Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/)
-   -   karanlıktan korkuyorum telkinin etkisi olurmu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/372148-karanliktan-korkuyorum-telkinin-etkisi-olurmu.html)

omer99 17-06-2009 08:10 PM

karanlıktan korkuyorum telkinin etkisi olurmu

merhaba öncellikle benim küçüklügümden kalan karanlıkdan evde gece tek basıma kalmaktan vb korkularım var bazen bunlar bastırılıyor bazen öne çıkıyor kabus gördügümde flan fakat artık kurtulmak istiyorum telkinler buna etki edermi teşekkürler

hayatimdegisti 18-06-2009 01:44 AM

Cevap: karanlıktan korkuyorum telkinin etkisi olurmu

Ücretsiz telkinlerin bu konuda faydaları olur tabii ki..
Ayrıca kişiye özel karanlık korkusu telkinimiz var.Bu telkinde faydalı bir telkindir..

yelda_k 15-06-2010 08:54 PM

benımde baslamam gerekıyor telkınlerımın arasınddaaa bu yokkk ve kedı korkumu yendım ama karanlık korkumu yenemıorummmm

Işıldayan Safir 15-06-2010 09:13 PM

Merhaba Ömer,

Telkinlerden bu konuda ciddi anlamda faydalanabilirsin. Bende odamda yalnız yatamazdım. Işığı kapatamazdım. Devamlı korkup yorgan altında tırnaklarını kemiren biri gibi tanımlayabilirim kendimi. Şuan da odamda yalnız yatıyorum ve ışığı da kapatıyorum. Anladım ki tüm bunlar korku değil aslında korkaklıkmış ama istediğimiz zaman aşabiliyoruz.

Rüya konusunda bir şey söyleyemiyorum. Uyku halim kapkaranlık çünkü. rüyalarımı pek hatırlayamıyorum ama bir kaç gündür görmeye başladım. Hatta geçen gün uyanıp ağladım. Hıçkıra hıçkıra ağlayabilirdim. o kadar üzülmüştüm. Ama babam uyanır diye biraz bastırdım. Yine de iyi bir şey.

Neyse kısaca karanlık korkunla ilgili çok zorlanacağını düşünmüyorum. En azından denemeye değer değil mi?

Sevgiler sapkal89

Elektra 15-06-2010 09:27 PM

Alıntı:

omer99 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467184)
merhaba öncellikle benim küçüklügümden kalan karanlıkdan evde gece tek basıma kalmaktan vb korkularım var bazen bunlar bastırılıyor bazen öne çıkıyor kabus gördügümde flan fakat artık kurtulmak istiyorum telkinler buna etki edermi teşekkürler

Atakan Bey'inde dediği gibi diğer telkinlerin etkisi olacaktır fakat sırf bu korkuya yönelik ve adınıza yaptırılmış bir karanlık korkusu telkini daha etkili olacaktır. Bunun yanında düşünce gücünüzü, bu fobinizi yeneceğinize odaklayın çünkü çok değil 1,5 yıl önce bende karanlıktan korkuyordum üstelik bunun yanında korktuğum zamanlar ayaklarımı dizlerime çekme refleksim vardı, çocukluğuma inince nedenini bulabildim. Bunların hepsini yenebildim, sizinde yenebileceğinize inanıyorum. Sevgilerimle...actionsmile

tanyeri 15-06-2010 10:31 PM

bu konuda cevap verme yetkisine sahıpmıyım bılmıyorum cunku henuz cok yeniyim.ama kısa zmnda gozle gorulür fark oldu bnde.hayvanlardan,karanlıktan,çıt sesinden bile korkarken smdı korkularıma karsı guclu oldugumu hissedıyorum.en buyuk etkıde aynanın karsısında konusmamdan oldu.kendımı sevdıgımı,guvendıgımi,hıcbıseyın bana zarar veremeyecegını,korktugum seylerden güçlü oldugumu vs...sık sık soyledım.ve korku yasadgmda içimden her seferinde tekrarladım.şimdi korkularım karsısında daha dik duruyorum.bu sıteyle karsılaşmasaydım yaşamanın anlamsız okdugunu düşünmeye devm edecektim.şimdi ise hayattan zevk almaya başladım...........smileydance

yelda_k 16-06-2010 01:26 PM

artık karanlıktann korkmak ıstemıyorumm

Elektra 16-06-2010 01:29 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752508)
artık karanlıktann korkmak ıstemıyorumm

Karanlıktan neden korktuğunu sordun mu hhiç kendine Yelda'cım? Nedenlerini araştırmayı bir dene. Nedenlerini bulabilirsen çözüm kendiliğinden geliyor.

Houner 16-06-2010 10:28 PM

bu konuda EFT'nin de yararlı olabileceğini düşünüyorum.. EFT ile ilgili yazılar sitede mevcut oradan bulabilir ve uygulamayla korkuyu en azından hafifletebilirsiniz.. sevgiyle kalın:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:15 PM.