Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-11-2008, 08:27 PM   #317 (permalink)
ikizruh
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: bende geldim hadi bakalım

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Ah canım benim kıyamam sana seni ne kadar iyi anlıyorum tahmin bile edemezsin .Senin yazdıklarını okuyunca annemi gördüm sanki .Benim annemde hayatı boyunca hiç bir şey yapmadan sürekli yakınmış ve bizi hep suçlu hissettirmiş .Bizi eleştirirken kendi yetersizliğini gizlemeye çalışmış ve hayatındaki hiç bir şeye şüketmemiş bir zatı muhteremdir .

Ne yazık ki değiştirilmesi en zor şahış .Ben artık o beni sevmesede ben ona sevgilerimi yolluyorum ve yaptıklarından dolayı onu suçlamak yerine affetmeyi seçiyorum.Biraz zorlansamda deniyorum .Birde bana yaptığı herşeye EFt yapıyorum .Arada birde senin gibi bir kükrüyorum ürküp biraz siniyor.Sanada kolaylıklar diliyorum.
Evet serpil abla dün bunları yazarken sen gelmiştin aklıma annelerimiz ne kadar benziyor diye.Dün yaşananlardan dolayı ikimizde de pişmanlık var.Genelde birbirimizden özür dilemeyiz pişmanlığımızı hareketlerimizle belli ederiz.Bugün de aramızdan su sızmıyor aman tahtalara vuralım
Alıntı:
azizeg1984 Nickli Üyeden Alıntı
"Bebektim, büyüdüm çocuk oldum..."
Hepimiz bazen kızıyoruz, isyan ediyoruz, tartışıyoruz ama annelerimiz, babalarımız da hata yapabiliyorlar. Büyüdüler anne baba oldular diye hata yapma haklarını ellerinden alamayız değil mi :) Bazen sabrımızı taşırsalar da lütfen bağırmadan, onları kırmadan önce gönüllerini alamadan onları kaybetme ihtimalimizi düşünelim.
Onlara, hatta tüm anne babalara sevgimiz saygımız sonsuz. Bunları düşünüp kendini yıpratma olur mu. Değiştiremeyeceğimiz şeyleri duymamaya, görmemeye çalışalım bence
Arada beni deli ediyor ama merak etme canım ben onun gönlünü alıyorum.Zaten çıkardığım tüm olaylarda genelde ben haklı olduğum için hemen yelkenleri suya indiriyor 44
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla