Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-12-2008, 08:28 PM   #112 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

"''Neden gözlerin ve zihnin kapalı dolaşıp öz mirasını farkedemeyesin? Anla ki sen bilgeliği, bilgiyi ve anlayışı dışarıda aramak zorunda değilsin; onların tümü senin içinde ve dışarı çıkartılmayı bekliyor. Sen bunu farkettiğinde, artık bir ruhun diğerinden daha akıllı olduğu hissine kapılmayacaksın. Bileceksin ki, ruhlar içlerinde, ta derinde her şeye sahip olduklarını farkettikleri zaman, her şeyi yapabilirler ve her şeyi anlayabilirler''

Kitabı almamak için hala direniyorum.Ama nasıl oluyor da yazdığın mesajlar,o gün kafamı kurcalayan ve pes etmeye sürükleyen düşüncelerin önüne bir tuğla daha ekliyor anlayamıyorum.Yazdıklarını hergün defalarca okurken kalbimin güldüğünü hissediyorum.Yıllarca biriktirdiğim ve anahtarlarını kaybettiğim kilitlerim için yedek anahtarlar sunuyorsun bana.Onları sevgiyle kabul edip hayatıma katıyorum.Kendime mi yaklaşıyorum yoksa O na mı bilemiyorum.Ya da her ikisine...

Verdiğin anahtarları en değerli yanımda ruhumda biriktiriyorum,kilitleri açıp akan suya zevkle salıyorum.Ve sana çok teşekkür ediyorum Pamukk'um.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla