Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/)
-   -   Brainwave Generator (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/463311-brainwave-generator.html)

cicero 10-01-2010 05:31 PM

Brainwave Generator

Bilen arkadaşlar acaba bu programın nasıl kullanılacağını açıklayabilirler mi ?Astral seyahatta veya bi başka konuda ? Çok uzun süre dinlememek gerekiyormuş galiba.. Bu süre her konu için geçerli mi ?

YESHAPPY 23-03-2010 07:17 PM

Cevap: Brainwave Generator

ilk defa duyuyorum. Öğrenebildin mi?

çizelgE 23-03-2010 08:10 PM

program beyin dalgalarınızı istediğiniz hal durumuna sokmak için düşünülmüş bir uygulamadır.bu hal durumu meditasyon,öğrenme sırasındaki en iyi beyin durumu,gevseme,hipnoz vs olabilir.temel prensib beynin yukarıda bahsettiğim hallerde farklı beyin dalgaları yaydığı prensibine dayanır. bu gerçek, tıbbi ve bilimsel olarak doğrulanmıştır.bu gercekten yola çıkarak bu program beyin dalgalarını istediğiniz hal durumuna sokmak için hoparlörlerden farklı frekansta ses çıkararak yönlendirmeye dayanır. böylece ders çalışırken, meditasyon yaparken,gevserken,hipnoz olurken beyninizi en iyi duruma sokabilir ve en iyi verimi alırsınız.
...alıntıdır...

bende var bu program sesi çok ürkütücü.

SeLeNaS 24-03-2010 12:22 PM

Alıntı:

cicero Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578439)
Bilen arkadaşlar acaba bu programın nasıl kullanılacağını açıklayabilirler mi ?Astral seyahatta veya bi başka konuda ? Çok uzun süre dinlememek gerekiyormuş galiba.. Bu süre her konu için geçerli mi ?

Başlarda 20 dk filan dinlemek gerekiyor.Birde çok karıştırmayın frekansları derim.Ben şu nasıl etkili bu nasıl etkili diye dinlediğim gecelerde tuhaf tuhaf rüyalar gördüm,birinde sanki beyaz bi varlık ağrlık yarattı sıkıntıdan oldu büyük ihtimal ama ürkütücüydü.terli345

eletan 14-05-2011 04:56 PM

Arkadaşlar bu bizim beyin frekanslarımızı alfa pozisyonuna çok kolay getirir ve bunun sayesinde beynimiz bizle savaşamaz hale gelir.Ne hayal edersek o olur yani rahatınıza bakın ve dinleyin. Ama brainwave generatorden başka dinlemeyin bazı kardeşlerimiz idoser dinliyor ve sonra kendilerini kötü hissediyor.

ecot640 06-07-2011 09:09 PM

Daha demin dinledim cok fena oldum böyle sarhoş gibiyim resmen ama bu guzel bişey yani işe yarıyhor demek ki simdi cok uykum geldi gidip uyuyacagım merak ettim nasıl rüyalar görücem yarın gelişmeleri yazarım bilmiyorum merak eden var mı gerçi neyse katkı olsun

roadkin 27-07-2017 04:54 PM

BrainWave Generator - Download burdan indirebilirsiniz

roadkin 14-10-2017 08:46 PM

Sound Recorder Professional, Record Audio, online music to MP3 arkadaşlar güclü bir program

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:03 PM.