Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2008, 05:42 PM   #919 (permalink)
melinaa
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Herkese selamlar ..Matrix e hukmedin kitabıyla ilgili yazılarınları nerdeyse ezberlemistim..Herkesın hakkında soledıklerını okumus ve hatta kendımce dort bes kez uygulamalar yapmıstım.Daha sonra kitabı aldım ama kendimde basaramayacagıma dair bir guvensızlık vardı.Bir turlu yapamayacagımı basaramayacagımı dusunmustum.Ve bu sabah hıc uyumadan cok buyuk bir hırsla tum kitabı bitirdim.Forumda yazılanlardan aşina oldugum için hıc yabancılık cekmedim ve rahatca anlayabildim.Cunku burda herseyı cok guzel ve cok acık bir bicimde anlatmıstınız :) Cok istedigim birsey vardi ve onla ilgili ise gitmeden bir uygulama yapıp evden cıktım..O kadar uykusuzdum ki yaptıgımı bile tamamen unutmusum ..Saat iki gibi telefonum caldı ve istedigim sey gerceklesti.Once ruya goruyorum sandım :) Ama cok istedigimm ve cok inandigim birsey..Noktaların cok onemli oldugunu dusunmuyorum suan..Yanlıs noktalar bile secmis olabılırım ..Belkı hala defalarca okumam gereken duzeltmem gereken yerler vardır emınım amaa cok isterseniz cok guvenirseniz cok buyuk bir sevgi duyarsanız icinizde oluyor ve sanırım bu uygulamalar istediginizin cok kısa surede gerceklesmesını saglıyor ..Hersey icin cok tsk lerrrrr :)))
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla