Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   Yarınki ay tutulması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/618905-yarinki-ay-tutulmasi.html)

YESHAPPY 14-06-2011 05:19 PM

Yarınki ay tutulması

15 Haziran 23.12 de ay tutulması gerçekleşecek.
Nuray SAYARI'nın söylediklerini yazıyorum şimdi:

Bütün olumsuz bulduklarınızı bir kağıda yazın, yanına da seni affediyorum, hepinizi affediyorum teşekkür ederim yazın. Daha sonra bu kağıdı yakın.
Sonra pembe bir kağıt alın ( ya da pembe olduğunu hayal edin) pembe kağıda olmasını istediğiniz her şeyi yazın. Bu kağıdı katlayın ve evinizin bir köşesine koyun ve kağıdı unutun. Dikeleriniz gerçekleştiğinde günü geldiğinde o kağıt karşınıza çıkacak.

Yine yazdım;ama uygulayacak mıyım tartışılır? Mecburilere gelemiyorum;ama en azından hayal ederim, dua ederim diye düşünüyorum.

Hayırlarla kabul olsun ;)

gülücan 14-06-2011 06:04 PM

Cevap: Yarınki ay tutulması

güzelmişş denesem bende süper olur:)

kuzusu 14-06-2011 07:16 PM

yapmakta fayda var ben yapıcam paylaşım için teşekkür ederim

YESHAPPY 14-06-2011 09:12 PM

Ne demek ;) Teşekkürünüze teşekkürler.

blondish_ozlm 15-06-2011 09:47 PM

bende yapicam

YESHAPPY 15-06-2011 09:50 PM

Bugün 23.12 de herkes hazır olsun o vakit ;)

YESHAPPY 15-06-2011 11:44 PM

Bitti geçtiiii herkese hayırlı olsun.

beyaz kebuter 16-06-2011 12:27 AM

saat 12de gürdüm mesajınızı ama yinede yaptım hayırlara vesile olur inş çok teşekkür ederim.

Berilce 16-06-2011 10:59 AM

Ay tutulması üzerine;
Ay tutulması : Gökyüzündeki ay yeryüzündeki insanların gözlerinden
saklanmayı başarır bazen. Hazır kimse görmüyorken, pudrasını tazeler.
Elif Şafak (Mahrem-Roman, Metis yayınları)

papatyagibiyaşamak 16-06-2011 11:59 AM

Hımmmm, çok güzelmiş gerçekten, ay tutullmasının üzerinden birgün geçti ama etkieri hala devam etmekteymiş.. O yüzden ben dediğiniz bu çalışmayı şimdi yapsam faydalı olur mu acaba?..

YESHAPPY 16-06-2011 12:04 PM

Denilen saatte yapılması gerekiyordu sanırım;ama dua her an edilir sonuçta. Dualarının kabul olma zamanı bugündür belki kim bilir? ;)

papatyagibiyaşamak 16-06-2011 12:07 PM

Evet, olabilir. :)

Berilce 14-07-2011 05:09 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800553)
15 Haziran 23.12 de ay tutulması gerçekleşecek.
Nuray SAYARI'nın söylediklerini yazıyorum şimdi:

Bütün olumsuz bulduklarınızı bir kağıda yazın, yanına da seni affediyorum, hepinizi affediyorum teşekkür ederim yazın. Daha sonra bu kağıdı yakın.
Sonra pembe bir kağıt alın ( ya da pembe olduğunu hayal edin) pembe kağıda olmasını istediğiniz her şeyi yazın. Bu kağıdı katlayın ve evinizin bir köşesine koyun ve kağıdı unutun. Dikeleriniz gerçekleştiğinde günü geldiğinde o kağıt karşınıza çıkacak.

Yine yazdım;ama uygulayacak mıyım tartışılır? Mecburilere gelemiyorum;ama en azından hayal ederim, dua ederim diye düşünüyorum.

Hayırlarla kabul olsun ;)

Yarın da bir tam ay tutulması var, hem de ay dolunay fazında, bu söylediklerinizi yarın da yapabilirmiyiz acaba?dusun2

Berilce 14-07-2011 05:09 PM

OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY ( 15 TEMMUZ 2011 CUMA)
Yengeç burcunda yer alan Yeni Ay ile birlikte, koruma içgüdülerimiz, duygusal korku ve çatışmalarımız tetiklenmişti. Kendimizi güvende hissetmek için bir takım kararlar almış ve değişiklikler planlamış olabiliriz. Şimdi bu dolunay sürecinde, attığımız adımların gerçeklik testi yapılıyor olacak. Acaba düşüncelerimize, sözlerimize ne kadar sadık kaldık ve adımlarımızı ne kadar sağlam attık bunu görmemiz için bir fırsat elde ediyoruz. Duygularımızı referans alarak attığımız adımlar, acaba mantığımızla düşününce ne kadar doğru, Venüs’ün de Yengeç burcunda yer alması ve Satürn’e kare yapması nedeniyle, değer yargılarımızın , ilişkilerimize ne kadar yansıdığı ve bazen önceliklerimizden ve prensiplerimizden , güven duygusunun ve dengelerin bozulmaması için ödün vermemizden kaynaklanan bir takım farkındalıklar yaşayabiliriz. Kendimizi işbirliği içine soktuğumuz konularda, bireysel cesaretimizi ortaya koymaya çekinmeden, hedeflerimizde kendine emin bir biçimde ilerlemeye çalışmalıyız.
Naz Bayatlı
(Astrolojik Farkındalık ve Ruhsal Bilinç Platformundan alınmıştır.)

nergisz 15-07-2011 12:59 AM

Alıntı:

Berilce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802834)
Yarın da bir tam ay tutulması var, hem de ay dolunay fazında, bu söylediklerinizi yarın da yapabilirmiyiz acaba?dusun2

evet yapılıyor Lerzanın programında Nuray Sayar söyledi yapın değişiklikleri göreceksiniz diye. ama saatini bilmiyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:31 PM.