Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/6182-1-haftadir-basladim-ve-hep-agliyorum-bana-yardim-edin.html)

renji 23-04-2008 06:36 PM

1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin !

Merhabalar.Ego ve suçluluk telkinlerine 1 haftadır başladım.Olumlu gelişmeler görüceğime hep olumsuz düşünceler geliyor kafama.18 yaşındayım henüz ve bu kadar sıkıntıyı olumsuzluğu ve mutsuzluğu kaldıramicağımdan korkuyorum.Eskiden böyle değildim.Çok daha olumlu ve takmayan bir insandım.Lütfen yardımlarınızı düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi benden esirgemeyin sad456 Bir tek benmi böyleyim yoksa başka arkadaşlarda varmı böyle olan çok merak ediyorum.Tam moralimi düzeltmişken birden bire kafama olumsuz düşünceler hücum ediyor.Telkinlerimi kesmedim hala gece gündüz dinliyorum.. 4897

Kral28 23-04-2008 06:58 PM

Ynt: 1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin !

Sevgili arkadaşım. (Ben foruma yeni üye oldum. Bu arada ilk mesajım onu da belirtmek istedim.)
Öncelikle hiç bir şeyi kafana takma rahat ve essnek ol sana tavsiyem NLP Teknikleri,ni öğren çok faydasını görürsün. Bu arada bence telkin dinlemeye biraz ara ver sürekli dinlersen tabiki zararlı olur boşuna dememişler her şeyin fazlası zarar diye. sana naçizane tavsiyem telkinleri zihnini fazla meşgul etmediğin zamanrahat olduğun zaman ve de genellikle akşamları yatmadan önce dinle. Ayrıca; belli zaman aralıklarla dinle mesela pazartesi ve çarşamba en fazla bir saaat dinleyebilirsin. dinledikten sonra bi kaç gün ara ver bakalım faydasını görecekmisin. Eğer göremezsen farklı yöntemler bulmanı tavsiye ederim. Çünkü telknilweri ne kadar fazla dinlersen kafan o kadar karışabilir. Umarım faydalı olmuşumdur.İyi günler.

renji 23-04-2008 07:43 PM

Cevap için çok teşekkür ederim.Ara vermek konusunda kafam karışık.Ne yapıcağımı henüz bilmiyorum.. sadanim

hayatimdegisti 23-04-2008 07:59 PM

Telkinleri gece gündüz dinlemeniz size fazla gelmiş olabilir.Biraz daha dinleme sürenizi kısaltabilirsiniz.Ağlama etkisi olanlar uzun vadede olumlu sonuçlar aldılar.Kendinizi ve başkalarını affetmenizi sağlayan suçluluk duygusu telkinin böyle bir etkisi olabiliyor.

renji 23-04-2008 08:05 PM

Teşekkürler Atakan abi listeme başka telkinler eklememi önerirmisiniz?
acaba bir hafta aramı versem telkinlere diye düşünüyorum fakat bu karamsarlık modundan çıkamazsam düzelemzsem diye endişeliyim.Bilmiyorum ne olucak

hayatimdegisti 23-04-2008 08:08 PM

Dilerseniz suçluluk telkini çıkarın bir süre topluluk konuşma ekleyin.

renji 23-04-2008 08:15 PM

Çook teşekkür ederim bir hafta sonra size tekrar yazacağım actionsmile

renji 28-04-2008 03:53 PM

Merhabalar.Bugün telkinlere başladıktan sonraki 13.günüm.Çok mutsuz geçirdiğim ilk haftamdan sonra çok rahatladım.Eskiye göre daha neşeli hatta çok daha neşeli olumlu ve canlıyım.Atakan abiye ve diğer herkese teşekkürler onayi

meninje 28-04-2008 04:10 PM

Alıntı:

renji Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar.Bugün telkinlere başladıktan sonraki 13.günüm.Çok mutsuz geçirdiğim ilk haftamdan sonra çok rahatladım.Eskiye göre daha neşeli hatta çok daha neşeli olumlu ve canlıyım.Atakan abiye ve diğer herkese teşekkürler onayi

Sevgili renji, gelişmelerden dolayı çok sevindim ttli3 Bana göre senin bilinçaltına farketmeden sürüklediğin çok şey olmuş ki bu telkinler çatışma yarattı ve seni çok yordu. Ancak hep birlikte gördük ki inanarak çaba harçamaya devam etdipte sonuç almamak mümkün değil clapping

renji 28-04-2008 04:13 PM

Teşekkürler sevgili meninje herkese tavsiyem sabırla ve kararlı bi şekilde telkinlere devam etmeleri..Tekrar teşekkürler u859

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:53 AM.