Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilim ve Teknoloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilim-ve-teknoloji/)
-   -   yardim msn mi caldilar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilim-ve-teknoloji/617980-yardim-msn-mi-caldilar.html)

strongman 11-03-2011 06:03 PM

yardim msn mi caldilar

selam arkadaslar biri benim sifremi kirip hem msn mi hemde facebook u mu ele gecirmis.sizden ricam bu islerden anlayan biri varsa yardimci olursa cok sevinirim .kotu emeler icin kulanilmasindan korkuyorum.yardimlarinizi bekliyorum.tesekurler
not;bilgiler degistirilimis ..

Neptün 11-03-2011 06:07 PM

Cevap: yardim msn mi caldilar

Facebook yardım sayfasından Facebooka mesaj atıp durumu anlat. E mail adresini ve kullanıcı adını da yazarak onlar sana tekrar yardımcı olacaktır.
MSN şifren e-mail şifren mi oluyor? E-mail için de parolamı unuttum diyebilirsin. Denedin mi bunları?

Işıldayan Safir 11-03-2011 06:11 PM

Eyvah eyvah... Benim arkadaşımın da çalmışlardı. Bence profilinin linkini ver. Girip hepimiz şikayet edelim. Kapatılsın facebook'un. Sen kendine yeni bir hesap aç başka bir adresle. dusun2

Çok geçmiş olsun bu arada...

Neptün 11-03-2011 06:14 PM

Kapattırmak yerine mesaj atsın. Benim de başıma geldi. Mesaj attım bana tekrar verdiler hesabımı.

Işıldayan Safir 11-03-2011 06:20 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792868)
Kapattırmak yerine mesaj atsın. Benim de başıma geldi. Mesaj attım bana tekrar verdiler hesabımı.

Mantıklı ama şu nedenle dedim. Benim arkadaşımın arkadaşının hesabını çalıp, onun listesindeki bazı kişilere de aynısı oldu. Bizim arkadaşın o şekilde çalındı. Dolayısıyla arkadaş listesinden biri görülüp ona da yapılabilir aynısı. dusun2

strongman 11-03-2011 06:26 PM

dogru soyluyorsunuz da benim ozel bilgilerimi degistirmisler ,hani kapatmak istiyorumda icinda bir suru arkadasim var arti kotu emel icin kulanilmasindan cekiniyorum yoksa benim fazla facele msn le aram yok fazla sik girmem bazi arkadaslar var geri alabiliyorlar ama nasil bilmiyorum...

Neptün 11-03-2011 06:28 PM

Ya benim hesabımı komple başka hesaba taşımışlardı. Bir girdim bomboş. Ama aynen ismimle bir profil var ve bütün arkadaşlarım vs orada. Bu şekilde halloldu benim de.

Işıldayan Safir 11-03-2011 06:31 PM

Alıntı:

happyboy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792870)
dogru soyluyorsunuz da benim ozel bilgilerimi degistirmisler ,hani kapatmak istiyorumda icinda bir suru arkadasim var arti kotu emel icin kulanilmasindan cekiniyorum yoksa benim fazla facele msn le aram yok fazla sik girmem bazi arkadaslar var geri alabiliyorlar ama nasil bilmiyorum...

Tekrar eklersin. Arkadaş listeni göremiyor musun şuanda. Görebiliyorsan hemen aç bir hesap. Ekle hepsini tek tek. Söylersin hesabım çalındı diye. Kaldı ki bilgilerini değiştiren biri başka şeyler de yapabilir yani. Hiç de zor olduğunu sanmıyorum.

maviinci 11-03-2011 06:44 PM

benim de çalındı hem mailim, hem facebookum. Facebooka mail attım, geri dönmediler. Mail sağlayıcısına mail attım, geri dönmediler :D Yeni hesap aldım çalınan hesabımı şikayet ettim/ettirdim defalarca, kapatmadılar :D Rezil bi durum ama olan oluyor bir kere. Geçmiş olsun.

strongman 11-03-2011 07:59 PM

yorumlariniz icin tesekuler biraz bekliyeyim olmasa yeni bir msn acarim kendime

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:02 PM.