Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/)
-   -   ankara da buluşmak isteyenler gelsin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/13775-ankara-da-bulusmak-isteyenler-gelsin.html)

ceren18 10-12-2008 10:27 PM

Alıntı:

maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 83647)
keske Hayal ablam da gelse bıze egıtım verse hem reikiye inisiye olmak ısteyenler ve başta ben;
Hayal abladan eger musaıtse reiki alırdık
Samanic canım, o da gelse keske, reiki inisiasyon icin samanimla hayal ablam kaçmaz fırsat,
reiki inisiasyonu almayı dusunen ankaralı arkadaslar kımler?Hayal ablaya soralım o zamana uygun olursa saman da verebılır belkı uygun olursa
arkadaslar bence tek bulusma olmasın artık egıtımlerımızı alalım boyle olmuyor fransız kalıyoruz bircok konuya

bende katılıyorum max sana sapkal89 reiki egitimide almak isterim wave

yasal06 10-12-2008 11:50 PM

arkadaşlar ben de gelirim tarih belli değil mi ama

koray24 13-12-2008 03:11 AM

ben de varım..ankara buluşması için tarih bekliyoruz..bugünden itibaren geriye doğru saymaya başlıyalım; 20...

beyo 29-12-2008 12:29 PM

Ben aranıza yeni katıldım. Ama Ankara da buluşma olursa sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarım. Bana da haber verirseniz sevinirim. Teşekkürler......

yasal06 29-12-2008 09:56 PM

ya ankara buluşmasının tarihi belli olmadı mı hala:( çok şey paylaşacağımıza inanıyorum görüştüğümüzde, kendimi daha rahat, huzurlu ve mutlu hissedeceğime inanıyorum, bi an önce olsa çok sevinirim:)

rain_drop 21-01-2009 01:45 PM

biraz geç oldu sanırım aranıza yeni katıldım sanırım ankarada düzenlenen bir toplantı olmadı.
toplantı olması durumunda katılmayı çok isterim .
herşey gönlünüzce olsun slmlr : )

yasal06 21-01-2009 07:14 PM

Alıntı:

rain_drop Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306854)
biraz geç oldu sanırım aranıza yeni katıldım sanırım ankarada düzenlenen bir toplantı olmadı.
toplantı olması durumunda katılmayı çok isterim .
herşey gönlünüzce olsun slmlr : )

merhaba rain drop, en yakın zaman olarak 1 mart ankara semineri var mümin okana özel mesaj göndererek detaylı bilgi alabilirsin

oyenice 03-02-2009 04:19 PM

Bence de Ankara'da bir toplantı olmalı.Olursa bana da haber verin gelmeye çalışacam.Ama fazla maliyetli olmazsa çok sevinirm.Teşekkurlerrrmusic45

yasal06 04-02-2009 03:18 PM

Alıntı:

oyenice Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308447)
Bence de Ankara'da bir toplantı olmalı.Olursa bana da haber verin gelmeye çalışacam.Ama fazla maliyetli olmazsa çok sevinirm.Teşekkurlerrrmusic45

merhaba oyenice. ankarada 1 martta toplantımız var zaten ücret herşey dahil 80 tl. bu konuhakkında detaylı bilgiyi mümin okan nickli üyeye özel mesaj gönderek alabilirsin, sevgiler..

değişim... 07-02-2009 01:43 PM

bende katılmak istiyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:00 PM.