Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   Günlük Fal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/463423-gunluk-fal.html)

vitamin61 18-01-2010 12:47 PM

Günlük Fal

Günlük falınızı okuyup inanır mısınız?

mendeseva19 18-01-2010 12:53 PM

Cevap: Günlük Fal

pek inanmam, kahve falı ve tarot falı ilgimi çekio girlhaha girlhaha

vitamin61 18-01-2010 12:57 PM

bence de günlük fal pek alakalı olmuyo. kahve falına da bazı kişiler tutturuyo cidden ama ne kadar mantıklı bilemiyorum tabii...

zynp0 18-01-2010 04:25 PM

Her gün okurdum, herr gün! Sonra bir gün bir kişiye ulaşmak istedim(dl78), bir ortak arkadaşımıza mesaj attım, o gün ortak arkadaşımın burcunda aracılık yapacaksınız, ulaşmak istediğim kişinin burcunda da bugün aşkta çok şanslısınız yazıyordu. Ortak arkadaşımdan cevap gelmeyince bir daha açıp da okumadımkhkh56 Benim burcum o gün çelişkiliydi bazısı diyordu ki bugün çok güzel, çok mucizevi şeyler yaşayacaksınız, bazısı da beklentileriniz olmazsa moralinizi bozmayın diyordu. Her neyse,bitti o iş. Ama alışkanlık işte, gün bittikten sonra tutturmuşlar mı diye akşamları bakıyorum, haha tutturamamışlar diye gülüyorum kendi çapımdagirlhaha

Elektra 18-01-2010 07:19 PM

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579884)
Günlük falınızı okuyup inanır mısınız?

GÜNLÜK FALDA GENELLEME YAPIYORLAR. BU DA HERKES İÇİN AYNI SONUCU VERMİYOR. O YÜZDEN GÜNLÜK FALLARA İNANMAM. AMA GEZEGENLERİN KONUMLARINA GÖRE KİŞİYİ HANGİ YÖNDEN NASIL ETKİLEDİĞİNİ ANLATAN ASTROLOJİ YAZILARINI OKURUM.

esra90 18-01-2010 07:41 PM

inanmam ama okurum...

uzamakistiyorum 03-02-2010 11:37 PM

arkadaşlar fala inanmak lazım ama sadece geçmişe dair bilgileri veriyo gelecekte sadece tahmin geleceği rabbimizden başka kmse bilemez :)

ben izmirde yaşıyorum burda bizim alsancagın meşhur falcısı var bikaçayda ugrarım geçmişte yaşadıklarımın hepsini bilir ve bana isim vermiştir geçmişimden kişileri gelecektede tahmin ediyo kahve falı :)

Müşfik 05-04-2010 01:04 PM

internetten tarot falı bakıyorum ne hissediyorsam o gün ona benzer şeyler söylüyo ilginç ,ama bakmak günahmış onuda düşünüyorum inanmamaya çalışıyorum ama çıkıyo napıyım ben..

master8566 05-04-2010 01:31 PM

Fal kişiye özel olur ,o yüzden gazete vb günlük fallar palavradır...

Megavolt 05-04-2010 06:11 PM

Astrologların kendileri bile inamıyorlar ki yazdıklarına Vitaminim, 15!*3600 değişik olasılık var en azından her kişi için ayrı ayrı yazsalar inanılır belki, popüler günlük fallar güneşin bulunduğu konuma göre tahmin edilyor ama tabi herkesin ilk etkilendiği gezegen güneş olmayabilir(astroloji de her türlü gök cismi gezegen diye genelleştiriliyor), Doğum anında etkin gezegen veya gezegen grubunun açıları önemli, tabi transitler olayını söylemiyorum bile:))))

sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:21 AM.