Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2007, 01:15 PM   #24 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

--------------------------------------------------------------------------------
Alıntı sahibi: pisimbat üzerinde Dün 10:49:10 ÖS
burcuu bak baştan söyliyeyim canım kenarındaki yeşil büyük puf benim ona göre kaptırma kimseye rezerve pisimbata arada süt verin et verin sevin başımı

sen beni tanımıyon daha ama ben tam bir kedi manyağıım onuda geç hayvan deme bana muhteşem yaratıkları bir dönem 4 kedim 1 köpeğim vardı işim gereği 3 kedimi annemde bıraktım biri maalesef melek oldu ama şükürler olsun ki hepsi sağlıklı melek olan kızımın gözleri görmüyordu 3 yaşındaydı ama biliyorum ki dolu dolu yaşadı 3 yılını şimdi bir kedim ve köpeğim var olsa da sokaktakilerini saymıyayım yeri her zaman hazır tüm sorumluluğu bende

vallahi benimde eskiden evde 4 kedim 1 köpeğim vardı
bazı sebeplerden dolayı onları başka arkadaşlarıma bırakmak zorunda kaldım
şimdi de teyzem istemiyor evde bakmammı bende kendimi sokkalardaki kedi köpek börtü böcek tüm mahlukat ile alakadar birisiyim mahallenin ve yolumun üztündeki kedilerle köpeklerle haşır neşir durumum devam ediyor