Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/boy-uzatma/)
-   -   düşünce gücü ile boy uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/boy-uzatma/624283-dusunce-gucu-ile-boy-uzatma.html)

yusufa955 04-08-2014 02:41 PM

düşünce gücü ile boy uzatma

arkadaşlar ben burada okuduğum bilgiler üzerine imgeleme yapmaya başladım ve başladığım gün bacağımda ağrılar hissettim hatta bunun üzerine yaratıcı imgeleme kitabını bile okudum bazı gunler agrıları hıssettım bazı gunler hıssedemedım yaklasık 1.bucuk hafta oldu ama hala kendımde değısıklık hıssetmıyorum ne yapmalıyım ? yaşım 18 bu arada

letca 04-08-2014 08:58 PM

Cevap: düşünce gücü ile boy uzatma

ben 6-7 senedir uzamaya çalışıyorum yaşım şu anda 20. bu 7 sene içinde yaklaşık 7 cm uzadım fakat umut kırmak gibi olmasın ama şu son 2-3 yıldaki çalışmalarım sanırım sonuç vermedi. Belki milim uzamış olabilirim, daha önce boyumu tam olarak ölçmediğim için bilmiyorum.Ben de her sabah düzenli imgeleme yapıyordum ve bacaklarımla ağrılar oluyordu, telkinim de var ama geçen gün korkarak ölçtüm ve hemen hemen aynı boyda çıktım. Ama hala inanıyorum ben uzayacağıma.

delioglan 06-08-2014 02:05 AM

Belli bir yaştan sonra boyunun uzamayacağı düşüncesi tıpkı o yaştaki kemiklerin kadar sert, katıdır. Yaşamımda edindiğim tecrübe düşüncenin her şeyi değiştirebileceği yönünde oldu ancak düşüncenin gücü aynı zamanda bizi sınırlayan şeydi de. Ha bir de bir şey ne kadar önemliyse ona dair tüm kalıplarına o kadar kuvvetli sarılırsın ve değiştirmek de o kadar güçleşir.

Yusuf kardeşim yaşın daha genç ve 3-4 sene daha boyunun uzama imkanı zaten var. İmgeleme çalışmalarının yanında sağlıklı beslenme ve boy uzatmaya yarayacak egzersiz, spor gibi faaliyetleri hayatına katarsan memnun olacağın bir netice elde edersin.

yusufa955 07-08-2014 12:11 AM

cevap verdıgınız ıcın ikinizede teşekkürler .delioglan kardeşim spora ve beslenmeye önem verıyorum ama bu imgeleme esnasındaki ağrılar bana boyumu bu şekilde daha fazla uzatabileceğim düşüncesi verdi ama imgelemede 1 haftadır zorlanma yasıyorum ağrıları hissedemiyorum artık ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

letca 07-08-2014 10:02 PM

Alıntı:

yusufa955 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851118)
cevap verdıgınız ıcın ikinizede teşekkürler .delioglan kardeşim spora ve beslenmeye önem verıyorum ama bu imgeleme esnasındaki ağrılar bana boyumu bu şekilde daha fazla uzatabileceğim düşüncesi verdi ama imgelemede 1 haftadır zorlanma yasıyorum ağrıları hissedemiyorum artık ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

bence pes etme. pilates stretching tarzı şeyler yapabilirsin. aslında benim de başlamam lazım haftaya başlayım en iyisi. İmgelemeye de devam et imkansız diye bir şey yoktur. ya da telkin alabilirsin.
Ben şimdiye kadarki isteklerimi düşünüyorum, hemen hemen hepsi gerçek oldu. boy konusunda da aynı şekilde. daha da uzayabilirim neden olmasın. sonuçta 10-15 cm uzayım gibi aşırı uç istekler değil. seninki de öyle değildir heralde?

yusufa955 08-08-2014 06:24 PM

boy 1.75 hedef 1.83 .ama şu aralar konsantre olamıyorum deniyorum ağrılar hissedemiyorum artık sence ne yapmalıyım pilates sadece dik durma sağlıyormuş birde

vanlihoca 08-08-2014 09:42 PM

Şakamısınız kardeşlerim sizler :) Yıllardır nlp alanında uğraşım var bunu yeni duydum ve iyi güldüm :) Bol spor yapın vücudunuz genetik kodu kadar uzayabilir bu değişmez yani değişemez bu düşünce dışı bir durumdur çekim yasası dışıdır ... Boy uzaması düşlerken başka şeylerde çekebilirsiniz önemli olan doğru çekmek boy uzama yerine kendinizi bir gergide bulabilirsiniz :) Güzel düşünceli günler

letca 08-08-2014 10:19 PM

Alıntı:

yusufa955 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851144)
boy 1.75 hedef 1.83 .ama şu aralar konsantre olamıyorum deniyorum ağrılar hissedemiyorum artık sence ne yapmalıyım pilates sadece dik durma sağlıyormuş birde

evet dik durma sağlıyor omuriliğini esnetiyor 10 cm uzatmaz ama 1-2 cm daha uzun olursun duruşun düzeldiği için

Funk1903 14-08-2014 05:35 AM

Benim boyum 1 sene evveline kadar 1.70 di şuan 1 sene sonrasından yazıyorum ve boyum 1.83 :)
Nasıl oldu derseniz fazla birşey yapmadım açıkcası,hergün yeteri kadar kalsiyum biraz spor ve dik durma işi çözdü ama bu beni kesmedi bir 5 cm daha alsam mı ne :D

Güzel düşünce güzel yaşam,SEVGİYLE KALMANIZ DİLEĞİMLE :)

letca 14-08-2014 01:28 PM

Alıntı:

Funk1903 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851204)
Benim boyum 1 sene evveline kadar 1.70 di şuan 1 sene sonrasından yazıyorum ve boyum 1.83 :)
Nasıl oldu derseniz fazla birşey yapmadım açıkcası,hergün yeteri kadar kalsiyum biraz spor ve dik durma işi çözdü ama bu beni kesmedi bir 5 cm daha alsam mı ne :D

Güzel düşünce güzel yaşam,SEVGİYLE KALMANIZ DİLEĞİMLE :)

yaşınız kaç :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:16 PM.