Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-11-2008, 11:28 PM   #3 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart tabacana26 sigara bırakma partisi..

Alıntı:
tabacana26 Nickli Üyeden Alıntı
ben kendimi bildim bileli 7 yaşından beri sigara içiyorum tabi ozamanlar moda birinci vardı 26 yaşındayım sağlık raporu almak için her muane olduğumda doktor bana sigarayı bırakmamı söylüyordu ama bırakamıyodum Sigara Bırak Doga Su ve Kus Sesli Versiyonu dinlemeye başlıyalı daha ilk günlerde sigaranın bana eskisi gibi tat vermediğini hizsettim her sigara içtiğimde ekşi bi tat alıyordum azaltmaya çalıştım günde bir kaçtane içiyordum zamanla tamamen bıraktım şuan 30 gündür sigara içmiyorum 20x30=600
şuan bir ay içinde 600 tane sigara içmekten kulturdum 600 tane sigara bir şırınga zeğirin kana karışması anlamına geliyor telkinli müzik sayesinde bıraktım bu sitede emeği gecen arkadaşlara teşekkür etmeyi bir borç bilirim

Azminden dolayı kendisini kutluyor, yaşamının geri kalanında sevdikleri ile sağlıklı,huzurlu bir ömür geçirmesini diliyorum..

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla