Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boşanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bosanma/)
-   -   boşanma devresi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bosanma/372994-bosanma-devresi.html)

aker 07-09-2009 03:13 AM

boşanma devresi

merhabalar arkadaslar ben boşanma arifesinde olan 3 aydır eşimden ayrı olan biriyim sadece rahatlamak istiyorum üstüne oglum var ve 25 yasındayım bilmiyorum gercektende hiç birşey bilmiyorum agl34

Işıldayan Safir 07-09-2009 03:33 AM

Cevap: boşanma devresi

Hayırlısı neyse o olsun daha yaşın çok genç önünde upuzun bi yol var Allah kimseye kaldıramayacağından büyük yük vermez merak etme her şeyin üstesinden geliceksindir super

rüzgârın kızı 07-09-2009 11:08 AM

O0merhaba canım,
inşallah hayatındaki bu zor dönemi çok çabuk atlatırsın....
mutlaka zordur Allah yardımcın olsun.....

aker 08-09-2009 05:02 PM

saolun arkadslar bu bosanma devresinde sadece ne yapılır nasıl ayakta kalınır bilmiyorum oglum da var düzen kuramıyorum tekrar ayakta kalmak bilmiyorum telkinleri dinliyorum ego güçlendirici ne yapmak lazım fikirleriniz varmı arkadaslarım

Freshness 08-09-2009 05:09 PM

Benim de 2 ay oldu. Düzen kurabildim mi emin değilim. Maddi olarak panik durumdayım. Arkamda destek olacak ailem ve dostlarım da yok. Tek şansım çocuğumun olmaması diyebilirim bu koşullarda.

Sana destek olacak ailen ve dostların varsa daha iyi hissedersin ama sen yine de kendine güven. Ben yaşadığım onca sıkıntıya rağmen pişman olmadım.

Buradaki fikirlere ben de açığım. Günlüğümde de yazdım öenerilere ihtiyacım var diye,ama pek dikkati çekmemiş anlaşılan :)

aker 08-09-2009 05:27 PM

merhaba saol yorumların için benim 3 ay oldu pişman olmadım ayrıldıgıma ama tek yasamak zor ailem ve dostlarım yok varsalar bende görmedim cocugum var tamam sorun oluyor ama beni suan hayata baglayan tek sey işsizlikte kardeşimi okuturken bilmiyorum güveni dinlemek en iyisi ayrı eve gecsemde düzen kurmaya calısyorum su işsizlikte bilmiyorum saol güzel yorumların için cok saol

sanemce 08-09-2009 05:39 PM

Alıntı:

aker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 475242)
merhabalar arkadaslar ben boşanma arifesinde olan 3 aydır eşimden ayrı olan biriyim sadece rahatlamak istiyorum üstüne oglum var ve 25 yasındayım bilmiyorum gercektende hiç birşey bilmiyorum agl34

merhaba aker

yanımıza hoşgeldin..

ben de boşanmak için kızımla birlikte evimi terkettiğimde 26 yaşımdaydım..

kararın kesinse, "şu da yapılsa evliliğim kurtulur" diyebileceğin hiçbirşey kalmadıysa, bir gün pişman olmayacağından eminsen, dik dur ve kendine güven derim...

bir süre ayrı yaşamak bazen iyi gelir çiftlere.. belki bu ayrılık sürecinde tekrar denemeye karar verirsiniz.. detayları bilmediğim için her yönden bakmanı sağlamak istiyorum..

boşanmak çok kolay değil. çok güçlü olmalısın..karışanın fikir verenin çok olacaktır..ne istediğini bilip kararlı davranırsan, müdahale hakkı vermemiş olursun..

boşanınca dul kalacağım diye sakın boynunu bükme..evlilik ne kadar yasalsa, boşanmakta o kadar yasal..

bol bol telkinleri dinle..çok faydasını göreceksin..

bana çocuğun var boşanma diyenlere söylediğim şu oldu:

"ben çocuğum olduğu için evli kalamam, çocuğum olduğu için boşanmalıyım"

sürekli kavga gürültü olan bir evde yetişen bir çocuk ne kadar sağlıklı olabilir ki değil mi??

sevgiler

SON LİMAN 08-09-2009 10:28 PM

O0arkadaşlar genel olarak boşanmak üzere ve yeni boşananlara derimki eğer yüreğinizde sevgi varsa kırıntı bile olsa hiç vakit kaybetmeden geri adım atın yok sevgi bitmişte boşanma gerçekleşiyorsa derin bir nefes alın ve hiç arkanıza bakmadan yürüyün ben tecrübe ettim maddi yada manevi düzen kuruluyor kısa süren bir boşluktan sonra başka bir düzen başlıyor.Bence tek yapmanız gereken şey sevginiz size ne kadar ızdırap verir bunu ölçün hepinize gönülden sevgi ve dualarımla

aker 10-09-2009 03:43 PM

sonliman sanemce cok saolun yorumlarınız için cok kırıldık sanırım ama tlf da konusabiliyoruz ama suna karar verdim ben sadece eski eşimi insan olarak seviyorum ama koca olarak degil sacmamı bilmiyorum ama ona eş gözü ile bakmak aynı evde olmak zor artık tedavi oldu artık şiddet yok ama bakıyorum bende ona yetecek ben kalmamıs gecen görüştügümüzde oglum için ama yabancı geldi bana bir an önce evimden gitsin istedim baktım yok ona karsı eş olarak bitmiş ama iyi bir insan olmus artık alkol almadıgında ve sinirlenmedignde cok iyi ama eş olarak bitti sanırım buna nasıl karar verdigimi bende bilmiyorum ama sadece onu eş olarak bitirdigim ve kalmadıgı sadece yasanmıslık alıskanlık bitti sanırım buna nasıl karar verilir bilmiyorum ama yok evli kalmak istemiyorum sadece ayakta kalmak cok zor olmamalı bilmiyorum işimden patronumun bana ayrıldıgım için kötü teklifinden dolayı ayrıldım zormu bu kadar dul olmak ?

rüzgârın kızı 10-09-2009 04:10 PM

merhaba aker,
sana sevdiğim bir şarkının
sözlerini yazıyorum...
sanırım mesaj anlaşılacaktır...

Bana kimse sormaz
Atarlarken düğümü
Ben bir dilsizim
Silkemem ki yükümü
Gözlerimde ürkeklik
Kimse bilmez küsümü