Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/boy-uzatma/)
-   -   Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/boy-uzatma/623093-boy-uzatma-formulu-kitabi-ucretsiz.html)

goktug312 23-06-2013 02:34 PM

Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar, bu konuda sizlere Boy Uzatma Formülü kitabını ücretsiz olarak vereceğim. Benim maillerime geri dönüş yapmayıp sürekli sonuçsuz bıraktılar ve bana bazı sahtekarlıklar yaptılar. Para mı geri istediğim zamansa yine geri dönüş alamadım. Bu yüzden bu seti ücretsiz olarak sunuyorum. Buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar;

Boy Uzatma: BOY UZATMA FORMÜLÜ E-KİTABI

teresa 23-06-2013 02:37 PM

Cevap: Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz

goktug selam nekadar sure uyguladın egzersızlerı..ınsanların bu konuda duygularını somurmuyolar mı delı oluorum..ama zaten ıcındekılerde bıldıgımız seyler..sadece soledıgı sey uçuk bıraz 6haftada 7 cm felan

teresa 23-06-2013 02:37 PM

bazen gerckten amelıyat dışında hıc bıseyın bu konuda derman olacağına ınanmıorum..

goktug312 23-06-2013 02:45 PM

Ne kadar uçuk olursa olsun, insan kendini bir şekilde kandırmayı başarıyor, söz konusu daha iyi bir gelecek hayali olunca. Egzersizleri ben 3 ay uyguladım. Sonuç alamadım. Sadece artık başka insanlar kandırılmasın istiyorum. Ama sağlıklı yaşam için güzel egzersizler, uygulanabilir. Yalnız, 6 haftada 7cm diye bir şey yok maalesef :)

Kitabı indirdiniz mi? Bir sorun olmuyor değil mi?

ßyKuS 23-06-2013 03:10 PM

MADEM İŞE YARAMIYORSA KİTABI NİYE GÖNDERİYORSUN Kİ

teresa 23-06-2013 03:16 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844323)
MADEM İŞE YARAMIYORSA KİTABI NİYE GÖNDERİYORSUN Kİ

başka ınsanlarıda kandırmasınlar duygularıyla oynamasınlar boşa para odemesınler dıe olabılır mesela..benım aklıma bu geldı..cok da güzel bı davranıs

teresa 23-06-2013 03:17 PM

Alıntı:

goktug312 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844322)
Ne kadar uçuk olursa olsun, insan kendini bir şekilde kandırmayı başarıyor, söz konusu daha iyi bir gelecek hayali olunca. Egzersizleri ben 3 ay uyguladım. Sonuç alamadım. Sadece artık başka insanlar kandırılmasın istiyorum. Ama sağlıklı yaşam için güzel egzersizler, uygulanabilir. Yalnız, 6 haftada 7cm diye bir şey yok maalesef :)

Kitabı indirdiniz mi? Bir sorun olmuyor değil mi?

bende vardı zaten bu kıtap...ama egzersızlerı uygulamadım onun yerıne plates yapmayı tercı edıorum sonuçta hepsı açma egzersızlerı...

goktug312 23-06-2013 03:22 PM

@Bykus;

Millet işe yarar sanıp boş yere para vermesin diye. Yada işe yaramadığının söylenmesine rağmen, şansını denemek isteyenler için. Benim işime yaramadı. Belki başkalarının işine yarar, bilemem. Benim kitabı yayınlamamın sebebi, kitabı aldıktan sonra maillerime geri dönmemeleri. Paramı geri istediğim zaman paramı vermemeleri. Ve beni salak yerine koyup, bazı konularda kandırmaları ki onları bloğumda anlattım. İnsanların umutlarıyla oynamak böyle kolay ve hafife alınacak bir şey değildir ;)

Ama dediğim gibi, sizin işinize yarayabilir. Egzersizler güzel, ama vaadettikleri şeyi ben bulamadım.

teresa 23-06-2013 03:25 PM

vaad ettıklerı seyı okadar kısa zamanda bulanda olacağını sanmorum ha ergenlıge gırmemıstır tmm olabılır ama ergenlikten sonra 5 cm bıle uzamak mucıze gıbı gelıo

goktug312 23-06-2013 03:32 PM

Katılıyorum :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:40 PM.