Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alkol Bağımlılığı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alkol-bagimliligi/)
-   -   uyuşturucu yada alkol sorunları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alkol-bagimliligi/622195-uyusturucu-yada-alkol-sorunlari.html)

ceko_25 05-11-2012 12:36 PM

uyuşturucu yada alkol sorunları

alkol yada uyuşturucu kullanıcıları sölemeliyimki telkinlerin etkileri çok uzun bi süre sonra fayda gösteriyo bilinç altında nasıl bi bloke varsa artık 5 6 aya kadar gider çevremde ve kendimde deyinledigim bu durum bu durumlarla karşı karşıya olanlar daha azimli olmamlılar

ayrıca alkol yada uyuşturucu üzerine ek bi telkine gerek yok bu telkinler kuralına uygun yapıldıgında zaten o problemlerin hepsinin çözüldügünü farkedicesiniz

bu sitedeki bilgiler modern cag büyücülügü gibi sihir gibi bişey kahbe felege kazık atıyosun resmen o yüzden uzun yıllar dinlemek gerekiyo bıraktım kurtuldum dedigin andan itibaren sonra bile uzun bi süre dinlemen gerekir
örenmeye devam arkadaşlar

sweeet 05-11-2012 07:09 PM

Cevap: uyuşturucu yada alkol sorunları

Ben telkinler ilk dinlediğimden bu yana kendime hiç süre kısıtlaması koymadım hangi telkine ihtiyacım olduğunu düşünüyorsan bir süre o telkini dinlemeyi tercih ediyorum. Bu ara dinlemiyorum ama ihtiyaç duyarsam dinleyebilirim. Bağımlılık ve fobi gibi sorunlarda daha uzun süreler dinlemek etkili olur. Ben o telkinleri dinlemesem de dinleyenlerin böyle önerileri olduğunu çoğu kez okudum. Sevgiler.

ceko_25 05-11-2012 07:12 PM

bilinen bişeymi sölemişim olsun ben kendim keşfettim

sweeet 05-11-2012 07:22 PM

Bir bilgiyi kendimizin keşfetmesi çok değerlidir ceko iyi ki varsın. Bize de hatırlattığın ve bilmeyenlerin öğrenmelerine vesile olduğun için de ayrıca teşekkürler.

ceko_25 05-11-2012 07:25 PM

ben teşekkür ederim

ceko_25 05-11-2012 07:27 PM

ya bide ne kadar nazik ve kibarsınız bende öleyim yani sizlerin etkisinde kalıyorum ne güzel

azraist_24 13-12-2012 08:29 AM

Alıntı:

ceko_25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832879)
alkol yada uyuşturucu kullanıcıları sölemeliyimki telkinlerin etkileri çok uzun bi süre sonra fayda gösteriyo bilinç altında nasıl bi bloke varsa artık 5 6 aya kadar gider çevremde ve kendimde deyinledigim bu durum bu durumlarla karşı karşıya olanlar daha azimli olmamlılar

ayrıca alkol yada uyuşturucu üzerine ek bi telkine gerek yok bu telkinler kuralına uygun yapıldıgında zaten o problemlerin hepsinin çözüldügünü farkedicesiniz

bu sitedeki bilgiler modern cag büyücülügü gibi sihir gibi bişey kahbe felege kazık atıyosun resmen o yüzden uzun yıllar dinlemek gerekiyo bıraktım kurtuldum dedigin andan itibaren sonra bile uzun bi süre dinlemen gerekir
örenmeye devam arkadaşlar

Harika bir bilgi paylasmissin canim....

Tesekkurler...girlhaha

Aklinda soru isareti olup telkinleri dinlemekte tereddut eden ve bu gibi sorunu olan arkadaslara isik oldun gercekten..

Tekrar tesekurler IYI KI VARSIN...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:47 PM.