Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Birebir Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birebir-kisisel-gelisim/)
-   -   Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birebir-kisisel-gelisim/620042-yasam-kocu-ariyorum-tavsiye.html)

YESHAPPY 13-11-2011 07:20 PM

Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?)

Konu doğru başlıkta mı bilmiyorum. Sağlam bi yaşam koçuna ihtiyacım var ve de tek seans için 2500tl almayacak birine!!!
Amacımı bulduğumu sanıyorum;ama gerçekten sadece bulduğumu sanıyosam. Gerçek amacım düşündüğüm şey değilse... Görüldüğü gibi tek başıma işin içinden çıkamıyorum. İşte bunun için bir yaşam koçu edinmeye karar verdim. Amacımdan emin olmak ve amacıma ulaşmak,ulaşırken de ulaştıktan sonra da mutlu mesut yaşamak istiyorum :) (Anthony Robbins'in tekniklerini uygulayanlar tercihimdir :) )
Forumda yaşam koçuyla çalışma yapan var mı bilmiyorum.Arkadaşlar bunun için sizden yardım istiyorum. Kendinizin gittiği ve gerçekten hayatınıza iyi şeyler kattığını,sizi çözüme ulaştırdığını düşündüğünüz bir yaşam koçuyla çalışma yaptıysanız ya da yapıyorsanız bana tavsiye edin.Gidip memnun kalmadığınız kişiler varsa da gerekçesiyle yazın lütfen ki onlara da gitmeyeyim. İsime ihtiyacım var. Sizin birebir çalıştığınız kişlerin ismine. Oyy daraldım y789 dağlara beyazla help me yazdığımı farzedin :)

Bilge İnan 13-11-2011 07:55 PM

Cevap: Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?)

Sitiemizin yaşam koçu Mert Ölçer' le iletişime geçmeyi denedin mi canım? :)

evlenmek_güzel_şey:D 13-11-2011 07:57 PM

yaşam koçu ne birisi açıklasın :D

kuzeygüney 13-11-2011 08:41 PM

Yaşam koçluğu diye bir kitap var.
Ben okumadım ama incele istersen :)

YESHAPPY 14-11-2011 11:02 PM

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811079)
Yaşam koçluğu diye bir kitap var.
Ben okumadım ama incele istersen :)

Kitaba değil insana ihtiyacım var ;)

YESHAPPY 14-11-2011 11:06 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811067)

Düşünüyorum;ama dediğim gibi daha çok birebir görüşme yapmış kişilerin deneyimlerini merak ediyorum. Senin yaşam koçunsa eğer Mert Ölçer deneyimlerini, gözlemlerini -özele girmeden tabiki- paylaşır mısın?

azraist_24 14-11-2011 11:07 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811067)

Mert Bey ile iletisime gecmenizi oneririm.f678h

matri 15-11-2011 12:20 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811259)
Kitaba değil insana ihtiyacım var ;)

kesinlikle :)))

Bilge İnan 15-11-2011 01:10 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811261)
Düşünüyorum;ama dediğim gibi daha çok birebir görüşme yapmış kişilerin deneyimlerini merak ediyorum. Senin yaşam koçunsa eğer Mert Ölçer deneyimlerini, gözlemlerini -özele girmeden tabiki- paylaşır mısın?

Yanlışlarımı kendim keşfetmemi, doğru yolu da kendim bulmamı sağlıyor herşeyden önce. Şunu yap, bunu yap demek yerine yapmam gerekeni ruhumdan, zihnimden bir yerlerden çekip çıkarıyor :) Anlatması zor aslına bakarsan; tarif edemiyorum. Ama görüş derim :)

YESHAPPY 15-11-2011 09:28 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811296)
Yanlışlarımı kendim keşfetmemi, doğru yolu da kendim bulmamı sağlıyor herşeyden önce. Şunu yap, bunu yap demek yerine yapmam gerekeni ruhumdan, zihnimden bir yerlerden çekip çıkarıyor :) Anlatması zor aslına bakarsan; tarif edemiyorum. Ama görüş derim :)

Rica ettiğim böyle verilen cevaplardı teşekkür ederim;)
Öte yandan önerileri almaya da devam ediyorum. Çok ince eleyip sık dokumam gereken bi konu çünkü. Ucunda ben ve bi daha ele geçmeyecek hayatım var :)

zümrütü anka zen 16-11-2011 09:37 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811066)
Konu doğru başlıkta mı bilmiyorum. Sağlam bi yaşam koçuna ihtiyacım var ve de tek seans için 2500tl almayacak birine!!!
Amacımı bulduğumu sanıyorum;ama gerçekten sadece bulduğumu sanıyosam. Gerçek amacım düşündüğüm şey değilse... Görüldüğü gibi tek başıma işin içinden çıkamıyorum. İşte bunun için bir yaşam koçu edinmeye karar verdim. Amacımdan emin olmak ve amacıma ulaşmak,ulaşırken de ulaştıktan sonra da mutlu mesut yaşamak istiyorum :) (Anthony Robbins'in tekniklerini uygulayanlar tercihimdir :) )
Forumda yaşam koçuyla çalışma yapan var mı bilmiyorum.Arkadaşlar bunun için sizden yardım istiyorum. Kendinizin gittiği ve gerçekten hayatınıza iyi şeyler kattığını,sizi çözüme ulaştırdığını düşündüğünüz bir yaşam koçuyla çalışma yaptıysanız ya da yapıyorsanız bana tavsiye edin.Gidip memnun kalmadığınız kişiler varsa da gerekçesiyle yazın lütfen ki onlara da gitmeyeyim. İsime ihtiyacım var. Sizin birebir çalıştığınız kişlerin ismine. Oyy daraldım y789 dağlara beyazla help me yazdığımı farzedin :)

merhaba paylaşımınızı görünce ben de size çokk güçlü bir tavsiyle hem değerli hem de gerçekten Başarılı bir yaşam koçunu önermek istiyorum .

ben bu siteye üye olduğumda içimdeki korkuyu anlatamam .
hayatımda ilk defa netle tanışıyordum. çokk komikti şimdi çokk gülüyorum o halime ))
ilk defa nete girmiştim ve nasıl olduğunu meraktan ve ne yazacağımı bilemeyen biri gibiydim....
ki zaten öyleydim )
hayattan kopmuş ve karanlık ağına takılıp kalmış bir vaziyeteydim....
öyle bir arayışın içindeydim ki nerde bir yazı orda ben vardım....bu arada dökülen gözyaşlarının haddi hesabı yoktu ....
yüreğinde korku yaşayan suçluluk duygusuyla örülmüş ve cesaretten uzak kalmıştım..
insanlarla görüşmek öyle bir hal ki azap gibi geliyordu .
herkesten herşeyden kaçıyor hatta bzn kendimden bile kaçar karanlıklara gömerdim .
kendimi dört duvar arasında güneş ışığı dahi görmek istemeyen, aynalardan ise tamamiyle uzaktım..

ama en önemlisi ne biliyormusunuz ?kendimi sevmeyi bırakmıştım.

bu böyle dvm edemez dedim bu yıkıntıların arasından ateşin küllerinden yeniden doğacağım deyip yola çıktım.
kaybettiğim hayatımı yeniden bulmaktı emelim siteyi araştırırken hayatıma gerçek bir güneşin doğmasına sebep olacak bir yaşam koçunun yazılarıyla karşılaştım .
ilk anda hissettiğim dünyam yeniden canlanacağını bilmek oldu.
evet bu dedim ...ama nasıl ulaşacağım düşüncesi yok mu ? tmm diyorum karar verdim bulacağım kendisini ama ne konuşacağım diye düşünüyorum ya nasıl olacak kelimeler boğazımda düğümleniyor o an hıçkırıklarımla boğulacağım sanki
donup kalıyorum öylece ………..
öyle bir hal ile ekim ayında aradım kendisini ben sizden destek istiyorum dedim .
bu arada o heyecan bende ve bittim diyorum kalbim konuşmama engel oluyor o derece çokk kötü bir durumdayım …………
Bu görüşmeden snr yapamam diye tekrar bir korku yerleşti…bıraktım ve aramadım kendisini ,ta ki şubat ayına girince kadar.
baktım bu korkuyla olmuyor hayatım daha çokk kötüye gidiyordu.
bu defa ne olursa olsun ayağa kalkacağım.
bu defa başaracağım dedim ve bnm için harika insanı aradım…
biraz çekingenlikle aradım kendilerini ve dedim ki biliyorum uzunca bir süreden beri aramadım .
ama bu defa kararlıyım başarmak istiyorum .yaşam koçum bu kararı almana ne sebep ne oldu .ne oldu da beni arama isteğiniz oluştu .
ben o zamandan beri eğer vazgeçmeseydim şimdiye kadar çokk yol katedmiştim dedim.
ondan snr görüşmeler birebir başladı ve görüşmelerimiz tlf la oldu …
her adım atışım bnm için sanki dünyayı fethetmiş gibi oluyordum .
her görüşmem bana mutluluğun gözyaşlarını akıtıyordu. başarma azmi yerleşiyordu kalbime ondan snr ki görüşmelerimiz yaşama atılan en harika adımlar olarak başladı.
kendimi daha değerli bulmaya ve sevmeye başladım….
hayatım tamamiyle sıfırdan değişti..
yaşamıma güneş gibi doğdum.
yeniden doğmanın verdiği huzurla oldukça güzel ve çokk Başarılı bir kadın oldum .
içimde sakladığım ve görünmesini dahi izin vermediğim güçlü yanlarımı ve hayata daha cesur adımlarla içimdeki iç potansiyeli ortaya çıkardı….

yaşam koçu mert ölçer Saygıyla en derin içtenliğimle dünyanın alamayacağı kadar güzellikte içten dökülen sevgilerimi tekrar tekrar kalplerinize hediye ediyorum…..

cennetin içindeki saklı sevgiyle ,yaşam koçu sayın mert ölçer ........

dileğim sizinde mert beyle yaşam koçluk eğitimini almanız ve yaşamda çokk daha mutlu ve Başarıyı yakalayabilecek gücü ve sevgiyi hakk ettiğinizi görüp varlığınızla harikalar yaratacak kadar başarılı hayata sahip olmanız.

gülsem 17-11-2011 10:46 AM

ilk adımı atmak çok önemlidir. çöküşünüde yükselişinide çok güzel anlatmışsın. tebrik ederim.bundan sonrası içinde cesaretinin ver mutluluğunun daim olmasını dilerim.
sevgiyle kal

AYIŞIĞI 24-11-2011 09:29 PM

Alıntı:

zümrütü anka zen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811483)

merhaba paylaşımınızı görünce ben de size çokk güçlü bir tavsiyle hem değerli hem de gerçekten Başarılı bir yaşam koçunu önermek istiyorum .

ben bu siteye üye olduğumda içimdeki korkuyu anlatamam .
hayatımda ilk defa netle tanışıyordum. çokk komikti şimdi çokk gülüyorum o halime ))
ilk defa nete girmiştim ve nasıl olduğunu meraktan ve ne yazacağımı bilemeyen biri gibiydim....
ki zaten öyleydim )
hayattan kopmuş ve karanlık ağına takılıp kalmış bir vaziyeteydim....
öyle bir arayışın içindeydim ki nerde bir yazı orda ben vardım....bu arada dökülen gözyaşlarının haddi hesabı yoktu ....
yüreğinde korku yaşayan suçluluk duygusuyla örülmüş ve cesaretten uzak kalmıştım..
insanlarla görüşmek öyle bir hal ki azap gibi geliyordu .
herkesten herşeyden kaçıyor hatta bzn kendimden bile kaçar karanlıklara gömerdim .
kendimi dört duvar arasında güneş ışığı dahi görmek istemeyen, aynalardan ise tamamiyle uzaktım..

ama en önemlisi ne biliyormusunuz ?kendimi sevmeyi bırakmıştım.

