Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beyaz Masa (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beyaz-masa/)
-   -   Marketde Secret Kategorisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beyaz-masa/2521-marketde-secret-kategorisi.html)

hayatimdegisti 20-11-2007 05:47 PM

Ynt: Marketde Secret Kategorisi

khkh56 İyi oldu bu piyango işi tkl ler bana kaldi aa34 gogogo coffe2

suzzy 20-11-2007 05:48 PM

aaaaaa!!!!
bak bunlarda karıştı birbirine..hayırdır..... dusun

hülyaa 20-11-2007 05:49 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı

seni gidi seniii n9598
yakında seni de şu batan banka müdürünün yanında görcez desene tatilsmiley

hadi hayırlısı... girlhaha

suzzy 20-11-2007 05:49 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı

istiyorum tkl'lerimi banane banane....
ıyyyyy,
çok şımardım bugün......

suzzy 20-11-2007 05:52 PM

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
suzzy bak gördün mü heyacandan elim ayağıma girdi anacım..benim yazıda seninkinin içine dalmışş yaw.. khkh56 khkh56 khkh56

ayyy sorma şekerim...
3 kere piyango çektim ucuz yolundan..
kaşıkla verdiler gepçeylen aldılar yahu..allahtan ucuzunu oynamışım...
ağla zateeen acıcık tkl'lerim vardı
iyice azaldı.... dusun

khkh56 khkh56
yaa aynen al benden de o kadar..olsun be bizde aşkta kazanırız..üzülme.. wave

ewet haklısın canım ben aşkta kazandığımı düşünüyorum .....
ne diyeyim ....
allah olmayanada versin girlhaha

suzzy 20-11-2007 08:12 PM

aman tanrıııım...
gelsin tkl'ler ...ay zengin olmak ne güzzzeeel....
cat3500 cat3500 girlhaha thumbsanim uy897 k8908 aa34 thumbsanim thumbsanim girlhaha smil56 music45 khkh56

suzzy 20-11-2007 08:16 PM

atakaaaaan....
gönderdiğin şifrelerin elime geçmeme sebebi eski üyeliğime atmışsın hepsini....
sağol halloldu bu işte, hayal ablam sanada sağol...senle de bizzat lafliycaz...şimdi kızım sıkıştırıyo kalkmam lazım....
ark5 ttli3 girlhaha

hayalayaz 21-11-2007 01:57 AM

ben bankaya yatırdım tlk larımı..gerçi banka bizi zenginmi ediyo..yoksa batırıyormu anlayabilmiş değilim. dusun .hem yatırırken para kesiyor hem çekerken..neyse şimdiden bunun kavgasını etmiycem..hele bir malikanemin parası biriksin..sürekli gezip kendime deniz kenarında... yani denize sıfır bir yer arıyorum..idealimdeki malikaneyi bulunca eklicem siteye ..ozaman tlk lar yetmezse kredi çekerim..siz bankaya para yatırın..banka kredi verebilecek duruma gelsin..atakan sende şu limitleri düşür ablam..tüm tlklar bankaya yatsın..belki bana kredi lazım olcak...ben kredi başvurusu yaptığımda hayatımdeğişti bankası o kadar zengin değil hamfendimi diceksin..ayıp oluyo ama..milleti tlklarını yastık altında tutmaya alıştıryorsun..yastık altında duran tlk lar hazineye ne kadar katkıda bulunur biliyosun..hayatım değişti memleketini batırmaksa niyetin. söylede bilelim..merak etme kredileri çekip neydi o adaların ismi kara para aklayan..oraya yatıraraktan arazi olmam kendim bizzat..namusumla öderim borcumu...gerekirse gece gündüz mesaj yazar konu açarım..allah allah..

hayatimdegisti 21-11-2007 02:03 AM

Ama o kadar faiz veriyoruz faiz olarak aylik %15 hih33
Biraz komisyon alsak ne olur yani 500 yatirma masraf parasi.Bu banka nasil işlesin... sad456

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben bankaya yatırdım tlk larımı..gerçi banka bizi zenginmi ediyo..yoksa batırıyormu anlayabilmiş değilim. dusun .hem yatırırken para kesiyor hem çekerken..neyse şimdiden bunun kavgasını etmiycem..hele bir malikanemin parası biriksin..sürekli gezip kendime deniz kenarında... yani denize sıfır bir yer arıyorum..idealimdeki malikaneyi bulunca eklicem siteye ..ozaman tlk lar yetmezse kredi çekerim..siz bankaya para yatırın..banka kredi verebilecek duruma gelsin..atakan sende şu limitleri düşür ablam..tüm tlklar bankaya yatsın..belki bana kredi lazım olcak...ben kredi başvurusu yaptığımda hayatımdeğişti bankası o kadar zengin değil hamfendimi diceksin..ayıp oluyo ama..milleti tlklarını yastık altında tutmaya alıştıryorsun..yastık altında duran tlk lar hazineye ne kadar katkıda bulunur biliyosun..hayatım değişti memleketini batırmaksa niyetin. söylede bilelim..merak etme kredileri çekip neydi o adaların ismi kara para aklayan..oraya yatıraraktan arazi olmam kendim bizzat..namusumla öderim borcumu...gerekirse gece gündüz mesaj yazar konu açarım..allah allah..

cent 11-02-2008 12:22 AM

merhaba ya allah aşkına ben yeniyim kusurumada bakmayında bu puan ney neye yarıyor ne oluyor vallaha birşey anlamadım ya 7 saattir ara ara sitedeki yazıları çok okumamdan mı nedir anlamamda kıtlaştı veya yeniyim ondan açıklaya bilirmisiniz teşekkürler idea3 dusun 4897 8977 coffe2 ooo67 ooo67 dunk56 dunk56 dunk56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:49 AM.