Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   Bilinçaltı Temizliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/2139-bilincalti-temizligi.html)

keops 10-09-2007 09:47 AM

Bilinçaltı Temizliği

Bilinçaltı Temizliği Bilinçaltı Temizleme Bilinçaltını Temizleme
Hepimiz hayatımızda değişim ve gelişimin peşinde koşuyoruz ama ne yazık ki pek az kişi bunu başarabiliyor.Neden acaba?????
Bize beynimizi nasıl etkin çalıştıracağımız öğretilmedi.evimize bir mutfak robotu aldığımızda hemen kullanma kılavuzunu okuyoruz ama beynimizin kullanma kulavuzu nerede?acaba beynimi nasıl etkili kullanabilirim?kalıcı ve köklü değişimleri nasıl elde ederim?herhalde okullarda ilk öğretilmesi gereken bu soruların cevapları olmalıydı.Ama malesef beynimizi ansiklopedik bilglerle doldurdular.
Bilinçaltımız az ya da çok çöplüklerle doldu.
ailenin yanlış telkinleri
yaşadığımız negatif olaylar ve travmalar
affedemediklerimiz
kendini gereksiz yere suçlama
olumsuz duygulardan kurtulamama ve onların esiri olma
davranışları değiştirememe sıkıntısı
ve daha niceleri...............
işte burada kişisel gelişim ve terapi teknikleri ortaya çıktı ve tüm dünyada insanlar beyinlerini daha etkin kullanmak için bu yöntemlere başvurmakta
ülke başkanlarından spor ve sanat yıldızlarına kadar herkes kişisel koçlar edindi
şimdi artık yöntemlerin iyileştirici ve geliştirici hızı çok hızlandı
kişi kendindeki kökleşmemiş sorunları hızlı bir şekilde çözebilmekte
kökleşmiş sorunlarda ise iyi bir terapist hızla çözüm getirebilir
Şunu unutmayın en büyük yatırım insanın kendine yaptığı yatırımdır.
eğlenceye,sinemaya,çalışmaya ve arkadaşlarımıza vakit ayırdığımız gibi kendimizinde gelişimine ve değişimine vakit ayırmak hızlı ve yenilikçi bir dünyada ayakta kalmak için şart
ayrıca birileri yıllarını vererek ulaştığı noktaya siz saatler içinde ulaşabliyorsunuz...
kendi gelişimine ve değişimine önem veren herkese saygı ve sevgilerimle smiliyface

Sadness 10-09-2007 10:48 AM

Ynt: Bilinçaltı Temizliği

Evimi yada dolabımı nereden temizlemeye başlayacağımı biliyorum ama bilinçaltımı temizlemeye nereden başlamam gerektiğini düşünürken cevabı buldum ama yapması çok kolay olmadı ...halada çok başarılı olduğumu söyleyemem ama her gün sabırla deniyorum ve istiyorum ...

Teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız için

asevgican 10-09-2007 08:15 PM

keops önerin nedir bu konuda?
nerden başlanmalı sence....

keops 12-09-2007 12:28 PM

Alıntı:

ayse Nickli Üyeden Alıntı
keops önerin nedir bu konuda?
nerden başlanmalı sence....

önerim önce geçmişi temizlemeli... geçmişin hipnozunu bozmalıyız
geçmiş nasl temizlenir
birçok yöntem var
NLPde timeline terapiyle
EFT ve Deep peatde içsel barış metodu ile
hipnozda hayal gücü ve telkinlerle
daha uzun yöntemler olarak.. meditasyonla
zihni durdurma yöntemleri ile(hiç düşünce kavramı son samurayda geçen kavram)
günlük hayatta şimdiki zamanı yaşamayı alışkanlık haline getirerek v.b

hayalayaz 12-09-2007 07:39 PM

biz bu hafta sonu..başlıycaz nasipse,tek bir hafta sonu bizim ulema olmamızı sağlamayacak tabiiki ama çorap söküğünün ucu göründükten sonra..gerisi nasıl olsa kolay gelir diye kendimi yüreklendiriyorum..asla pes etmeyenlerden olduğumuz içinde kendimi ve tüm arkadaşlarımı şimdiden kuluyorum..

