Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2007, 11:12 PM   #30 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
hah hah ha hayt geldiiiim..tiramisuya nedersiniz..yani imbat akşamlarında ct de iyi gider nasılsa trafiğe çıkmıycaz.. pisimbat gel çocum yanıma sana yumuşacık minder getirdim....arkadaşlar ben karar verdim yeniden psikopata sarıcam...ben normalliği kıvıramıycam...neyse boşverin...ne filmi burcum hepimiz toplandık sohbet sohbet...vede en tatlısında muhabbet benim çenem açıldımı susturamazsın..şööyle bi dolaşayım gelicem yine..
ayyy sağol hayal yahu hangimiz neye göre kime göre normaliz ki zaten boş ver nasıl istiyorsan öyle davran hayal
ben bir dilim çayımın yanına tiramisu alabilirim şımarıklığımı mazur görün efm hayal hnm. 44