Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bulusmalarimiz-ve-seminerlerimiz/)
-   -   5 Mayıs Perşembe günü Maşukiyedeyiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bulusmalarimiz-ve-seminerlerimiz/618452-5-mayis-persembe-gunu-masukiyedeyiz.html)

hayatimdegisti 29-04-2011 02:11 AM

5 Mayıs Perşembe günü Maşukiyedeyiz

DİLEKLERİNİZİ ERTELEMEYİN !!
5 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ SAPANCA - MAŞUKİYE'de '' HIDRELLEZ KUTLAMASI''
SON KATILIM TARİHİ : 1 MAYIS (geç kalmayın :))
Melda Tunçel ile HIDRELLEZ KUTLAMASI 'Dile senden ne dilersen'....5 MAYIS PERŞEMBE
'DİLE SENDEN NE DİLERSEN' YAŞAM MİMARI MELDA TUNÇEL ile 5 Mayıs PERŞEMBE MUHTEŞEM HIDRELLEZ KUTLAMASI Bahar mevsiminin gelişi olarak müjdelenen ve Hıdır ile İlyas kardeşlerin dünyaya bereket ve bolluk getirdiği gün kabul edilen 5 Mayıs’ı ...6 Mayıs’a bağlayan HIDRELLEZ GÜNÜ ETKİNLİK PROGRAMI Otobüslerle Sapanca - Maşukiye'ye gidiyoruz.. MELDA TUNÇEL organizasyonunda YAŞAM MİMARI'ndan tanıdığınız değerli hoca ve uzmanların katılımıyla *SABAH KAHVALTISI *ÖĞLEN YEMEĞİ *ÖĞLEDEN SONRA ÇAY ve KAHVE KEYFİ *ATEŞ YAKMA *SALINCAKTA SALLANMA *MEDİTASYONLAR *UYUMLAMALAR Ateşler yakacağız, salıncaklarda sallanacağız, dileklerimizi birlikte dileyecek , beraber şükür edeceğiz.. *Kuantum Dokunuş Uzmanı - DURAN TÜRKOĞLU (Evrenin şifa gücü) *Ay Taktikleri Uzmanı - YURDA HAL (Neyi ne zaman dileyelim gökyüzü ne diyor?) *Kuantum Yaşam ve Nefes Koçu - ŞEBNEM ORHUN (İstediğin senindir.. Peki ama nasıl?) *Reiki Master - BERNA ÖZCAN DEMİR (Olumlamalar) *Access Bars Terapi Uzmanı - PERVİN CULCULOĞLU (Kabullenme, şükür ve sahip olma) *Yaşam Kodu Analizi - MEHMET AKTÜRK ( Doğum tarihinizde gizli kader) *Çekirdek İnanç ve 101 Hedef Çalışması (ABDULLAH CANITEZ) DİLE SENDEN NE DİLERSEN Dilek - Bereket - Şükür Ürünleri TÜRKAN ŞER Dilek - Bereket- Şükür Takıları BEREKET ÇİÇEKLERİ KATILIM İÇİN SON TARİH : 01 MAYIS 2011 (Sınırlı sayıda yerimiz olduğundan acele ediniz, dileklerinizi geciktirmeyiniz...) BİLGİ VE DETAYLAR İÇİN: ASLI HANIM : 0212 427 27 84 ve 0537 210 0535 Dilediğiniz her şey istediğinizden daha çok sizin olsun ..Olan her şey sizin ve bütünün hayrına olsun.. Maşukiye'de buluşmak üzere, sevgilerimle MELDA TUNÇEL

Melda TUNÇEL

bluegirlx 29-04-2011 08:52 AM

Cevap: 5 Mayıs Perşembe günü Maşukiyedeyiz

ben orda olmayı niyet ettim..kararımı verdim..verir vermez şartlar oluşmaya başladı..Ankara dan gelmek isteyenler bize katılabilir..

Turhan 29-04-2011 10:36 AM

Ben zaten oradayım iş seyahtinde olmadığım zamanlar :) programımı ayarlayıp katılmaya çalışacam.

Berilce 29-04-2011 10:46 AM

Çok güzel olurdu gidebilseydim, bu kadar değerli insanı da
birarada görmek fevkalade olurdu... Umarım ileriki günlerde
Ankara da da buna benzer bir organizasyon yapılır...

bussraster 29-04-2011 01:18 PM

ağla2olamaz yaaa bende istiyorummm
ama ne yazıkki iş iş iş ağla2

Neptün 30-04-2011 02:54 PM

Ben de geliyorum. Umarım güzel bir gün geçireceğiz.

Ben gelemiyorum.
Herkese mutlu bir gün geçirmesi dileğimle..

yelda_k 30-04-2011 09:04 PM

inanamıorumm yaa gecen yıl okadar izmitteydim ve suann orda degılim ama şimdide forumum gidiooo offf gelmeyi çok isterdima ama maleseff iş iş işşşşş :(

gercekten şuan şoklardayımm

arca 02-05-2011 12:11 AM

Hafta içi olması kötü yaaa. Bende gelmek istiyordum. off yaaa.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:37 AM.