keops 13-09-2007 11:09 PM

Bu cumartesi izmirde hayal ablanın evinde vereceğimiz seminerin içeriği şöyle olacak:
hedef belirlemede olumsuz blokajları temizleme sistemi-precision sistemi gösterilecek
nlp ve eft yüzeysel geçilecek ve özleri verilecek-yarım saati almayacak şekilde en faydalı kısımları anlatılacak
daha çok deep peat sistemi gösterilecek
deep peat=problem çözmede ve bilinçaltı temizliğinde yararken
deep peat3=modelleme çalışmasıdır.istediğimiz karakter yapısının inşasına yarıyor
deep peat2 diye bi sistem varda yok hepsi deep peat diye geçiyor ve müthiş bi teknik olan sedona yöntemini göstereceğiz
sedona duygu boşaltma yöntemi.. her konuda kullanılıyor
trans çalışması gevşeme ve meta imgeleme çalışmaları gösterilecek
şifa konusu ilgi alanım olmadığı için doğrudan girilmeyecek ama şifaya yardımcı tekniklerede değinilecek
hepinize sevgilerimle
keops(abdullah canıtez)

keops 14-09-2007 08:34 AM

Alıntı:

keops Nickli Üyeden Alıntı
Bu cumartesi izmirde hayal ablanın evinde vereceğimiz seminerin içeriği şöyle olacak:
hedef belirlemede olumsuz blokajları temizleme sistemi-precision sistemi gösterilecek
nlp ve eft yüzeysel geçilecek ve özleri verilecek-yarım saati almayacak şekilde en faydalı kısımları anlatılacak
daha çok deep peat sistemi gösterilecek
deep peat=problem çözmede ve bilinçaltı temizliğinde yararken
deep peat3=modelleme çalışmasıdır.istediğimiz karakter yapısının inşasına yarıyor
deep peat2 diye bi sistem varda yok hepsi deep peat diye geçiyor ve müthiş bi teknik olan sedona yöntemini göstereceğiz
sedona duygu boşaltma yöntemi.. her konuda kullanılıyor
trans çalışması gevşeme ve meta imgeleme çalışmaları gösterilecek
şifa konusu ilgi alanım olmadığı için doğrudan girilmeyecek ama şifaya yardımcı tekniklerede değinilecek
hepinize sevgilerimle
keops(abdullah canıtez)

seminere gelecekler yanlarında kağıt-kalemle gelsinler yazma çalışması yapacağız
kişisel gelişeceğiz bu hafta aa34
sadece teknikler değil tüm terapilerin ortak özü ve bakış açısı anlatılacak
seminerde birebir uygulamalar yapılacak ve katılımcalara seminer sonrası uygulamaları için günlük 1 saati geçmeyen uygulama çalışmaları verilecek
uygulamayı yapanlar bir kaç ay içinde değişimi fark edecek
katılımcıların kazanacakları
Bu teknikleri kullanma doğrultusunda, kişisel mutluluğunuz ve iş başarınız daha tutarlı ve sezilebilir olacaktır. Başkaları ile çalışırken ki etkililiğiniz çoşkulu bir şekilde yükselecek ve uygun sonuçlar için kendinize izin verme yeteneğiniz artacaktır. Duygusal durumlara izin vererek isteklerinizi üretebilecek, negatif duyguları veya sınırlı kararları eleyebilecek, sınırlı inançları tanımlayacak ve değiştirecek,
seçtiğiniz herhangi bir rol modelden mükemmellik kalıbı yaratabileceksiniz.
Davranışlarınızı istediğiniz şekilde değiştirme, benimseme veya elemenize yardımcı olacak
ve en önemlisi kendiniz ve başkalarıyla daha etkili iletişim ve uyum sağlama becerisi
Şimdilik bu kadar bilgi yeterli
sağlıcakla kalın

pakguc 01-10-2007 12:45 PM

yazılanmalı bizimle paylaşsanız ne güzel olur kiss3

saime1 10-03-2008 08:43 PM

suçluluk duğusu ile ilğili mp3 leri dinliyorum yaptıgım bütün hataları hatırlıyorum ve bazan çıldıracak gibi oluyorum , hele yaptığım haksılıklar, içimi yakıp kavuruyor sizce normalmi atakan bey

hayalayaz 10-03-2008 11:05 PM

saimeciğim, eft, sedona yöntemi, deep peat, bu çalışmaları araştır istersen, suçluluk duygularıyla, bizi ezen başka duygularımız ve korkularımızla, başetmeye çalışırken çok faydalı oluyor..bu yaşadıklarını ben şuna benzetiyorum..ağır bir şey yeriz, hazmedemeyiz ve çıkarırız ya..işte özümüze aykırı gelen herşeyi atıyorsun artık..sonradan ( çok değil az bir zaman sonra ) her şey daha güzel olacak..berrak bir zihin ve aynı hataları yapmayan bir farkındalıkla yoluna devam edeceksin..atakan sana daha güzel yol gösterecektir.. saygılı sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:09 AM.