Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2008, 11:07 PM   #2 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
asdk3901 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi akşamlar arkadaşlar
benim sorunum siteye girişi ancak forumdan yapabiliyorum. Ana girişteki üyelik panelinden giriş yapamıyorum. Üyelik hatlalı diyor. Bu nasıl düzelir. Bir şey daha rica edeceğim sınav korkusu ile terkinin yüklemek istiyorum nerden bulabilirim.
Portal ile forum üyelikleri ayrı ayrıdır.Daha önce arada bir köprü yazilim vardi ve portalda ki üyelikler foruma aktariliyordu ancak daha sonra bu yazilimi desteklemediler iptal oldu.
Zaten forumda paylaşımlar oluyor portalda ziyaretçilere açık olmayan bir bölümümüz yok..
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla