alıntı:

ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 805583)
Sevgili House dünya milyarların oburluğunu bireylerin sınırlıymış gibi gözüken ama aslında sınır nedir bilmeyen oburluğunu besleyecek potansiyele sahip değil. Ve bunun da bir bedeli elbette olacaktır. Şimdi size diyeceğim kim iyilik için kullandı diyeceğim bütün eller 956k ahanda böyle kalkacak havaya elbette doğaldır herkesin kendine göre bir iyilik anlayışı olacaktır. yu89 Peki kimin ölçütü ne kadar ölçüt olacaktır otokontrol ne olacaktır 4897. Bu yüzden soruyu böyle sormayıp kıvırma yoluna gidip şu soruyu soracağım partysmiley kim bu yasayı öğrendikten hemen sonra dünyanın aç kalan kısmını doyurmak için yasayı kullandı ya da kim dünyanın karanlık ve sefil yönünü aydınlatmaya niyet etti cevap çoğunlukla bireysel istekler olacaktır. İsterseniz anket yapalım secret yasasını öğrendiğinizde ilk isteiğiniz ne oldu diye..

Şana sonuna kadar katılıyorum elbette birey kendini ön planda tutacakdır zaten bende demek istedimki, birşey istiyorsan bedeline katlanacaksın arkadaş, o kadar yani, sanki sen benim yoruma biraz kızmışsın ama yanlış anladın galiba her neyse vallahi ne yalan söyliyim benim var aslında bir dileğim böyle bütünün hayrı için ama elbette zikretmeyeceğim zaten dediğin gibi herkes dünyadaki iyiliği istese şimdi cennette yaşıyor olurdukgirlhaha sevgiler ilginç paylaşımların devamı gelmesi dileğiylef678h

ELPARANOID 26-08-2011 07:49 AM

Yazının sahibi hakkında bilgi.

Dailymotion - Atv Deşifre Burak Özdemir

MarEspEraNZa 26-08-2011 10:43 AM

Bilge İnan a hak veriyorum

ben tamamını izlemedim çünkü anlamadım baktığım kadarını y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:33 AM.