bu böyle dvm edemez dedim bu yıkıntıların arasından ateşin küllerinden yeniden doğacağım deyip yola çıktım.
kaybettiğim hayatımı yeniden bulmaktı emelim siteyi araştırırken hayatıma gerçek bir güneşin doğmasına sebep olacak bir yaşam koçunun yazılarıyla karşılaştım .
ilk anda hissettiğim dünyam yeniden canlanacağını bilmek oldu.
evet bu dedim ...ama nasıl ulaşacağım düşüncesi yok mu ? tmm diyorum karar verdim bulacağım kendisini ama ne konuşacağım diye düşünüyorum ya nasıl olacak kelimeler boğazımda düğümleniyor o an hıçkırıklarımla boğulacağım sanki
donup kalıyorum öylece ………..
öyle bir hal ile ekim ayında aradım kendisini ben sizden destek istiyorum dedim .
bu arada o heyecan bende ve bittim diyorum kalbim konuşmama engel oluyor o derece çokk kötü bir durumdayım …………
Bu görüşmeden snr yapamam diye tekrar bir korku yerleşti…bıraktım ve aramadım kendisini ,ta ki şubat ayına girince kadar.
baktım bu korkuyla olmuyor hayatım daha çokk kötüye gidiyordu.
bu defa ne olursa olsun ayağa kalkacağım.
bu defa başaracağım dedim ve bnm için harika insanı aradım…
biraz çekingenlikle aradım kendilerini ve dedim ki biliyorum uzunca bir süreden beri aramadım .
ama bu defa kararlıyım başarmak istiyorum .yaşam koçum bu kararı almana ne sebep ne oldu .ne oldu da beni arama isteğiniz oluştu .
ben o zamandan beri eğer vazgeçmeseydim şimdiye kadar çokk yol katedmiştim dedim.
ondan snr görüşmeler birebir başladı ve görüşmelerimiz tlf la oldu …
her adım atışım bnm için sanki dünyayı fethetmiş gibi oluyordum .
her görüşmem bana mutluluğun gözyaşlarını akıtıyordu. başarma azmi yerleşiyordu kalbime ondan snr ki görüşmelerimiz yaşama atılan en harika adımlar olarak başladı.
kendimi daha değerli bulmaya ve sevmeye başladım….
hayatım tamamiyle sıfırdan değişti..
yaşamıma güneş gibi doğdum.
yeniden doğmanın verdiği huzurla oldukça güzel ve çokk Başarılı bir kadın oldum .
içimde sakladığım ve görünmesini dahi izin vermediğim güçlü yanlarımı ve hayata daha cesur adımlarla içimdeki iç potansiyeli ortaya çıkardı….

yaşam koçu mert ölçer Saygıyla en derin içtenliğimle dünyanın alamayacağı kadar güzellikte içten dökülen sevgilerimi tekrar tekrar kalplerinize hediye ediyorum…..

cennetin içindeki saklı sevgiyle ,yaşam koçu sayın mert ölçer ........

dileğim sizinde mert beyle yaşam koçluk eğitimini almanız ve yaşamda çokk daha mutlu ve Başarıyı yakalayabilecek gücü ve sevgiyi hakk ettiğinizi görüp varlığınızla harikalar yaratacak kadar başarılı hayata sahip olmanız.

yazdıklarınızı okurken heyecanlandım,biraz da kendimi buldum.ben de içimdeki iç potansiyelimi ortaya çıkarıp güçlü kadın olmak istiyorum.

zümrütü anka zen 25-11-2011 05:58 PM

Alıntı:

AYIŞIĞI Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811914)
yazdıklarınızı okurken heyecanlandım,biraz da kendimi buldum.ben de içimdeki iç potansiyelimi ortaya çıkarıp güçlü kadın olmak istiyorum.

merhaba ayşığı ,hiç durma geçen her saniye gidendir....kaybolup yokk olmasına izin verme ...hayat senin ,başarı senin ,dünya seninle güzel.kalbinle yaşa ,ruhunla gör ,yüreğinle bul...güç ve cesaret ,başarı senindir. :)) actionsmile yüreğine sevgiler

Denizlife 04-12-2011 10:13 PM

edit... .............................................

