Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Bağımlılıklar > Alkol Bağımlılığı

Uyarılar

Alkol Bağımlılığı alkol madde bağımlılığı, alkol bağımlılığı nedir, alkol bağımlılığı tedavisi, alkolün bağımlılığı, sigara alkol bağımlılığı, alkol bağımlısı, alkol bağımlılık, alkol bağımlılığı zararları, alkol bağımlılığı tedavi, alkol bağımlılığı resimleri, alkol bağımlılığı, alkol bağımlılıgı, alkol bagımlılığı, alkol bağımlı

Alkol Bağımlılığı Telkin Cd si

Bağımlılıklar ve Alkol Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı Telkin Cd si Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Eşsiz ve tek “Alkol Bağımlılığı Tedavisi” subliminal mp3’ümüzle alkol bağımlılığınızdan kurtulun, tepkilerinizin ve hayatınızın kontrolünü tekrar elinize alın! Bir alkolik misiniz? İçki içişiniz kontrolünüzün dışında mı? Sürekli bir daha ne zaman içki içme şansınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? İçki içerken sarhoş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alkol Bağımlılığı telkin cd indir izle İstanbul Alkol Bağımlılığı nerededir kimdir Alkol Bağımlılığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alkol Bağımlılığı hipnoz Alkol Bağımlılığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alkol Bağımlılığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alkol Bağımlılığı kuantum düşünce kitap haberi

Alkol Bağımlılığı Telkin Cd si

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2009, 12:21 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Alkol Bağımlılığı Telkin Cd si

Eşsiz ve tek “Alkol Bağımlılığı Tedavisi” subliminal mp3’ümüzle alkol bağımlılığınızdan kurtulun, tepkilerinizin ve hayatınızın kontrolünü tekrar elinize alın!
  • Bir alkolik misiniz?
  • İçki içişiniz kontrolünüzün dışında mı?
  • Sürekli bir daha ne zaman içki içme şansınız olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  • İçki içerken sarhoş olmaktan başka bir amacınız yok mu?
  • Bir ya da iki gün içmediğinizde alkol yoksunluğu semptomları gösteriyor musunuz?
  • Alkol bağımlılığınızdan sonsuza dek nasıl kurtulacağınızı bilmek istiyor musunuz?
Eğer yukardaki sorulara “evet” cevabı veriyorsanız, o zaman siz asgari miktarda da olsa, bir alkoliksiniz. Yine de kesinlikle yalnız değilsiniz ve bundan kurtulup hayatınızı geri kazanabilirsiniz. Gerçekten son vermek ve tazelenmek istiyorsanız, o zaman güçlü MP3’ümüz, size alkol bağımlılığınıza doğal yolla son vermeniz için yardımcı olacaktır. Subliminal mesajlar zihninize girerek, sizi içmeye iteleyen negatif kalıplardan arındıracaktır.

Albümümüz:
  • Size, sorununuzun farkında olmanız ve onu yenmeniz için yardım eder – alkolizmi yenmek için ilk hayati adım.
  • Bilinçaltı zihninizi, içmeye sonsuza dek son verme amacınızla hizalar.
  • Ayartmalara karşı güçlü bir irade geliştirir.
  • Yeni başlangıcınıza 100% sadık kalmanızı sağlar.
  • Kendinizi sabote etme eğilimini ve içsel zihinsel engelleri ortadan kaldırır.
  • Yarım bırakma ve içmeye geri dönme ihtimalini dramatik bir şekilde azaltır.
  • İhtiyacınız olduğu zamanlarda size yardım eder – İçmek için dürtü hissettiğinizde, iradenizi ve motivasyonunuzu artırmak için albümü çalın.
  • Değişimler, bilinçaltı zihninizin derinlerini uyarır – bu sefer içinizde farklı hissedeceksiniz; bu kez başarma zamanı olduğunu bileceksiniz.
Bu albüm, gerçekten bağımlılığının üstesinden gelmek isteyen kişiler içindir, ama mucize bir tedavi değildir. Albümümüz, sizin içkiye son verme çabalarınıza destek olacak ve ayartmalara karşı güçlü kalmanız için iradenizi artıracaktır. Gerçekten bağımlılığınıza sonsuza dek son vermekte ciddiyseniz, o zaman mp3’ümüzü bir avantaj kazanmak için kullanın ve “Alkolizm Bağımlılığı Tedavisi” subliminal mesajlarımızla bugün içmeye son verin.

Bu albüm, bir doktor, veya bağımlılık tedavi üzmanı/grubunun yüzyüze verdiği nasihat ve bilgilerin yerine kullanılmamalıdır.
Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Bu subliminal kayıtta ki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir
  • İçmeye son vermek istiyorum.
  • Alkolden özgür olmak istiyorum.
  • Alkol problemimi yeneceğim.
  • İçmeye son vereceğim.
  • Alkolü kötü kullanmaya son verebilirim.
  • İçme alışkanlığımı kontrol edebilirim.
  • İçmeye son vermek benim için çok kolay.
  • Ben zihnime ve bedenime değer veriyorum.
  • Bedenime iyi davranıyorum.
  • Kendime bakıyorum (kendimi gözetiyorum)
  • Ayartmalardan özgürüm.
  • Ayartmalara karşı güçlüyüm..
  • İçki içmeye son verme kararıma sadık kalacağım.
  • Zihnim ve bedenim tamamen kontrolüm altında.
  • İradenin en yüksek seviyesine sahibim.
  • Her geçen gün daha sağlıklı oluyorum.
  • Her geçen gün daha iyi hissediyorum.
  • Sağlıklı yaşam tarzından keyif alıyorum.
  • Alkol bağımlılığından özgürüm.
  • İçmeye sonsuza dek son verdim.
  • Alkolden özgürüm ve bundan gururluyum.
  • Yaşam tarzımı sonsuza dek değiştirdim.
  • Ben, ayık, mutlu ve sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürüyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2009, 12:51 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Cevap: Alkol Bağımlılığı Telkin Cd si

Emeklerinize sağlık, yüreğinize sağlık.. Alkol insana zarar değil, insanlığa bile zarardır. İlk etapta ufak bir keyif alma ile başlayan alkol, sonralarında keyifsizlik tatsızlık huzursuzluk gibi sendromların kısa süreli giderilmesi için sanki mecburi bir ihtiyaçmış gibi bir hale geliyor.. Ve maalesef kullanıcı bunu kabul bile etmiyor. "İstesem içmem ki" gibi lafları söyler ama neden içmek istediklerini bilmez oluyorlar.
Alkolün verdiği zararları bilmeyen duymayan yoktur. Ama bunu içeceğine bu parayla şunu alabilirsin, mesela bir kaç kilo meyva yiyebilirsin ya da arabana benzin koyup gezebilirsin dediğinizde "Atın ölümü arpadan olsun" der; lafı sahibine verirler. Ama neden? Sen at mısın? Hayır.. Ahırda mısın? Hayır değil mi? O halde hiç kimse rızkını çöpe atmamalı. Zaten alkol sonrasında, tokat yemiş gibi başağrısı çekmek lüzumsuz bir şey olmalı. Yani para verip kendini rezil ediyorsun. "İçmesini bilen vezir oluyormuş" Ben içmesini bilmiyorum diyeni bulamıyorsunuz

kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2010, 09:34 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ferioz is an unknown quantity at this point

indirme linkini göremedim yardım edermisiniz
ferioz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 01:26 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10
11 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berilhazan is an unknown quantity at this point

bu telkin Cd sine nasıl ulaşabiliriz
berilhazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 01:34 AM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bu telkin isme özel hazırlanmaktadır.
Hayatım Değişti Telkin CD sitemizde bağımlılıklar kategorisinden alabilirsiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 01:38 AM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhaba arkadaşlar,

Alkol Bağımlılığı telkini ücretli olarak isme özel hazırlanan telkinler arasında. Konuyla ilgili olarak Atakan beyle iletişime geçebilirsiniz ya da forum aktivitemize katılarak ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Sevgiler.
Alt 30-11-2011, 06:45 PM   #7 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar,

Alkol Bağımlılığı telkini ücretli olarak isme özel hazırlanan telkinler arasında. Konuyla ilgili olarak Atakan beyle iletişime geçebilirsiniz ya da forum aktivitemize katılarak ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Sevgiler.
Sigarayi Birak telkini gibi acaba bu telkin de ucretsizler arasina alinamaz mi? Toplumda bence buyuk bir yara ben kullanmasam da sahit oldugum tv, gazete vb. var , bu konuda Atakan Bey`den yardim rica ediyoruz...

Sevgilerimle...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil