Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   Güneş Tutulmasının KOVA Burcuna Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/372566-gunes-tutulmasinin-kova-burcuna-etkisi.html)

sanemce 22-07-2009 03:58 PM

Güneş Tutulmasının KOVA Burcuna Etkisi

Sevgili Kovalar, 05:36 itibariyle Yengeç burcunda meydana gelecek Tam Güneş Tutulması, ustalık-çıraklık deneyimlerinizi, zorunluluklarınızı, sağlığınızı, iş yaşamınızı, iş ortamınızı, sosyal haklarınızı, herhangi bir işte pratikleşmeniz adına geçirdiğiniz süreci, ruhsal ve bedensel güçlülüğünüzü, hastalıklarla mücadele tarzınızı, görevlerinizi, hizmet anlayışınızı, kısaca kendinizi sorumluluklarınız aracılığıyla tanımanızı sağlayacak olan etkili bir oluşumdur. Bu tutulma, zihin ve duygularınızın farkında olarak, diğer insanlarla olan her türlü bağlantının niteliğini anlamınıza yardımcıdır. Hepimiz yaşamak için kendimize bakmak, geçimimizi sağlamak için çalışmak, belli bir düzen yaratmak için mücadele vermekteyiz. Ne kadar özgür yaşamaya çalışsak da, bir takım zorunluluklarla karşılaşabilir, kendi isteklerimizden ziyade başkalarına uymak durumunda kalabiliriz. Bu tutulma gerek iş gerek sağlık ve gerekse yaşamınızla alakalı her konuda yapılacak düzenlemelerin, iyileştirmelerin işareti olup sizi hayatın sınırlarıyla karşılaştırabilecek fakat başardığınızda ödüllendirecek bir enerjidir. Belli bir deneyim süresinin işaretidir. Bu süre dolduğunda her alanda büyüdüğünüzü geliştiğinizi farkedebilirsiniz.

Tutulmayı olumlu anlamda değerlendirmek için önünüzdeki 18 aylık süre içinde:

1- İş ve özel yaşamınız, zorunluluklarınız ve istekleriniz arasındaki çizgiyi iyi belirmeye çalışınız. Bunların sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için planlamalarda bulununuz.

2- Sağlığınızın herşeyden daha önemli olduğunu, asla ihmal edilmemesi gerektiğini biliniz.

3- İş şartlarınızın yorgunluk ve stres gibi zorlayıcı durumlara sebep olmaması için sistemli hareket etmeye çalışınız.

4-İşinizde ustalaşmaya, gerekirse bir çırak gibi yeniden öğrenmeye hevesli olunuz.

5-Öğretim hayatınızla ilgili konularda staj, kurs gibi gelişiminizi sağlayan aktivitelere önem veriniz.

6-İş ve sosyal haklarınızın kanunlarla belirlenen şartlarını muhakkak biliniz. Bunları önemsemeyen ve sizi zorda bırakan kişileri ilgili yerlere şikayet ediniz.

7-Sağlığınızı tehdit eden bağımlılıklarınızı gözden geçiriniz.

8-Gündelik hayatta sürekli karşılaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizi tekrar ele alarak, aksayan noktaları tespit etmeye çalışınız.

9- Formunuzu koruyunuz. Gıdanıza dikkat ediniz.

10- Size anlamlı gelmeyen ilişkinizi, bir türlü aydınlığa kavuşmayan sorunlarınızı es geçmeyiniz. Sizi küçük düşürücü, zihnen ve bedenen yoran insanlardan uzak durunuz.

Not: Tam Güneş Tutulmasının ardından aynı saatlerde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, güven duygumuzu yükseltici ve bizi umutla saracak doğanın şifalı bir el gibidir. Yukarıdaki noktalara dikkat edilmesi halinde, Güneş Tutulmasının sizler açısından zorlayıcı hiçbir yanı yoktur. Lütfen bilinçli olalım, gereksiz yere tedirginlik duymayalım ve herşeyden önemlisi kendimize olan güvenimizi, hayata olan inancımızı kaybetmeyelim. Bütün sorunlar sevgi, birlik, beraberlik, güven ve sabırla çözüme kavuşturulabilir.

suzzy 22-07-2009 05:40 PM

Cevap: Güneş Tutulmasının KOVA Burcuna Etkisi

bir kova burcu insanı olarak severek okudum...ellerine emeğine sağlık sanemcecim...actionsmile

sanemce 22-07-2009 05:44 PM

diyor y789
suzzy'cim sen zaten bunu yapıyorsun ve sen yapmaya başladıktan sonra burcunda böyle birşey yazmasına ne demeli super

kiss3

sudem8 22-07-2009 05:51 PM

Sanemce'cim teşekkürler benim de burcum kova...haberler güzel..y789

suzzy 22-07-2009 06:11 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472070)

diyor y789
suzzy'cim sen zaten bunu yapıyorsun ve sen yapmaya başladıktan sonra burcunda böyle birşey yazmasına ne demeli super

kiss3

tatlım...sağlığınızı tehdit eden bağımlılıklarınızı gözden geçirin...buna ne demeli..y789

sudem8 22-07-2009 06:22 PM

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472079)
tatlım...sağlığınızı tehdit eden bağımlılıklarınızı gözden geçirin...buna ne demeli..y789

benim bağımlı olduğum birşey yok Suzzy'icim,sen de var galiba?

sanemce 22-07-2009 06:28 PM

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472079)

ayyyy eveeeet sigaradan büyük tehdit unsuru mu olur y789

sen onu da bırakmıştın girlhaha

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472072)
Sanemce'cim teşekkürler benim de burcum kova...haberler güzel..y789

şu an a kadar kova burcu tanıdıklarım tarafından hiç üzülmedim.. o yüzden ayrı bir sempatim vardır kova burcuna y789
güzel haberler vermiş olmama sevindim Sudem'cim 956k

sudem8 22-07-2009 06:54 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472083)
ayyyy eveeeet sigaradan büyük tehdit unsuru mu olur y789

sen onu da bırakmıştın girlhaha

şu an a kadar kova burcu tanıdıklarım tarafından hiç üzülmedim.. o yüzden ayrı bir sempatim vardır kova burcuna y789
güzel haberler vermiş olmama sevindim Sudem'cim 956k

Sanemce çok teşekkürler kova burcundakiler genelde dost canlısı ve kötü gün dostu olurlar.kendimizi övmek gibi olmasın ama,genelde dostluklarımız çok uzun sürelidir.kovalardan zarar gelmez...smil56

suzzy 22-07-2009 08:43 PM

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472082)
benim bağımlı olduğum birşey yok Suzzy'icim,sen de var galiba?

ay canım pardon...sürçi lisan ettim...utananadam

bağımlılığım kalmadı çok şükür...ama muhteşem bağlarım var hayatımda...girlhaha bu arada gerçekten bir kova olduğum için mutluyum....

sanemcecim....sağol canım kovalar hakkındaki güzel sözlerin için...

_EliF_ 22-07-2009 09:41 PM

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472086)
Sanemce çok teşekkürler kova burcundakiler genelde dost canlısı ve kötü gün dostu olurlar.kendimizi övmek gibi olmasın ama,genelde dostluklarımız çok uzun sürelidir.kovalardan zarar gelmez...

Zarar gelmez ama bir kova istmeyorsa fayda da gelmez :D

Kendimden biliyorum :)

Bu arada yengeç benim 8 evde ve üstelik kıstırlımış bir burçta. Saturnüm de ordaydı bir derecesine göz atmam lazım :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:09 AM.