yaseminist 11-12-2011 12:16 PM

Ben şahsen bir yaşam koçu ile çalışmadım ama kendisi bir yaşam koçu olan ve neuroformat adlı yöntemin kurucusu olan M. Barış Muslu Bey'i tavsiye ederim çünkü kendisinin "Yıka Beynini" adlı kitabını okuyorum ve içindeki uygulamaların henüz çok küçük bir kısmını yapmış olmama rağmen hayatımda çok büyük değişiklikler olmaya başladı. Kitabındaki yöntemler, gerçekten çok etkileyici ve çok kısa süre içerisinde değişiklik yapmanızı sağlıyor. Kitap değil yaşam koçu arıyorum demişsin, bence bu kadar basit tekniklerle büyük değişiklikler yapabilen ve NLP + EFT + Neuroformat yöntemleri ile başarılı olmanın yollarını gösteren birini yani M. Barış Muslu Bey'i yaşam koçu olarak seçebilirsin. Detaylı bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsin:

www.neuroformat.com

M. Barış Muslu

1975 yılında doğdu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji'nde sürdürürken, lise döneminde gittiği ABD'de toplam 2 senede liseyi ve 3 senede Michigan Tech Üniversitesi'ni bitirerek 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye'ye döndü.

1994 yılında Amerika'da aldığı NLP eğitimleri onun hayata çok daha farklı bir pencereden bakmasını sağladı. Çeşitli kuruluşlarda profesyonel olarak çalışırken, aynı zamanda NLP danışmanlığı yapmaya devam etti. Bu arada, Koç Üniversite'nde işletme mastırını tamamlayarak, 2001 yılında kendi şirketini kurdu. Bu tarihten beri, Türkiye'de yüzbinlerce insanın kullandığı teknoloji servislerini yaratmanın dışında, yaşam koçu ve danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.

Işıldayan Safir 11-12-2011 09:53 PM

Mert abi gerçekten çok iyidir. superxy Birçok mesajında yaşamıma katkılarından dolayı kendisine teşekkür etmişimdir. Çok iyi bir öğretmendir kısaca özetlemek gerekirse. Kendi kendinin öğretmeni olmayı öğretir insana.

Sevgiler.

Merto 13-12-2011 06:26 PM

Mesajların başlamasından itibaren yeterli süre geçtiğini düşünerek bende bir şeyler yazmak istedim.
Beni yaşam koçu olarak öneren ve yaşamına yansıttığı faydaları paylaşan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Bu siteden bir çok arkadaşla bir çok defalar paylaşımlarımız oldu, fayda gören yada yaşamına yansıtanlara ne mutlu, benim içinde keyifliydi. Profesyonel olarak benden koçluk alan arkadaşlarımında değerli geri dönüşleri için teşekkür ederim.

Zümrüdü anka Zen gerçekten içindeki potansiyeli ortaya çıkararak yaşamına sokma konusunda inanılmaz başarılı biri, içinde bulunduğu imkan ve şartlarla yarattığı harikalar beni inanılmaz mutlu etmiştir.
Bilge inan ise yaşamında yoluna çıkan durumlarla ilgili aldığı koçluk seanslarını sindirme konusunda harikadır. Kendi eylemlerinin sorumluluğunu almayı ve seçtiği yolda ilerlemeyi harika başarmasıyla beni etkilemiştir. Diğer arkadaşlarımda kendi içlerindeki gücü görüp kullanma konusunda taşıdıkları endişeleri aşarak yaşamlarında çeşitli değişimler yaşamışlardır.

Asıl bahsetmek istediğim şey bir yaşam koçu seçerken ne gibi kriterlere dikkat vermemiz gerektiği;

Bir defa sizi iyi dinleyip, etkili geri bildirimler vermeli, sizi sizden öğrenip size geri yansıtabilmeli, sempatik değil empatik olmalı, eğitimini almış ve profesyonel anlamda etik kurallara hakim olmalı, tedavi etme gibi bir derdi olmamalı, herkezin mükemmel olduğunu bilmeli ve bunu hissetmenizi sağlamalı, sizi yaşamınız hakkında düşünmeye itecek sorular sorabilmeli.... Bunlar genel kabul görmüş kriterlerdir, yanısıra sizin tarzınıza uygun biri olmalı.....

Sevgi ve saygılarımla ...

goncauzal 10-01-2012 06:25 PM

ben gonca benımle ırtıbata gecersenız sıze yardımcı olmayı ısterım tesekkurler. sevgiler.

Yaşam Koçu 02-02-2014 03:07 PM

Yaşam Koçluğu desteği almak isteyen sevgili danışmanlarım 05315992335 ten iletişime geçebilirler yaşamınızda beyaz bir sayfa açın...:);)

yaşamkoçu35 04-02-2014 02:09 AM

İzmir'de yaşayan ve yaşam koçuna ihtiyaç duyan arkadaşlarım bana mesaj atabilirsiniz.Unutmayın ki her şey farkındalıkla başlar hepimiz birer mucizeyiz önemli olan bunun farkına varmaktır.Yaşam koçu bu devrede işe girer.Koçluk insanları hayatlarında değişim yaratmak amacıyla potansiyellerini keşfederek yol almalarını yardım eder.Başarısızlık diye bir şey yoktur....

arise 05-03-2014 10:49 AM

Mete Maraş öneririm araştırın derim sevgiler

Güllügo 18-11-2014 05:08 PM

Alıntı:

arise Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849266)
Mete Maraş öneririm araştırın derim sevgiler

Teşekkürler ben de bakacağım. :)

heromaster 18-11-2014 09:42 PM

Bülent gardiyanoğlu

hayatimdegisti 18-11-2014 11:34 PM

Ayni zamanda benim koçluk aldığım Ayşegül Demirel'i öneririm Ayşegül Demirel

Güllügo 19-11-2014 10:40 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 852393)
Ayni zamanda benim koçluk aldığım Ayşegül Demirel'i öneririm Ayşegül Demirel

Bu bayan internet üzerinde de oldukça tanınan birisiydi.

bircanim 13-09-2018 08:35 AM

Merhaba, konuyu görüp yazmak istedim. Ben de koçluk almış biri olarak hayatıma güzel bir noktada, ilişki, iş ve çevremle olan iletişimim inanılmaz değişlik gördüm. Burcu Yolal Profesyonel bir koçtur. Ankara`da kendisi. Sirius Koçluk hizmetleri veriyor. Bizim tanışmamız arkadaşımın tavsiyesi ile oldu. O çok memnun kalmıştı ben de motivasyonum, hayat enerjim düşük olduğu için istedim. Başladık. Bugün sadece motivasyon değil ilişkilerimde de çok büyük değişimler yaşadım yani olumlu yönde devam etti herşey. Yaklaşık 3 görüşmemiz oldu ve yakınlarda yine hedeflerim için çalışma yapmak istiyorum. Benin tavsiyem iyi ve kaliteli hizmet almak isterseniz Burcu Hanım çok etkili çalışır, takipçi ve disiplinlidir.

thelovely 26-10-2018 04:44 PM

Benim de çevremde de çok memnun kaldığımız yaşam koçumuzu önerebilirim. Ankara'da yaşıyorsanız Fatma Hanım pişman olmayacağınız bir danışman. İsteyen olursa iletişim bilgilerini paylaşabilirim. s456

kamiltuncer 05-02-2020 12:15 AM

ankara da benim yaşam koçumda var
biber hapı
lida
fx15
reductol
cherry handle

jaimemiamor 23-04-2022 11:26 PM

Merhaba yeshappy;
Ben yaşam koçluğu, theta healing, regresyon,nefes terapi seansları vermekteyim. Seanslarımı online yapıyorum. Yazdıklarından anladığım kadarıyla hedefinde net değilsin. Netleşmeye ihtiyacın var. Bunun için öncelikle bütünsel yaşam koçluğu tekniğiyle hedefini belirledikten sonra bu yolda önüne çıkan bilinçaltı engelleri Theta healing, regresyon ve nefes teknikleriyle komin bir şekilde çözebiliriz.Sevgiler.

buzdevri 07-05-2022 04:28 PM

Merhaba yaşam koçu olarak size yardımcı olabilirim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:47 PM.