Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

DÜŞÜNCE NASIL MADDELEŞİR?????????

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası DÜŞÜNCE NASIL MADDELEŞİR????????? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkez cok guzel ornekler vermis.Su cekim yasasindan bende yararlanabilirmiyim.Her uyguladigimda cekim yasasini kendim icin istedigim dilekler olmuyor baskasi icin istedigim dilekler hemen oluyor.Cok istediminde yanindan bile gecmiyor ama dusuncesizce konusurken ettigim dilekler hemen olur.Birde cok kizdigimda soyledigim dilekler oluyor.Bunu nasil ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

DÜŞÜNCE NASIL MADDELEŞİR?????????

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2009, 04:42 AM   #51 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Herkez cok guzel ornekler vermis.Su cekim yasasindan bende yararlanabilirmiyim.Her uyguladigimda cekim yasasini kendim icin istedigim dilekler olmuyor baskasi icin istedigim dilekler hemen oluyor.Cok istediminde yanindan bile gecmiyor ama dusuncesizce konusurken ettigim dilekler hemen olur.Birde cok kizdigimda soyledigim dilekler oluyor.Bunu nasil kendi aleyhime cevirebilirim.Cok olmasini istegim zaman olmuyor.Bu aralar olumsuz dusunceler fazla dolasmaya basladi kafamda.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 12:05 PM   #52 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Alıntı:
rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkez cok guzel ornekler vermis.Su cekim yasasindan bende yararlanabilirmiyim.Her uyguladigimda cekim yasasini kendim icin istedigim dilekler olmuyor baskasi icin istedigim dilekler hemen oluyor.Cok istediminde yanindan bile gecmiyor ama dusuncesizce konusurken ettigim dilekler hemen olur.Birde cok kizdigimda soyledigim dilekler oluyor.Bunu nasil kendi aleyhime cevirebilirim.Cok olmasini istegim zaman olmuyor.Bu aralar olumsuz dusunceler fazla dolasmaya basladi kafamda.
merhaba rak_star

çekim yasasını kendin için uyguladığında olmamasının sebebi, gerçekleştirmek istediğin şeyi çok istediğin için serbest bırakamıyorsun..

ya olmazsa ya da bir an önce olsun diye aklından geçen düşünceler çekim yasasına ket vurmaya yetiyor.

başkaları için dileklerin bu yüzden oluyor.. bir an olmasını dileyip sonrasında unutuyorsun çünkü.. olumsuzluk yüklenmiyor..

çok kızdığımda söylediğim dilekler oluyor demişsin.. çünkü enerji yüklüyorsun dileklerine.. negatif bir enerji gerçi ama, biliyorsun ki çekim yasası negatif pozitif ayrımı yapmadan yüklenen enerjiyi alır..

bu yüzden diyoruz ya, çekim yasasını çalıştırırken coşkunuzu eklemeyi unutmayın diye..

sevgiler
Alt 02-03-2009, 01:20 PM   #53 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 92
36 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu44 will become famous soon enoughburcu44 will become famous soon enough

benim de kendim için istediklerim başkasına oluyor.hem de tarih verdiklerime tam beklediğim zamanda başkası sahip oluyor. böyle bişey yaşamaları imkansızken.

bundan sonra başkası için istiyomuş gibi yapıcam artık
burcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 12:56 AM   #54 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

cok tesekurler sanemce beni aydinlattigin icin olumlu dusuncem
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 08:32 PM   #55 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Üniversitede okurken bazen harcamalarımı ayarlayamayıp zamanından önce para istemek zorunda kalırdım ailemden. Hasta oldugumu bütün paramı ilaçlara harcadıgımı vs söylerdim. ertesi gün hasta olurdum ve gonderılen parayı da ilaçlara harcamak zorunda kalırdım.o zaman çekim yasası vs bilmiyorum tabi.yalan söylediğim için cezalandırıldım derdim.
demek ki hasta olmayı ben istemişim veya hasta oldugum yalanına ben bile inanmışım
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 09:59 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 25
15 Mesajinıza toplam 87 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öküz² is an unknown quantity at this point

olumsuz düşüncelerin başıma sıklıkla geldiğini düşünenlerdenim
bu yüzdrenh zaman zaman zihnimde, işime yarayacak şeyleride olumsuz unsurlarmış gibi bir izlenim uyandırmaya çalışıyorum
olumluya olumsuz imajlar yüklüyorum.
ancak bu yöntemin işeyarayıp yaramadığı konusunda net bir fikrim yok :)
öküz² isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2009, 04:54 AM   #57 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all
Standart Cevap: DÜŞÜNCE NASIL MADDELEŞİR?????????

hani gün içerisinde bazen aniden bi coşku bi heycan bi sevinç kaplayıveriri içimizi bende o anları kaçırmamaya çalışıyorum imgelerimi şöyle bi yoklamak için. yada içimi kaynatan bi hayvanı yada bi çocuğu severken, çok sevdiğim birini öperken yada sarılırken birden içim dışarı çıkacak gibi hissettiğim an hemen imgem geliverir gözmün önüne nede olsa sevgi, frekansı en yüksek duygu ve hatta çekim yasasından geçmiş yüzyıllarda sevgi yasası diye bahsedilmiştir.Börtü, böcek kedi köpek insan bebek hi ç farketmez içimde bir sevinç bir heyecan doğmasına neden olan her durumu değerlendiriyorum hayalime ulaşmak için.

