Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   Güneş Tutulmasının OĞLAK Burcuna Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/372565-gunes-tutulmasinin-oglak-burcuna-etkisi.html)

sanemce 22-07-2009 03:57 PM

Güneş Tutulmasının OĞLAK Burcuna Etkisi
 
Sevgili Oğlaklar saat 05:36 itibariyle Yengeç burcunda meydana gelecek Tam Güneş Tutulması, evlilik, uzun süreli ciddi ilişkiniz, eşiniz, ortaklarınız, rakipleriniz, insan ilişkilerindeki alış verişleriniz, yasal sözleşmeleriniz, hukuk davalarınızla birebir alakalı olup bu konulardaki sorunların ortaya çıkarak çözümlenmesi, ilişkinizin niteliğinin ortaya çıkarılması adına etkilidir. Karşıt burcunuzda meydana gelen tutulma doğal olarak sizler açısından önem taşımaktadır. Gerçek bir ilişkide sen ve ben diye bir ayrım yoktur. Herkes eşit haklara sahiptir ve dışarıdan gelebilecek her türlü sorun elele çözüme kavuşturulmalıdır. Birbirinizin farklılıklarına saygı duyulmalı, ortak bir payda üzerinde buluşulmalıdır. Eşlerimiz, bize tutulan ayna gibidir. onlar aracılığıyla kendimizi daha fazla tanıma fırsatı buluruz. Nelere karşıyız, nelere tepki vermekteyiz, bizi neler mutlu etmektedir sorusunu yaşanan ilişkiler yoluyla daha iyi anlarız. Bu tutulma, partnerinizi daha yakından tanımanızı veya ilişkiniz yoksa hayatınıza girecek kişiyi, birlikte olduğunuz kişinin ailevi sorunlarını, ailesinin size olan bakış açısını, iş ortağınızın karakter yapısını anlamanız açısından da önemlidir.

Tutulmayı olumlu anlamda değerlendirmek için önünüzdeki 18 aylık süre içinde:

1-İlişkinizi gözden geçiriniz varsa sorunlarınızın altında yatan nedenleri tespit ediniz.

2-Evlenmeyi düşünüyorsanız, eşinizde aradığınız nitelikleri ve beklentilerinizin altını çiziniz.

3- İlişkideki yaklaşım tarzınızı, sevgi alış verişinizi iyice anlamaya çalışınız.

4- Karşı cinste sizi çeken özellikleri, nelerin rahatsız ettiğini belirleyiniz.

5-İlişkinizle ilgili dışarıdan yönelebilecek veya kendi içinizde oluşabilecek tehditleri ele alınız. Eğer mutlu iseniz, beraberliğinizi kimsenin bozmasına izin vermeyiniz.

6- Yıldırım aşkı ve ani yapılan evlilikler hakkında ne düşünüyorsunuz bunları saptayınız.

7-Evlilik dışı ilişkiler hakkındaki saptamalarınızı nedir bunları gözden geçiriniz.

8-İlişkilerde egonuzu devre dışı bırakmaya, eşinizle empatide bulunmaya çalışınız.

9-Eğer boşanmış bir kişi iseniz, hayata kırgın olmayınız. Yeniden aşık olabileceğinizi ve yeniden bir yuva kurabileceğinizi düşününüz.

10-İş sözleşmelerinizi gözden geçiriniz. Sağlam ortaklıklar kurmaya özen gösteriniz.

Not: Tam Güneş Tutulmasının ardından aynı saatlerde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, güven duygumuzu yükseltici ve bizi umutla saracak doğanın şifalı bir el gibidir. Yukarıdaki noktalara dikkat edilmesi halinde, Güneş Tutulmasının sizler açısından zorlayıcı hiçbir yanı yoktur. Lütfen bilinçli olalım, gereksiz yere tedirginlik duymayalım ve herşeyden önemlisi kendimize olan güvenimizi, hayata olan inancımızı kaybetmeyelim. Bütün sorunlar sevgi, birlik, beraberlik, güven ve sabırla çözüme kavuşturulabilir.


WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:32 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1