Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2008, 11:05 AM   #12 (permalink)
ahmetsak
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmetsak is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki siz etki etmedi diyorsunuz ama TELKİNLER ETKİ ETMEYE ÇOKTAN BAŞLADI. Şu anda daha işin başlangıcındasınız. Kolay değil koca bir ömür boyunca hep bu şikayet ettiiğiniz konular tarafından ezildiniz. Tabi bilinçaltınız ve düşünme biçiminiz de bunun yüzünden etkilendi. Şimdi telkinleri dinlemeye başladınız ve düşünceleriniz yavaş yavaş değişiyor. Bir anda bütün kötü düşünceleriniz tabi ki sıfırlanamaz. Bütün yaşantı sonucunda bilinçaltınızda oluşan kötü deneyimler tabi ki bi anda temizlenemez. Ama sabredin arkadaşlar. Çünkü şunu bilin ki siz bu telkinleri dinledikçe ve olumlu düşünmeyi yaşam prensibiniz yaptıkça bilinçaltınız en mükemmel program ile düzenleniyor.

Ben de bu telkinleri 2-3 aydır dinliyorum. Çok güzel gelişmeler oldu her alanda. Ama bazen yılların getirdiği eski kötü düşünceler baskın geliyo ve ben "hiç gelişememişim" diyorum. Bu tabi ki geçici bir durum oluyor. Ama öncelikli şartımız bunun geçici olduğu fikrine odaklanmanız. Sürekli ya ben kaç aydır dinliyorum hiç bi gelişme yok derseniz yanarsınız. Kendinizi kötü hissettiğinizde, hiç gelişemeş gibi olduğunuzda şöyle düşünün. " Artık telkinlerle mükemmel bi kişiliğe ulaşıyorum. Arada eski düşüncelerim baskın oluyor tekrar eski halime dönüyorum ama ne farkeder. Bunlar geçici şeyler bunu biliyorum. Arada eski kötü düşüncelerim de kazanıyor bir ki round ne farkeder:) Saygılarımla...
ahmetsak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla