Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-12-2006, 01:42 AM   #8 (permalink)
yakamoz
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

Selam,

Ben de reel gibi telkinleri dinlediğim ilk gece kulaklıkları takarak dinledim, sabaha kadar (ne gördüğümü bile hatırlamıyorum ama) berbat kabuslar gördüm sürekli sıçrayarak uyandım. Sabah olduğunda öylesine yorgun bitkindim ki kendime zor geldim. Kulaklıklarla telkini beynime çakışımdanmıydı, yunusların seslerimiydi bu hale getiren bilemiyorum.

Sonraki gecelerde kulaklık takmadan hafif ses acarak bıraktım. Birkaç gün sonra normale dönmeye başladı rüyalarım ama yine de rahat uyudum diyemem.Ney versiyonlarını yükleyip onları dinlemeye başladıktan sonra daha da rahat uyumaya başladım.

O ilk telkinli geceyi heralde hiç unutmayacağım :)

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla