Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Anti Aging(Yeniden Gençleşme) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/anti-agingyeniden-genclesme/)
-   -   Bu Formülleri Yazıp Saklayın!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/anti-agingyeniden-genclesme/6536-bu-formulleri-yazip-saklayin.html)

kendini arayan adam 25-12-2011 01:18 AM

Cevap: Bu Formülleri Yazıp Saklayın!!!

ÖZellikle şu havuç suyu dikkatimi çekti, 1 ayda hafızanız güçlenecek diye tarihte vermiş, varmı deneyen kimse? Ben bi denemeye calısayım. Bir ay sonra tekrar bu konuya unutmadan yazarsam demekki hafızam güçlenmiştir:)

hayatbenimiçin 25-12-2011 03:22 AM

Bu güzel bilgiler için teşekkürler :)

bugra67 25-12-2011 12:45 PM

paylaşım için teşekkürler maydanoz kürünü denemiştim kilo vermede başarılı bir sonuç öneririm herkeseactionsmile

laksmi 25-12-2011 02:27 PM

Saraçoğlu'nun tarifleri güzel, paylaşım için teşekkürler. Limon+maydonoz karışımını bir iş arkadaşım uyguluyordu, inanılmaz etkili. Ancak o, bu suyu içtiği günlerde yemek yemiyordu. Bütün gün bardak bardak bu suyu içip en fazla bir salata ile gününü geçiriyordu. Gözümün önünde olmasa inanmazdım, çok hızlı kilo verdiriyor. Küçük bir not: Bu yüzden midir bilmem ama çok da sinirli oluyordu:)

_jenny_ 25-12-2011 05:51 PM

harika bilgiler..
paylaşım için teşekkürler...

suyahapsettim 25-12-2011 06:47 PM

aynen yazıcıdan çıkardım ve saklıcam tşkler :)

ezgiyamur 07-04-2012 12:23 PM

Paylaşım için teşekkürler...

ßyKuS 31-10-2012 10:31 AM

süper enerji formulü tamda ihtiyacım olan formuldü teşekkürler :)

-Elya- 01-11-2012 04:26 PM

Alıntı:

scouter Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763650)
Bir formül de benden olsun dedim :)))

BEYNİN DÜŞÜNCE GÜCÜNÜ ARTIRMA YOLU

Beynin düşünce gücünün ve canlılığın arttırılması için günlük hayat içinde uygulayacağınız basit yöntemler mevcut.

Stresten uzak ve berrak bir şekilde düşünebilmek için, sabah kalkıldığında bir duş alınmalıdır. Sıcaktan soğuğa giden bir duşla bedenin bütün noktaları uyandırılmalıdır.

Soğuk, biliyorsunuz bedendeki izafi olan 12 kanal üzerindeki igleroterapi noktalarını uyarır ve sizi canlı tutar.

Duştan sonra meyve suları içmek gelir. Havuç suyu veya elma suyunun içine bir kaşık bal atılarak içilmeli. Bunu içerken, 5 tane ceviz ve bir avuç üzüm yenilmeli.

Mümkünse birde yumurta yerseniz bu konsantrasyonunuzu daha da yükseltir ve beyniniz hızlı çalışır.

Bir de, kesinlikle beyaz ekmek, tuz ve şeker kullanılmamalıdır. Bunlar bağımlılık yapan esrar gibidir.

Bu bilgi baya bi işime yarayacak sanırım. :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:35 PM.