Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   Hoponopono Tekniği nasıl yapılır (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/623180-hoponopono-teknigi-nasil-yapilir.html)

tuna123 23-07-2013 06:07 PM

Hoponopono Tekniği nasıl yapılır

etkili bi teknikmiş fakat nasıl yapıldığını hala anlamış değilim . karışık bişey heralde internette hiç bi olumlama bulamadım bununla ilgili . biraz bilgi verip bide bikaç konu hakkında hoponopono tekniği koyarsanız iyi olur :)

sweeet 23-07-2013 06:16 PM

Cevap: Hoponopono Tekniği nasıl yapılır

Zero limit kitabını okumalısın, ayrıca forumda bu teknikle ilgili başlıklar var onlara da bakabilirsin. Sevgiler.

sweeet 23-07-2013 06:17 PM

Zero Limit - Ho'oponopono Çalışması - YouTube

tuna123 23-07-2013 06:30 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 845230)

bende az önce buldum :) gerçekten çok kolay ve insan kendini iyi hissediyo yaptıktan sonra bunu hep tekrarlıcam .

minesota 23-07-2013 07:48 PM

ya ben nedense yapamıyorum bunu. sanki içimde büyük bir öfke var. böyle birilerine haddini bildirememişim gibi. o zamana kadar da yapamayacak gibiyim. aslında kendime zarar veriyorum da. hayırlısı bakalım..

sarışınım 23-07-2013 08:14 PM

yaa yapabilrisniz...niyet etmeden ssadece kndi adınızı söyleyip bu 4 kelimeyi tekrar edebilrisiniz...sonra görün hayatınızdaki değişimleri :)

minesota 24-07-2013 09:39 PM

Alıntı:

sarışınım Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 845239)
yaa yapabilrisniz...niyet etmeden ssadece kndi adınızı söyleyip bu 4 kelimeyi tekrar edebilrisiniz...sonra görün hayatınızdaki değişimleri :)

öyle içten yazmışsın ki denemeye başladım. kendi adımı başa koymak aklıma gelmezdi sen söylemesen. kendimi affetmek, özür dilemek, sevmek iyi geldi gibi. devam edeceğim. çok teşekkür ederim.O0

SOLAK_ 24-07-2013 11:05 PM

Demek kendi adımıza bunları söylüyoruz ben ise Yüce Allah'a diyeceğimizi biliyordum bunu öğrendiğim iyi oldu

sarışınım 25-07-2013 11:34 AM

Alıntı:

minesota Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 845258)
öyle içten yazmışsın ki denemeye başladım. kendi adımı başa koymak aklıma gelmezdi sen söylemesen. kendimi affetmek, özür dilemek, sevmek iyi geldi gibi. devam edeceğim. çok teşekkür ederim.O0

güzelll haberlerini bekliyoruz o zaman :)

sarışınım 25-07-2013 11:35 AM

Alıntı:

SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 845265)
Demek kendi adımıza bunları söylüyoruz ben ise Yüce Allah'a diyeceğimizi biliyordum bunu öğrendiğim iyi oldu

yaa o tercih meselersi..ben kendi adıma hitaben söledim..arada da YÜCE ALLAHA hitaben sölüorumm

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:20 AM.