ama işin en önemli kısmı sürekli gözden kaçıyor gibi geliyor bana.evet istemek, net olmak, imgelemek, imgeyi duyguyla beslemek, akışına bırakmak gibi yöntemler tektek veya toplu olarak sürekli vurgulanıyoor ama başarı iççin gerekli çok önemli bişey varki ihmal ediliyor.şöyleki;

birini düşünün mesela sevgiilisinden ayrılmış ruhsal olarak çökük ve depresyonda şimdi o insan eğer zihnini kontrol etmek konusundaki yeteneğini geliştirmemişse çekim yasası teknikleri (yani iste , net ol,imgele vs. gibi ) uygun olmayan negatif bir zemin üzerinde uygulanıyor olacaktır ve buyüzdende muhtemelen yasanın en önemli kısmı olan imgeye duygu katma kısmı sekteye uğruyor, çünkü bir insan genel anlamda depresyondaysa kurmuş olduğu bir araba hayaline mesela coşku sevinç duygusu katamaz genelde bitkin bitkin sadece hayalini
kurar.genel ruh halini bir tepsi olarak düşünün bu sizin normal zamanda yaydığınız enerjinizin frekansını gösteriyor sonra o tepsinin üzerine tabaklar koydunuz bunlarda gün içinde hayatınıza çekmeye çalıştığınız formlar, eğer tepsi çürükse yeterince sağlam değilse o tabakların hiçbiri tepsi üzerinde durmaz tepsiyi kaldırdığınız an tabaklar yere düşer. nekadar mantıklı bi benzetme oldu bilmiyorum ama çekim yasasını lehimize kullanmaya başlamadan önce içinde bulunduğumuz umutsuzluk, depresyon ,acı, korku giibi ruh hallerinden çıkarak en azından notre yakın bir ruh haline girip sonra pozitife yakın bi bilinç seviyesine geldikten sonra yöntemleri uygulamaya başlarsak işte ozaman zaten evrenle uyumlu bir frekansa geleceğimiz için işler kolaylaşmaya başlar, ancak o vakitten sonra günde 15-20 dakikalık iste-al yöntemlerine başlayın,bu bende işe yaramıştı belki içinizden bazılarındada işe yarar.
çünkü ben bişeyi yeterince istemek için bile güç ve istek bulamıyodum içimde klasik bi depresyon hali.imgeleme için harcıcağım zamanı zihnimi dinlendirmek kendimi dinlemek ve depresyondan çıkmak için harcadım ve tabiki buda çekim yasasının işleyişiydi 1-2 haftada gayet huzurlu hissetmeye başladım önceleri adım atacak halim yoktu iş benim için işkenceye dönüşmüştü ve o şartlarda gerçekten bişeyi istemek bile zul geliyordu bana.

çok şaşırdığım olaylar yaşadım bende biçok arkadaş gibi.ama ben asıl bombamı mayıs- haziran gibi patlatacam benim için büyük, evren için küçücük olan isteğim o dönemde avuçlarımın içinde olmak üzere yola çıktı bile yaklaşık 1ay önce.nerdenmi biliyorum çünkü içgüdülerim asla yanıltmadı beni hissediyorum bunu.
ve siizinle paylaşmak içinde sabırsızlanıyorum.ayrıca bişey daha var kendi yöntmlerinizi yaratın.ve DENEYİN.okuduklarınızla değil deneyimlediklerinizle lehinize kullanabilirsiniz ancak.

1yıldır benzeri konuları anlatan birsürü kitap okudum aşağı yukarı aynı şeylerden bahsediyor hepsi, aynı yöntemler hemen hemen.ben anladımki Yaratıcıma böylesi bir yasayı hizmetime sunduğu için sonsuz kere sonsuz şükredip ve her durumda ona yaslanıp, ona GÜVENEREK içinde tevekkülün bolca olduğu bir hayal üzerine çalışmaya başladığım anda sistem deverey girip düzenek kurulmaya başşlıyor.bi ara gerçekleştirdiğim 2 büyük şeyi anlatacam . GENE VE HERZAMAN SEVGİLER.
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 02:17 PM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Ben bişey sormak istiyorum bu sitede bunu becerebilen varmı....Yani bişeyi yoktan var edebilen....Ben anlayamadım bu konuyu...Biraz anlatırmısınız..
Alt 26-05-2009, 04:13 PM   #59 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

esasında bu sistemde herşey ama herşey aynı mantıkla çalışmıyormu? sadece isimler ve uygulama biçimleri farklı.. bu sitedeki telkinler dahi çekim yasasının bir parçası değilmi belkide çekim yasası için zemin oluşturacak bir bilinçi altı temellerini oluşturmak için değilmi ?

telkinlerle dahi olumsuz düşünceleri silip olumlu düşünceler ağırlık kazanınca çekim yasasının sizin için otomatik olarak olumlu yönde işlediğini zaten göreceksiniz.

daha 3 gün önce eve geldiğimde arabamın ön camını değiştirsem iyi olur diye düşünmüştüm camda çok fazla çizikler vardı çünkü... ertesi gün servisi arayıp fiyat alınca vaz geçmiştim :)
2 gün sonra hiç neden yokken sabah arabanın ön camını çatlak gördüm ve kaskoyu aradım hemen gelip arabanın ön camını ücretsiz değiştirdiler :))
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks