Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   AĞLAMA İSTEĞİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/5412-aglama-istegi.html)

zahiri 05-09-2010 02:55 PM

Cevap: AĞLAMA İSTEĞİ

Alıntı:

atessu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757813)
aklıma mevlana hz.'nin bir sözü geldi ;''sen kendini temiz sanırsın ama dibin çamur bağlamış'' bu sözden kasıt şu bizler bilinçaltımıza olumsuz duygu ve düşünceleri kodladığımız için şimdi bir temizlik yaptığımızda kir ister istemez yukarı çıkayor...buna bilinç kusması deniyormuş ve bir süre kadar bilinçaltına çalışanlarda (telkin,hipnoz,vs) doğal kabul ediliyormuş....

bu cok guzel.. temizlenene kadar agliycam demekki kabuslarimin nedeni de bu olsa gerek.

KHaRoN 20-10-2010 10:53 AM

Özellikle ney sesi ile dinledigim zaman gerçekten inanılmaz kendimi ağlama hissi ile dolu hissediyorum.2 gündür aksam 8 den sabah 8 e kadar uykumda da yanımda hafif açarak dinliyorum.Dün kendimi çok yorgun hissettim ağlamaklıydım ama mutsuz değildim sadece bir gariptim ve belkide hayatımda bir iki kere 10 da uyumusumdur saat 10 da uykulu ve susamıstım.Uyudum..

purplepuppet 11-11-2010 01:41 AM

merhaba
telkinleri daha önce dinleyerek faydasını görmüştüm sonra bir süreliğine bırakmıştım bende çok olumlu sonuçları olmuştu
dün tekrar ilk başlar gibi suçluluk ve ego ile başladım 8 saat dinledim ve şu an aşırı bir melankolik hal çöktü üzerime ağlamak anılara gitmek özlemek gibi duygular sardı benliğimi sanırım bastırtığım bütün hüzünler gün yüzüne çıkıyor ve benimle vedalaşıyor onun için bu kadar yoğun geçmişi hissediyor ve ağlamak istiyorum ama biliyorum ki suçluluk telkini zihnimde yeni yapılandırmalar yapıyor ve beni üzecek her anı gün yüzüne cıkartarak gözyaslarımla onları uğurluyor
bu telkinleri dinledikten sonraki ağlama hissi telkinin faydasındandır gözyaşlarıda arınmaya yardımcılar bırakın aksınlar

vol-d 02-12-2010 12:11 AM

benim, film seyrederken duygusal sahnelerde gözlerim doluyor. önceden film seyrederken ağlamak saçma gelirdi..

montevo 13-02-2011 01:29 PM

ağlama faslını aştım.ilk dinlediğim monitöre bakark nerdeyse hüngür hüngür ağlıyacaktım.

toprak_mf 25-02-2011 03:50 PM

Cevap: Ynt: AĞLAMA İSTEĞİ

Alıntı:

Resureksiyon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 41352)
benimde çok ağlayasım var , kendi kendime ağlamak istiyorum sürekli, ailemin yanında ağlayamıyorum hem utanıyorum, hem de moralim bozuk sanacaklar üstüme gelecekler neyin var diye. oysa ki yıkandığımı hissediyorum göz yaşlarımla, iyiyim ben hem de çok iyiyim günden güne iyi.

88a şöyle ağlasam bi içimde ki insana özgü kötülüklerden arınsam

selam Resureksiyon ; bu dediğin durumla bende karşı karşıyayım. şuan şunları yazarken bile belli belirsiz duygulanıyorum.bende senin gibi ağlayıp kurtulmak istiyorum bunu birkere gerçekleştire bildim. ama yemin ederim tam 2 saat ağladım öyle bir ağlamak geliyor ki özellikle bir suçluluk psikolojisindeyken. ama tam bir hafta huşu içindeydim. kalbimde sürekli manevi bir hava böyle kalbimden dualar ediyordum bunu 4 gün boyunca kimseye söylemedim taki söyledim etkisi azaldı böyle tüm maneviyat gitti çok uğraştım bir daha o anki duruluğu yakalayamadım :( ve birde hayal kurduğumda çok ağlayasım geliyo gözlerim felan doluyo özellikle hayatımın aşkını bulduğum ve onunla mutlu olduğum anları düşündükçe . bence bu ağlamaların nedeni eksiklikten oluyor sende ne eksikse onu hayal ediyorsun ve onda duyguların harekete geçiyor. bence ailenin ne diyeceğini umursama onlar evde yokken git odana yak bi tane mum güzel birney müziği hafif bir loşluk ondan sonra koy ver gitsin onlar gelene kadar ağla sonra derin bir nefes al ve o mumu söndür !ağla2actionsmile vesselam.... umarım rahatlarsın iyi bir hayat dileğiyle...

edaiphigenia 15-04-2011 04:40 PM

Ben de biraz önce çocukça bir konu için kolayca gözümden yaşlar aka aka ağladım :D sonra açtım hemen burayı okudum.Demek ki etki gösteriyor:)

zerree 17-09-2011 02:11 PM

geçen yaz düzenli olarak telkinlerin çoğunu 21 bir gün 8 saat dinleyip bir hafta ara vererek 3 kez dinledim o dönem sürekli ağladım suçluluk telkinini çıkarınca ağlamam kesiliyordu daha sonra bir müddet dinlemeyi bıraktım davranışlarımda bazı değişiklikler fark etmeye başladım başkaların düşünceleri çok etkilememeye başladı doğru olduğunu düşündüğüm davranışlarımdan eleştiri alsambile beni etkilemiyordu artık şimdi tekrar ara ara dinliyorum ve ağlama hissi yaşamıyorum bunun sebebi bilinç altım temizlendiğimidir yoksa kendimi affetmemmidir

şükür 17-09-2011 07:00 PM

bende de şöyle bir durum oldu hep.yaşadığım olumsuzluklardan dolayı birilerini suçladım hep.(gerçekten öyleydi)kendimi çok suçlamadım.kendime haksızlık edildiğini düşünüyodum.yeri geldikçede o insanlara karşı sitemle karışık konuşuyodum.suçluluk telkini bu konuda da işe yararmı acaba.yoksa insanın kendini suçladığı durumlarda mı daha çok işe yarıyor....

Zakoreus 30-08-2013 05:27 PM

hayatım boyunca çocukken ağlamışmdır onun dışında ağlamıyorum ama hiç takmadım düşünmedim bile zaten bazı müzikler veya güzel aktiviteler onun görevini yapıyor

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:58 PM.