Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bırakmak Gerçekten Zor mu? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birakmak-gercekten-zor-mu/)
-   -   oleey sigarayı bıraktım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birakmak-gercekten-zor-mu/227433-oleey-sigarayi-biraktim.html)

gülpor 18-03-2009 06:35 PM

oleey sigarayı bıraktım

Arkadaşlar sigarayı 12 mart tarihinden beri içmemekteyim.Tabiki sigara telkinleri etkili oldu.Sigarayla ilgili mevcut telkinlerin hepsini günlerce dinledim ,tabiiki bir yandanda sigaraya devam ediyordum.11 mart akşamı karar verdim ve uyguladım.Garip olan hiçbir yoksunluk belirtisi çekmedim.Sadece ilk gün bir kaç olumsuz düşünce aklımdan geçti ama ,sadece düşünce diyip bağlanmadım ve yoluma devam ettim.Çok mutluyum şimdi.Çünkü sigarasız bir hayatı düşünemeyenlerden ve deli gibi sigara içenlerdendim bir zamanlar.Kendime inanamıyorum,sanki hiç sigara kullanmamışım gibiyim.

hayatimdegisti 18-03-2009 06:38 PM

Tebrik ediyorum...
21 gününüz dolduğunda forumda partinizi yapacağız ayrıca profilinize madalyanız eklenecek 956k
Sigarayı bırakan üyelerimizin artması çok sevindirici....blissy

Belgin ∞ 18-03-2009 06:44 PM

Aramıza şimdiden hoşgeldin Gülpor s456

kayrasu 18-03-2009 08:58 PM

tebrik ederim darısı bizlere olsunblissy

yas_min 18-03-2009 09:04 PM

Adina çok sevindim.

Bende kendimden bir yorum yapmak istiyorum. Bu gece 4. gecem ve nerdeyse 24 saat telkinlerle beraberimy789.

Suan ego, sucluluk ve erteleme telkinlerini dinliyorum ve ben bu 4 gunde henuz baslamis oldugum paketimi yeni bitirdimkrzm67krzm67 ki ben gunde 1 paket iciyordum.

Yani isteyerek olmadi bu gelismey789y789

956k956k956k956ks456s456s456 BRAVOOOOOOOO sana arkadasim.

sevgimle kal.

hayatimdegisti 18-03-2009 09:10 PM

Sigara telkinini dinlemeden sadece ego suçluluk gibi telkinleri dinleyerek sigarayı bırakan üyelerimiz olmuştu.
Ankara'dan Lalezar hn bu şekilde bıraktı..
Özellikle telkinlerin içinde ki mutluluk telkini kişinin ihtiyacı olan mutlu hissetme halini sağliyor bunun sonucunda sigarayı azaltan yada bırakan bir çok üyemiz oldu..
Darısı başınıza azaltmışsınız bırakmaya karar vermenizi bekliyoruzalk78

Alıntı:

yas_min Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312700)
Adina çok sevindim.

Bende kendimden bir yorum yapmak istiyorum. Bu gece 4. gecem ve nerdeyse 24 saat telkinlerle beraberimy789.

Suan ego, sucluluk ve erteleme telkinlerini dinliyorum ve ben bu 4 gunde henuz baslamis oldugum paketimi yeni bitirdimkrzm67krzm67 ki ben gunde 1 paket iciyordum.

Yani isteyerek olmadi bu gelismey789y789

956k956k956k956ks456s456s456 BRAVOOOOOOOO sana arkadasim.

sevgimle kal.

gülpor 18-03-2009 10:57 PM

slm arkadaşlar,sigara içerken sadece bir mucizenin beni ondan ayıracağını düşünürdüm ,ve bıraktıktan en fazla 4 saat sonra yoksunluk belirtileri başlardı ,başa çıkamayınca tekrar başlardım.Hissediyorum bu sefer tamam diyorum.Bırakmak isteyenlere tavsiyelerim olacak,zihnimizin kontrolünü elimize alırsak bütün bağımlılıklarımızdan kurtuluruz.Beynimizden istesekte istemesekte bir sürü düşünce geçiyor,bu düşüncelerin olumsuzlarına inanmayın bırakın geldiği gibi gitsin ve gidiyorlar.Sigarayla ilgili zihnimize gelen düşüncelere değer vermeyelim ,çünkü sigara içmek isteyen biz değiliz,beynimiz öğrendiği üzere bize minik hatırlatmalar yapıyor.Hepinize sağlıklı günler...

hayaletlord 18-03-2009 11:29 PM

Ben henüz sigarayı brakmak ,ile ilgili telkinleri dinlemeye başlamadım...günde 2 paketten fazla içiyorum..ve içmeye başladığım andan beri brakmayı en şiddetli şekilde düşündüğüm..bir zaman dilimindeyim..ve telkinlere kısa zamanda başlayacağım...umarım bende etkili olur ve bu illetten..kurtulurum

sana bir sorum olacak;

öncelikle bırakmana(kurtulmana) gerçekten çok sevindim...956k
peki braktıktan sonra..gerçi daha yeni ama...bahsettiğin bu..beynin nikotin arzusu dışında..başka ...üstesinden gelmen gereken yan etkileri..oldumu.?
ben bırakanlardan duymuştum..mesela kimisi kendini yemeğe vermiş ve +k'lar edinmiş, kimisi hergün çenesine kramp girene kadar sakız çiğiniyor..bazısıda bırakmış ama aklından hala çıkartamamış..başlamak için bahane arar durumda..birde bırakmadan önce günde nekadar sigara tüketiyordun ve kaç yıldır kullanıyordun...merak ettim..cevap için şimdiden teşekkürler ve saygılar......

Belgin ∞ 18-03-2009 11:45 PM

Merhaba avcieri. Bugün sigarayı bırakalı tam 24 gün olmuş benim, az önce takvimden saydım da :)

Şu ana kadar henüz 1 gram almış değilim, aksine fazla kilolarımı yakmaya başladım, kesinlikle inanmıyorum sigara bırakmakla kilo almanın doğru orantıda olacağına, tamamen insanın kendini şartlandırması ve çevreden gelen telkinlerden ibaret oluşan bir düşünce yapısı. Sakız da çiğnemedim ben, oldum olası pek sevmem zaten, öyle yemiş falan da yemedim. Farklı birşey olmadı yani sadece daha fazla oksijen giriyor ciğerlerime o kadar.

Bıraktıktan sonra ilk 4 günü atlatmak zormuş sanırım herkes için, benim için de öyle oldu. 10 yıldır aktif içiciydim. İlk günler çok ağladım, çok sinirlerim gergindi. Günde 3 pakete kadar çıkmıştım son haftalarda :( 4. paketi açacağım gün de bıraktım zaten ne yapıyorum diye. Telkinlerden mutlaka faydalan bırakmayı düşünüyorsan, çok yardımı oluyor. Birde bol bol su, mutlaka oturabileceğin cam kenarında bir koltuk birde. Canın sigara istedi mi camı açıp ciğerlerini oksijenle doldurman için. s456

21 günü atlattın mı canın çekmiyor zaten, boşlukları çabuk dolduruyorsun. Kolay gelsin şimdiden, kafana koyduysan bırakman yakındır.

yasal06 19-03-2009 12:56 AM

tebrikler........kocaman alkışşşşşşş

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:57 AM.