Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben bundan 1 sene kadar önce bu tür şeyleri okurdum,bilgi edinirdim...Ama yapmak istemezdim...Örnekler de:Birisi diyordu:Sabah su içmeye gittim.Suyu içip geldikten sonra yatağa giderken bir de ne göreyim bedenimi gördüm,çok şaşırdım diyordu.Bedenime yaklaşınca bedenimin beni bir mıknatıs gibi çektiğini gördüm diyordu.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2009, 09:46 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hasannel6 is an unknown quantity at this point
Standart İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

Ben bundan 1 sene kadar önce bu tür şeyleri okurdum,bilgi edinirdim...Ama yapmak istemezdim...Örnekler de:Birisi diyordu:Sabah su içmeye gittim.Suyu içip geldikten sonra yatağa giderken bir de ne göreyim bedenimi gördüm,çok şaşırdım diyordu.Bedenime yaklaşınca bedenimin beni bir mıknatıs gibi çektiğini gördüm diyordu..

Bir süre ara verdim.Bu tür beyin şeyleri okumadım.Dünya hayatı işte.İş güç derken.Birkaç ay sonra..

uyurken birden yükseklere doğru çıkıyordum..Hava karanlıktı,yıldızlara yaklaşıyordum sanki.Hatta ılık ılık rüzgarın yüzüme vurduğunu hissediyordum.Muhteşem birşeydi..

Genelde korkardım böyle şeylerden ama hiç korkmadım

Bu astral seyahat mi??? İstemeden oluyor mu böyle?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hasannel6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 01:55 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hasannel6 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

kimsede cevap yazmamış nedense
hasannel6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 02:36 PM   #3 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hasannel6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kimsede cevap yazmamış nedense
bence yaşadığın astral seyahat sen istemeden olmuş ben istiyorum ama olmadı güzel bir deneyim bence
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 04:18 PM   #4 (permalink)
Teğmen

daLqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 11
80 Mesajinıza toplam 349 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daLqa is an unknown quantity at this point

gördüğün lucid rüya olabilir. İlk deneyimde yıldızlara kadar çıkman imkansızın imkansızı :)
daLqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 05:18 PM   #5 (permalink)
Elektra
Guest

Astral seyahat olabilir.
Alt 15-04-2010, 10:58 PM   #6 (permalink)
Teğmen

kenann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 79
40 Mesajinıza toplam 185 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenann is an unknown quantity at this point

bi yerde okumuştum astral seyahata çıkarkende, telekenize yaparkende amacınız sadece eylenmek, güzel bir deneyim yaşamak gibi şeyler olmalı. aklınızda hayata farklı bir açıdan bakarım, kendimin özel biri olduğunu anlarım gibi düşüncelerden sakınılmalıymış.Bu düşünceler gerçekleştirmenizi imkansız etmesede zorlaştırıyormuş.
kenann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2010, 11:17 PM   #7 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
kenann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bi yerde okumuştum astral seyahata çıkarkende, telekenize yaparkende amacınız sadece eylenmek, güzel bir deneyim yaşamak gibi şeyler olmalı. aklınızda hayata farklı bir açıdan bakarım, kendimin özel biri olduğunu anlarım gibi düşüncelerden sakınılmalıymış.Bu düşünceler gerçekleştirmenizi imkansız etmesede zorlaştırıyormuş.
Evet Kenan haklısın, bu ve buna benzer düşünceler telekinezi ve astral seyahati engelliyor. Bilgilendirmen için teşekkürler...
Alt 15-04-2010, 11:29 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Kesinlikle bu astral seyahattir ve zaten istemeden olur; nasıl yapılacağını bilemezsin,eğer bilerek yapabiliyorsan o zaman büyük bir kapı aralamışsın demektir,bilinçli astral seyahat yapabilmek oldukça hatırı sayılır bir gelişmedir...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2010, 09:53 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

dün bu sayfayı okudum sanırım bu gece bana da oldu ama emin değilim karışık biraz çünkü

hafif titreme hissederek uyanıp aslında uyanmadığımı yatakta yattığımı farkettim. sonra tekrar uyanmayı denedim (gerçekten uyanana kadar titreşim devam etti) uyandım zorla kalktım ama yine aynı şey yani bedenim kalkmamış bunu farkedince havalanmaya başladım üst kata kadar çıktım duvarın içinden geçerken titreşimin değiştiğini hissettim. sonrası rüya gibiydi çünkü olmayan şeyler gördüm.tekrar uyanmaya çalıştığımda evimizi farklı gördüm evdekileri uyanık gördüm.

şimdi karar veremiyorum rüya mıydı, astral seyahat mı? ayrıca korkunç bişey uyanamayacağım diye çok korktum. siz nasıl cesaret ediyorsunuz?

bir de çocukken olmuştu onun astral seyahat olduğuna eminim ama. korkunç bişey değil mi sizce de? ben uzun zaman toparlanamıyorum.
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2010, 11:49 PM   #10 (permalink)
Teğmen

kenann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 79
40 Mesajinıza toplam 185 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenann is an unknown quantity at this point

astral seyahate çıkarken korkmanı gerektiricek hiçbirşey yok uyanamamak, zarar görmek vs hiç birisi olamaz çıktıysan ne güzel keyfini çıkart.Astral seyahat üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum kolayca astral seyahate çıkabildiğim gün gelince bu konuyla ilgili herkeze yardım edicem ve bilgilerimi paylaşıcam.Sevgiler..
kenann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil