Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Secretle Keramet... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/227332-secretle-keramet.html)

uyguner 08-03-2009 02:35 PM

Secretle Keramet...

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine çok ilginç bir deneyimimi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Secreti öğrendiğimden beri "şüphe etmeme" konusu üzerinde çalışıyordum.İki gün önce biraz paraya ihtiyacı oldu annemin. Çantasına baktı. İyice aradı. Çantayı tamamen boşalttı, para yoktu. Sonra ben dedim ki "bende var para içine koyuyorum" Halbuki elimde hiçbir şey yoktu. Sonra elimdeki bir şeyi koyar gibi yaptım. Ama para koyduğumdan hiç şüphe etmedim. Sonra anneme sen merak etme çarşıya git, ben parayı koydum, dedim. Yarım saat sonra annem aradı ve şöyle dedi "oğlum çok saol çantama 20 lira koymuşsun" Ben sandım ki şaka yapıyor. Geldiğinde paranın üstünü gösterince secretla keramet gösterebileceğimi anladım. Dikkat edin para falan yoktu asla.

Sanırım ben secreti çok iyi anlamışım. Umarım sizde anlarsınız.

Işıldayan Safir 08-03-2009 02:41 PM

walla ben bişey anlamadım sadanim
tebrikler k8908

uyguner 08-03-2009 02:43 PM

(Not: Sanırım "Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı" yazılarında anlatılanları yaptım. Yazana çok teşekkür ederim ama yazısını bu yazımı yazdıktan sonra okudum)

uyguner 08-03-2009 02:45 PM

Demek istiyorum ki çantada para yoktu ama ben para var dedim. Para var gibi emin bir şekilde davrandım. Benim emi oluşum anneme de güven verdi. Çantada para olduğuna inandı. İnancı gerçek oldu. Bu kadar işte. Parayı değil parayla yapacağımı düşündüm 50 cent gibi :)

melodiss 08-03-2009 02:47 PM

dusun2
çok ilginç rt67

ama annen çarşıda zor durumdada kalabilirdi ben öle düşünürdüm en azındanrt67

sanırım bu korkularımız zaten bizi engelleyen...dunk56

didle 08-03-2009 04:54 PM

gerçekten -mış gibi yapmayı nasıl bu kadar gerçek hale getirebildiniz şaşırdım. ben de kesin annem ya ortada kalırsa derdim! ooo67

TR-ance 08-03-2009 08:04 PM

Konuyu Cidden Çok Farkı Bir Perspektiften Ele Almışsınız.. Aslında Çok İlham Verici Bir Hikaye.. Paylaşımınız İçin Teşekkürler.. :)

Sevgiyle KaLın..

traveller 08-03-2009 11:38 PM

cidden ilginç. Ben secretla ilgilenirken ilk zamanlarda ilginç deneyimler(kağıt oyunlarında, yada ortası çıkan 1 ytl gibi) yaşamıştım fakat sonrasında kendim için doğru olanı bilemeyeceğimi düşünüp çekmeyi bırakmıştım. Aslında akışına bıraktım. Gerçi ben ufak şeyler için anlık zevkler için denemiştim...

MERAGİR 09-03-2009 12:42 AM

ÇOK İLGİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ziyaretcixy 09-03-2009 01:57 AM

bunun bir çekim yasası örneği olmadını düşünüyorum... :))) sonuçta o paranın oraya girebilmesi bazı sebep sonuç ilişkşilerinii gerektirir...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:22 PM.