Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/)
-   -   Ankara da kuantum yaşam felsefesi semineri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/615586-ankara-da-kuantum-yasam-felsefesi-semineri.html)

bluegirlx 25-09-2010 12:13 PM

Ankara da kuantum yaşam felsefesi semineri

Kuantum Yaşam Felsefesi
Semineri

Menekşe Bilgiç
Kuantum Yaşam Koçu
Sanatçı
Rehberliğinde

Hayatınızı yeniden programlamak sadece seçtiklerinizi yaşamak ,zihinsel dönüşüm yaratarak kuantum sıçraması yapmak ve hedeflerinize ulaşmak için..

Tarih : 10 Ekim 2010 Pazar
Saat : 10:00_16:00
Seminer adresi :Modern Sanatlar Müzik Resşm Ve Eğitim Derneği
Doğal cad. No 49/6 Beşevler / Ankara
Seminer Katılımları İçin Tel :0312 215 80 50 _
0505 807 63 94 Nolu telefonlardan iletişim kurarak kayıt yaptırabilirsiniz..

kLeO 27-09-2010 05:49 PM

Cevap: Ankara da kuantum yaşam felsefesi semineri

Acaba bu seminer ücretli mi ?

bluegirlx 27-09-2010 06:37 PM

evet ..seminerlerin aliyetleri yer kiraları nedeniyle ücretle verilirler..ücreti hakkında bilgiyi telf numararından alabilirsin..ama eminim verdiğin ücretin karşılığını kat be kat alacaksındır..

bluegirlx 07-10-2010 08:48 PM

seminere katılmak isteyen arkadaşlar telefonla irtibat kurup kayıt yaptırabilirler..eminim Ankara da bir sıçrama yaratacak..bu fırsat Ankarada İstanbul kadar ele geçmiyor. Güzel bir pazar olacak..

bluegirlx 11-10-2010 12:05 AM

çok güzel bir seminerdi..katılan herkes için bir sıçrama oldu..Öncelikle Menekşe hanıma sonra tüm ilgilenenlere teşekkür ederiz..

CaSaNoVa 12-10-2010 06:49 PM

insan okdr parayı verdikten sonra tabi sıçrar

bluegirlx 12-10-2010 07:25 PM

herşeyin bir bedeli var.. bilginin bedeli maddi olarak nasıl ölçülür bilmem..ama bilgininde maddi bir bedelinin olması kimseyi rahatsız etmemeli..sen paranı neler için harcamayı uygun buluyorsun bilmiyorum ama gelişim için bir yoldan geçmeli ve bu yolunda bedeli var tabiki..

CaSaNoVa 13-10-2010 12:19 PM

Para ile bilgi veya mutluluk nasıl elde edilebilirki? öle olsaydı oooooo

Siz bence olayı ticarete dönüştürdünüz olay bu

bluegirlx 13-10-2010 07:45 PM

paranın mutluluğa engel olduğuna dair yanlış bir düşünceniz olmasın sakın..bilgiyi nasıl elde etmeyi yiğelersiniz bilmiyorum..ingilizce öğrenmek için kursa gitmezmisiniz..kendinizi tanımak içinde birşeyler yapabilirsiniz o zaman ..yinede seçim meselesi parayı nereye harcıyacağınız..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:38 PM.