Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Beklentileriniz

Uyarılar

Hedefleriniz Neler

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Beklentileriniz Hedefleriniz Neler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok sevdim ben bu konuyu :)) Lütfen hedeflerini gerçekleştiren herkes buraya yazsın. Çok umut verici oluyor :)) Hedeflerime gelince...o kadar çoklar ki, bunlar sadece en acil olanları  1- Doğduğum andaki kadar sağlıklıyım daha da sağlıklı olmak istiyorum 2- Çok mutlu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Beklentileriniz telkin cd indir izle İstanbul Beklentileriniz nerededir kimdir Beklentileriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Beklentileriniz hipnoz Beklentileriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Beklentileriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Beklentileriniz kuantum düşünce kitap haberi

Hedefleriniz Neler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2008, 06:04 PM   #91 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Hedefleriniz Neler

Çok sevdim ben bu konuyu :)) Lütfen hedeflerini gerçekleştiren herkes buraya yazsın. Çok umut verici oluyor :))

Hedeflerime gelince...o kadar çoklar ki, bunlar sadece en acil olanları 

1- Doğduğum andaki kadar sağlıklıyım daha da sağlıklı olmak istiyorum
2- Çok mutlu ve huzurlu bir hayatım var, her zaman sevdiklerimle beraberim ve onlarla olmaktan mutluyum
3 - TOEFL a giriyorum ve 110 veya üzeri puan alıyorum
4 - Almancayı en az İngilizce kadar iyi öğreniyorum ve ZOP sınavından iyi veya pekiyi derecesi ile geçiyorum
5 - Çok iyi bir fotoğrafçı oluyorum ve bu işten para kazanıyorum
6 - Konuşma problemimi çözüyorum ve her gün daha da güzel konuşuyorum
7 - Konuşma problemimi çözdüğüm yöntemi anlatan bir kitap yazıyorum ve ihtiyacı olan insanlara yardım ediyorum
8 - Konuşma problemleri ile ilgili bir vakıf kuruyorum ve bu problemleri olan insanlara yardımcı oluyorum
9 - Ekonomi master ı yapıyorum ve başarılı oluyorum
10 - Dünyada görmeyi istediğim yerlere gidiyorum
11 - Bolluk içerisinde yaşıyorum ve ihtiyacı olanlara yardım ediyorum
12 - Bahçesine sebze,meyve ve çiçek ekebileceğim, eşimin ve benim işime yakın, güneş içinde, 2 katlı sevimli ve sağlam, nezih bir semtte bir ev alıyorum

1,2 ve 11 numaralı hedeflerimi zaten yaşıyorum ve her zaman yaşamayı kabul ediyorum
3, 4 ve 6 numaralı hedeflerimi 1 yıl içerisinde gerçekleştiriyorum

Daha detaylı anlatamzdım heralde, haydi bakalım bilinçaltım göreyim seni :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2008, 01:11 AM   #92 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
@sevdam is an unknown quantity at this point

öncelikle ilk hedefim şu bunalımlı ve hayatından vazgeçmiş durumdan kurtulmak bunları halledersem gerisinin çorap söküğü gibi geleceğine inanıyorum.
ingilizce öğrenmek ve de iyi bir müzik eğitimi almak istiyorum

@sevdam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2008, 07:01 PM   #93 (permalink)
Üsteğmen

83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

üstte yazdığım hedeflerime bir tane daha eklemek istiyorum müsadenizle....
büyük bir yönetmenle tanışıyorum kanki oluyorum ve bana film teklifinde bulunuyor,kabul ediyorum bende.sonra dünyada hit olacak cesur yürek tarzında film çeviriyorum...böyle savaş içerikli ve savaşın baş kahramanı benim.filmin sonunda mutlaka ölüyorum ve ölüm sahnem çok dramatik oluyor.ekranları başındaki seyircilerin gözlerinden yaşlar akıyor..:=) sonra o filmimi ilerde torunlarıma seyrettiriyorum...torunlarım; vay be! dedem hem karizma hem ünlüymüş diyolar.şimdi yaşlanmış diyede ekliyolar :=) görüşmek üzere site sakinleri sizi seviyorum :=)
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2008, 10:14 PM   #94 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolga_oz is an unknown quantity at this point

ego güven güçlendiricide söylenen herşeyin gerçekleşmesini, ve böylece ahlak polisliği işine başlamak istiyom ama hala bi gelişme yok
tolga_oz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2008, 10:32 AM   #95 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Öğretmen olacağım
Alt 04-10-2008, 11:28 AM   #96 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çiçeğim is an unknown quantity at this point

