Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2008, 08:52 AM   #9 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
hunter_tako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merak ettiğim bu soruyu sormak istiyorum ben bu telkinleri dinlerken , bir telkini dinlerken onun hangi telkin oldugunu bilmem lazım mı .. çünki ben mp3 den sıra ile dinliorum dinlediğim telkinlerin hangi telkin oldugunu bilmeden dinliyorum ( suçluluk,sigara bırakma, toplum içinde konusma v.s)
Merhaba hunter_tako;

Telkinlere öncelikle ego güçlendirici ve suçluluk telkinleri ile başlamamız tavsiye ediliyor..Çünkü bu iki telkin, birbirini tamamlayan, lokomotif telkinler..10-15 gün bu şekilde ikisini dinledikten sonra diğer telkinleri ekliyoruz.

O yüzden ilk etapta hangi telkinleri dinlediğiniz önemli..

Sevgiler...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla