Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/)
-   -   Astral Seyahate Çıkan Arkadaşlarım Yardım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/614403-astral-seyahate-cikan-arkadaslarim-yardim.html)

TheLucideR 02-08-2010 08:20 PM

Astral Seyahate Çıkan Arkadaşlarım Yardım

Merhaba Arkadaşlar Bu Astral Seyahate Çıkan Arkadaşlarım Msn Eklerlerse Bazı Sorularım Olacak Şimdiden Teşekkürler.

emreetunet 02-08-2010 10:04 PM

Cevap: Astral Seyahate Çıkan Arkadaşlarım Yardım

istemsiz olarak çıktım , ama konu hakkında bilgim var . istediğini sorabilrsin

TheLucideR 02-08-2010 10:08 PM

Bazı Sorularım Olucak

1= Gözü Kapalı Olarak Astral Seyahate Çıkabilirmiyim (Yöntemi Nedir)
2= Astral Seyahate Çıkarken Heycandan Kalbimin Durma İhtimali Varmıdır ?
3= Doga Üstü Varlıklarla Yüz Yüze Gelirmiyim Gelirsem Nasıl Korunurum Veya Ne Olur?
4= Çıktıgımı Nasıl Anlarım ?

Yardımın İçin Şimdiden Teşekkürler...

emreetunet 02-08-2010 11:01 PM

2. si mümkün değil , zaten okadar heyecanlıyken çıkman da mümkün değil. konsantre olman gerekiyor .
3. sü mümkün. okuduğum kitaplardan ve konuştuğum arkadaşlardan duyduğum kadarıyla başka boyut a geçtiğin için farklı yaratıklar olabliliyor. Korunmanın yolunun onlarla ASLA iletişime geçmemen .
4 . kendini bedeninden yukarda görürsün . öncesinde kulağında yüksek frekanslı çınlamalar gelir ,
1. si ise biraz uzun bir konu , 1 teknik dışında hepsi gözün kapalı yapılıyor.

TheLucideR 02-08-2010 11:23 PM

msn ekledim bakalım neler olacak ben kücüklükten beri doga üstü varlıklara olan bi korkum var :D görürsem bayılırım kafamı yiyebilirim gibi ama bu orkuyu yenecem sen yardımcı olursan teşekkürler msn im nerdeyse 7 24 açık :D

ac_milan_ac 17-12-2012 06:35 PM

astral seyahate çıkmaktaki amacınız nedir sorması ayıp :)

bestem 21-05-2013 01:17 PM

astral seahatta bir çok insan lusid ruyada çıkar ama çok insan bunu fark edemez

bir çok insan ise bilinçli olarak isteyerek çıkar

astral seyahatte kendi bedeninizi görürsünüz . astral seahatın en güzel tarafı zaman mekan olmamasıdır ama kalp krizi geçirme riski söz konusudur di,kkat etmek lazım

mehtap1606 21-05-2013 05:18 PM

ben de çok deneyimlemek istiyorum fakat korkularım elimi ayaağımı bu konudan çekmeme neden oluyor, ya geri dönemezsem fln filan. başka varlıklardan korkmuyorum onlar benden korksun :))

seniha. 22-05-2013 06:23 PM

astral seyahati zorlamamak lazımmış. kendiliğinden olması daha iyi. zaten belirli bir ruhsallığa gelince gerçekleşecektir.

bestem 23-05-2013 11:29 AM

Alıntı:

seniha. Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 841358)
astral seyahati zorlamamak lazımmış. kendiliğinden olması daha iyi. zaten belirli bir ruhsallığa gelince gerçekleşecektir.

zorlamak değil ama denemeler yapmak lazım ve sağlam bir kalp:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:57 PM.