Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   AĞLAMA İSTEĞİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/5412-aglama-istegi.html)

rimdeng 06-06-2009 06:58 PM

Cevap: AĞLAMA İSTEĞİ

ben 3 gündür dinliorum ego güçlendirici gece yattığım zman kulaklığı takıom ama 1 saat aradan geçio kafam uyuşuo sizce bu zararlı olabilirmi ne yapmalıyım tş.kler

dejaa 06-06-2009 09:15 PM

ben hiç ağlamadım yahu.... habire gülüyorum...

gulumser 01-11-2009 09:12 PM

ağlayamamak

ya herkes ağladığından bahsetmişagl34ama ben hiç ağlayamıyorum,ağlama isteği falanda yok hiç,normalde herşeyden etkilenir ağlardım,yoksa bana ters etkimi yaptı telkinlerrrrr,imdaaatttt

yeni bir hayat 01-11-2009 09:15 PM

Cevap: ağlayamamak

Herkeste aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok sevgili gulumser;

Telkinler kişiye göre farklı etki yapıyor..Bende de başağrısı,mide sorunları olmamıştı..Herkes kabuslarla uyanırken ben kabuslarımdan kurtulmuştum..O yüzden sorun yok..super

xcentius 02-11-2009 12:32 PM

ben çok vahim bir durum la karşılaşmassam (ölüm dışında) ağladığımı hiç hatırlamam.Tabi bunu geldiğimiz toplumdan kaynaklandıgınıda biliyorum biim ülkemizde erkek adam ağlamaz öyle kandırdılar ki bizi ve öyle inamışız ki ona doğanın bize sunduğu o güzelim enteresan duyguyu bu saplantı yüzünden yaşayamaz olmuşuz....(sadece nasıl bir sey oldugunu hatırlamay çalışabıliyorum o kadar )....neyse asıl soylek istedğim telkinleri dinlediğim süre içerisinde bende oluşan "anormaliler"
1) Baş ağrısı(başım kazan gibi deyimi tam oturuyor yerine)
2)Mide ağrısı ama enteresan bi mide ağrısı açmışım gibi hesiyorum ama tokum yemek istiyorum bi okadar da midem dolu gibi filan falan ....
3)Gözlerimde yanma hissi( bu enteresan forumda aradım boyle bır durum yok...biliyorum herkezde aynı etkıler olucak dıye bır durum yok...
4)Yorgunluk uyku ile geçmeyecek tarzda bir yorgunluk

AMaaa sıkı durun..... olumsuz olarak yazabildiklerim sadece 4 tane ya bende yarattığı olumlu şeyleri sıralamaya kalkarsam yazarım soyle bir rahat 444 tane

yeni bir hayat 02-11-2009 12:48 PM

Alıntı:

xcentius Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569483)
AMaaa sıkı durun..... olumsuz olarak yazabildiklerim sadece 4 tane ya bende yarattığı olumlu şeyleri sıralamaya kalkarsam yazarım soyle bir rahat 444 tane

Eeeeee, yaz bakalım444 maddeyigirlhaha
uygun başlıklara tabii ki..

canomer 12-12-2009 01:08 PM

bugün bi ağlama isteği gibi bişewy var hatta biraz önce biriyle tartıştım ağladım felan
bi geçsede rahatlasamm...duygusallığım üstümde...

zynp0 16-12-2009 07:12 PM

Arkadaşlar, benim uyguladığım bir yöntem var. Elbette bir şeyi içimizde biriktirmektense ağlayıp rahatlamak çok iyidir ama ben ufak şeylerden dolayı çok kolay ağlayabilen bir insanım ve genellikle kendimize acıdığımız için ağlıyoruz. Ben aklıma bir şey geldiğinde eğer ağlayasım geliyorsa ya da ağlamaya başlıyorsam, aklıma hemen kendime acıdığım için ağladığım geliyor ve o anda duruyor ağlamam. Çünkü bunun dış faktörlerden değil, kendi istemem sonucunda hayatıma çektiğim şeylerden kaynaklandığını hatırlıyorum. Bu düşünceyle anında kesilen ağlamalara "gereksiz" ağlamalar diyorum ben:) Eğer "şu kişi bana şöyle davrandı, şu kişi bana şöyle bir şey söyledi" diye kendinizi üzerek ağlamaya başlayacak olursanız, kendinize acıdığınızı fark edin, bunları hayatınıza sizin çektiğinizi düşünmeyi deneyin, bana çok yararı oldu:)

spestnaz 16-12-2009 08:25 PM

benim gözyaşlarım dışarı akmıyor yaa Allah Allah neden böyle acaba?? o kadarda deniyorum ağlamayı!! geliyor geliyor ama bişey sanki cendere gibi geri itiyor onları gidin diyor akamazsınız siz layık değil sahibiniz sizi bırakmaya, bırakıp rahatlamaya. . neden böyle oluyorr???

zerree 13-01-2010 08:36 PM

telkinleri dinlemeye başladığımdan beri ağlıyorum Ne kadar çok suçluluk duygum varmış

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:18 PM.