Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2008, 06:42 PM   #29 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ÇOK PARA İSTİYORUM

pofudukçuk şu anda paran varmı yada istediğin kadar paran var mı canım bilmiyorum ama
yazdıklarının arzuladığın kadar paranın neden sana gelmediği ile alkaalı görünen korkuların..
her cümlen parayı neden redettiğin ile ilgili olmuş..

para bir enerjisidir.. düşüncede bir enerjidir..
iyi veya kötü diye bir enerji sınıfına dahil değildir.. bizim içine kattığımız yorum hariç nötr bir enerjidir..
zihnimizde zenginlik adına yaşattığımız kavramlar ne ise reelde de onu yaşar deneyimleriz..

para özgürlüğün anahtarıdır.. maddi imkanlarımız geniş ise seçimlerimizi özgür irademizle yapabiliriz...
yaşamımızı korkularımızla değil, kalbimizdeki sevgi ile yönlendirebilme lüksüne sahip oluruz.

Alın terimle kazanılmış para olmalı, hakkımla aldığım para, benim param olmalı... / Ama düşünmekle de para bize gelmez, gelirse de geldiği gibi gider.Milli piyango milyarderlerini hatırlayın, düzeni, psikolojisi bozulanları... /
başkalarının deneyimleri senin parayla ilişkine ne kadar yön verebilir ya da ne kadar yön vermelidir.
bu sadece para için değil pek çok konu için böyledir.. ancak bu günkü yanılgılarımızın ve yaznılsamalarımızn
temeli kendi deneyimlerimiz yerine başkalarının deneyimlerini kopyaladığımız içindir..

bir bebeğe her ne kadar soba sıcak dokunma derseniz deyin o kendisi sobaya dokunana kadar bunu kabul etmez..
başkalarının deneyimlerinden yararlanmak tek sebep ve tek sonuçun geçerli olduğu durumlar için kullanılması olağan deneyimler olsada..
sonuçların pek çok olasılığı içerdiği durumlarda pek çok başka deneyim de bu sonuca etki edeceği için
kendimiz deneyimleyene kadar bu konuya nötr bakmak daha yararlıdır..

dilerim yüreğinde parayı kabul etmek içinde pek çok güzel sebep olduğunu keşfederek
gerek yazılarına gerek yaşamına bu enerjiyi yansıtırsın canım..

günlük ihtiyaçlarını ve geleceğini garanti altında hissedeceğin paran olduktan sonra pek çok öğrenciyi okutabilir
olumlu düşünerek maddiyatı bereketi yaşayaman pek çok kişiye yardımcı olabilir işyerleri açarak pek çok insannın
maddi manevi başarılar elde etmesine vesile olabilirsin..

haklı olduğun en güzel nokta ise temeli dürüstlüğe dayanmayan para da zenginlikte kariyerde er geç çöker..

sevgiler..