Konu: TAKINTILAR
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2007, 02:29 PM   #22 (permalink)
venüs
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TAKINTILAR

Benimde garip bir takıntım var.. Sosyal yaşantımı etkileyecek düzeyde.. şöyle ki; topluluk içine girdiğimde...Sakız çiğneyen birileriyle karşılaşmak korkusu gibi bir takıntı...... Kendimi kaybediyorum, çıldıracak gibi oluyorum... Bunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ne zaman başladı onu da bilmiyorum... kendimi bildim bileli böyleymişim gibi... Hep bu endişeyle toplu taşıma araçlarına binerim ve her defasında mutlaka "fütursuzca" sakız çiğneyen birileri olur...ya ben dayanamaz inerim ya da mümkünse yer değiştiririm... en uzağında olmaya gayret ederim..çünkü yüzünü görmesem dahi sesini duymam yeterli oluyor.... Kendime telkinde bulunamıyorum öyle zamanlarda... iptal oluyorum yani... İnsanların sakız çiğnemesine engel olamayacağıma göre, kendimi değiştirmem gerekiyor ama nasıl.... :(( bunun yolu varmıdır onu da bilmiyorum... keşke bu takıntımdan kurtulabilsem...

Aslında genel olarak seslere karşı takıntılıyım... Bu saat sesi.. damlayan su sesi... yemeği yerken çamurda yürür gibi çıkan ses(bir yerde okudum bu tabiri ama nerde unuttum..hoşuma gitti yemek yerken çamurda yürür gibi ses ...

Telkinlerin bu tip takıntılara etkisi olur mu?... Olursa hangi telkinleri dinlemem gerekir?.. Yoksa klinik vak'a mıyım