Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   bilinçaltı temizliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/624789-bilincalti-temizligi.html)

Janit 12-01-2015 12:15 AM

bilinçaltı temizliği

Merhaba arkadaşlar.Benim bir arkadaşım var,kendisi malesef depresyonda.Bilinçaltı resmen negatife ayarlanmış,sürekli olumsuz düşünüyor.Maddi durumu iyi olduğu için ben ona iyi bir yaşam koçuna gitmesini ve bilinçaltı temizliği yapmasını önerdim.Ancak o Trabzonda yaşadığı için orda bir yaşam koçu bulamadığını söyledi.Arkadaşlar bu konuda bir bildiği olan varmı.Arkadaşım Trabzonda nasıl bilinçaltını temizlettirebilir.Orda yaşam koçu falan tanıyan varmı.
Birde diyelimki bulamadı.Telefonla çekirdek inanç çalışması veya internetten bulduğu meditasyon gibi şeylerle bu sorunlarından kurtulabilirmi.

MuminOKAN 13-01-2015 12:04 AM

Cevap: bilinçaltı temizliği

Abdullah bey ile çekirdek inanç çalışması yapmasını öneririm.

Janit 14-01-2015 01:45 PM

Benimde aklıma o geliyor.Telefonla çekirdek inanç yaptırsın.Googleye yazsa Trabzondaki yaşam koçları birşeyler bulunur aslında ama bunların hangisi iyi falan onu bilemeyiz.

mehtap1606 17-01-2015 11:41 PM

Atakan beyin de bilinçaltı temizleme calismasi vardı hala yapiyor mu bilmiyorum Telkincd.com dan ve iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz çok kolay

Janit 18-01-2015 12:52 AM

Alıntı:

Atakan beyin de bilinçaltı temizleme calismasi vardı hala yapiyor mu bilmiyorum Telkincd.com dan ve iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz çok kolay
O da olabilir aslında.Bana sanki çekirdek inanç daha iyi olur gibime geliyor.

Janit 23-01-2015 11:31 PM

Dünmüydü geçen günmüydü buraya birisi yorum yazmıştı.Çok güzel bir site tavsiye etmişti.Benimde acele bir anıma denk geldiği için ne sitenin ismini nede üyenin nickini hatırlıyorum,müsait zamanda detaylı incelerim demiştim kendi kendime.Neden silindi acaba yazdıkları.

pinky9 24-01-2015 07:53 AM

beki bisanın sitesi mi acaba? ordada meditasyonlar varda

Janit 24-01-2015 07:21 PM

yok beki bisanın değişdi.Çok ilginç bir siteydi.Birsürü çalışma vardı,uyumlama falan yapılıyormuş

pinky9 24-01-2015 10:19 PM

bakmayı ertelemeseydin keşke:D

Janit 27-01-2015 01:36 AM

evet buldum :) o kişi bana bilinçaltı temizliği ile ilgili şu linki atmıştı
Bilinçaltı Kodlama Terapisi
bende o siteyi biraz inceleyip çok ilgimi çekecek şeyler buldum.Hatta belkide sorunlarımı çözecek şeylerdir.Daha sonra ben bu siteyi ararken aynı bunun gibi birbaşka siteyede rastladım.
Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi - Takyon Türkiye - Acun Kutlu Melis | Uzaktan Uyumlamalar
İkiside çok güzel.DNA aktivasyonu çok dikkatimi çekti.belkide benim aradığım şeylerin çözümü budur.Allahın işine baksen,arkadaşım için birşey ararken bana olmıycak yerden kapı açtı.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:03 PM.