1)Evlenip mutlu ve huzurlu yaşamayı seçiyorum
2)Şuanki işyerimde kariyer sahibi olmayı ve maaşıma zam yapılmasını seçiyorum
3)Diplomamı en yüksek dereceyle almayı seçiyorum
4)İngilizce öğrenmeyi seçiyorum

Ben ne istersem gerçekleşir
Alt 04-10-2008, 07:49 PM   #97 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmetsak is an unknown quantity at this point

Benim sırasıyla gerçekleştireceğim hedeflerim daha doğrusu gelecekte kesinkes göreceklerim şunlar;

1) Seneye gireceğim öss sınavında odtü işletme bölümünü kazanacağım
2) Üniversitede hayatımın aşkını bulacağım.
3) İleri düzey bilgisayar kullanımı öğreneceğim
4) Etkili ve güzel konuşma kursuna gideceğim
5) Yazılı anlatımımı güçlendireceğim
6) İngilizceyi ileri düzeyde öğreneceğim
7) Yeterli Rusça altyapısı kuracağım
8) Beyin ve hafıza güçümü geliştirecek alıştırmalar yapacağım
9) Üniversiteyi bölüm 1. ya da 2. olarak bitireceğim
10) Odtü'yü bitirdkten sonra İngiltere'de yüksek lisans yapacağım ( Bu kesin değil, aşkım istemezse Türkiye'de yaparım 44)
11) Aşkımla evlenip çok mutlu bi yaşam süreceğim
12) Türkiye'de işletme alanında söz sahibi bir insan olacağım

İşte bu kadaaar . İnşallah hepsi gerçek olacak
ahmetsak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2008, 08:21 PM   #98 (permalink)
ÖZLEMBOZ
Guest

Tek hedefim içimdeki beni yaşatmak. Ona zarar gelebilecek bütün olumsuz düşüncelerden korumak. Özlem'ce hedef tek değildir. Hayatımın her döneminde hedeflerim oldu ve olacak. ben yaşadıkça ve beni yaşattıkça.... sevgiler...
Alt 22-12-2008, 03:22 PM   #99 (permalink)
Teğmen

Selen Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
6 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Selen Emre is an unknown quantity at this point

Bu yıl yapılacak olan öss sınavında
ODTÜ-Uluslararası İlişkiler Ve siyaset Bilimini kazanmak.
Selen Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2008, 07:49 PM   #100 (permalink)
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about

Alıntı:
lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
meraba..benim hedeflerim size komik hatta saçma bile gelebilir..bi kereee asla bedenimim ruhumun yokolmasını istemiyorum..ondan soora ölüm benim için sıradan ve çok kolay bi iş olmalı ve bilmeliyim onu önceden..hakim olmalıyım..hayata ve ölüme..
soooraa zamanın ve mekanın tüm gizemli anahtarları avucumun içinde olmalı.istediğimde zamanı genişletebilmeliyim...istediğim zaman istediğin zaman ve mekana gidebilmeliyim..
hiçbir maddi gerece ihtiyaç duymaksızın istediğim varlıkla iletişime geçebilmeliyim,ona sesimi duyurabilmeliyim veya...
başkaa, bedenimi harika bişekilde kontrol edebilmeliyim...kutsamalıyım onu belki ruhumla birlikte .ve tabi ruhumu da düşüncelerimi de elimde misket gibi yuvarlayabilmeliyim...
kısaca maddenin ardındaki boyutta gezebilmeliyim gönlümce..ve semanın katları arasında meleklerle görüşebilmeliyim..
istediğim herhangi bir zamanda istediğim bi şahsı tarihten mesela görmeye gidebilmeliyim..ya bugün canım malcom x in yanına gi,tmek sitedi bana müsaade arkadaşlar..gibi mesela..
soora evrenin başlangıcından beri her neredede ne olmuşsa bundan haberim olmalı,ve bizzat hissetmeliyim bunu...
dusunuçuyorum galiba biri beni indirsiiiiiinnn..
Aynen katılıyorum ve ben de bundan bir tane istiyorum

Bookmarks